Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie do jakiej prędkości rozbujaliście swój wuzek(byćcie dokładni)

podajcie też rok produkcji , model i poj silnika

tak mnie to jakoś ciekawi

Ja swoje BMW 750iLa z 89 V12 rozbujałem do 246km/h szło by więcej ale nie było gdzie chciałem zobaczyć jak działa blokada prędkości ale mi sie nie udało do 250 brakło mi drobinke

A więc piszczie tylko szczerze

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napiszcie do jakiej prędkości rozbujaliście swój wuzek(byćcie dokładni)

podajcie też rok produkcji , model i poj silnika

tak mnie to jakoś ciekawi

Ja swoje BMW 750iLa z 89 V12 rozbujałem do 246km/h szło by więcej ale nie było gdzie chciałem zobaczyć jak działa blokada prędkości ale mi sie nie udało do 250 brakło mi drobinke

A więc piszczie tylko szczerze

 

-E34 525 M20 z 89 210km/h na lpg...przed remontem silnika :wink:

E34 525i '89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do jakiej prędkości rozbujaliście swój wuzek(byćcie dokładni)

podajcie też rok produkcji , model i poj silnika

tak mnie to jakoś ciekawi

Ja swoje BMW 750iLa z 89 V12 rozbujałem do 246km/h szło by więcej ale nie było gdzie chciałem zobaczyć jak działa blokada prędkości ale mi sie nie udało do 250 brakło mi drobinke

A więc piszczie tylko szczerze

 

Ja swoim touringiem jechałem 200km/h. Więcej nie próbowałem i nawet nie wiem, czy więcej pojedzie... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim wozikiem jechałem

 

260 km/h - na benzynie w 1995 roku - nie mam ograniczenia prędkości... i dlatego pokonałem Mercia 600, który przy 250 zatrzymał się i patrzył jak się oddalam...:) było to na trasie Łodź - Częstochowa...

 

Teraz (czyli w 2003) jechałem tym samym samochodem 180 km/h na gazie, ale czułem że mogłem się jeszcze rozbujać do 190 (może 200 km/h)

Tylko trasa się skończyła... :(

 

Marcin 750

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie powiesz mi że twoja 750 z trudem rozpędza se do 200km/h

Ja tą prędkość osiągnołem na gazie i to z niepracującym jednym cylindrem i czułem że autko by sie jeszcze chciało rozpędzać ale miejśca brakło silnik miał niecałe 5tyś obrotów

 

A i gratulacje dla naszego rekordzisty Grzesia 276km/h

Ale może ktoś go jeszcze przeskoczy

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i gratulacje dla naszego rekordzisty Grzesia 276km/h

Ale może ktoś go jeszcze przeskoczy

 

Ja przeskoczyłem ale to był Chevrolet Corvette ZR1

Było troszkę powyżej 290 km/h

U siebie mam ogranicznik na 240. Piszą że po zdjęciu powinien mieć ok. 260 km/h, ale mnie te 240 wystarcza. Bardziej interesuje mnie przyspieszenie zwłaszcza 80-160 km/h.

Pozdr.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem swoim 235km/h :lol: co prawda nie jest to jakis rekord przy waszych ,gosc jechal s600 i nie mogl mnie zgubic caly czas siedzialem mu blisko na ogonie az pozniej sie spekal i szybko uciekl w boczna przy czym dziwnie panicznie sie na mnie ogladal, ale co tam podobno moje moze sie spokojnie do 270 ale po co jezdzic tak szybko , nie ma wlasciwie gdzie no moze tylko na autostradach zagranica.

Zgadzam sie z przedmowca , wazne sa przypieszenia, zwlaszcza kiedy sie wyprzedza a droga ma tylko jeden pas w jedym kierunku. Ja kocham przyspieszenia kiedy wszyscy zostaja w tyle 8)

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też sie pochwalę. Mam BMW 520i 24V '92. Autostrada Kraków-Katowice - prędkość 220 km/h. To chyba kres możliwości tego silnika. Obroty były już znacznie powyżej 6 tys. Prędkość taką smiało można było utrzymywać gdyby nie to, że na horyzoncie na lewym pasie nie pojawił się polonez wyprzedzający malucha. przy okazji sprawdziłem jak działają hamulce. Żyleta. A ha mam pytanie, czy u was jak hamujecie na prawdę ostro właczają się światła awaryjne, bo u mnie się właczały, a teraz jakos nie....
Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

524td e28 - 170 (i ani km wiecej)

 

525 tds e34 - 211 (to na autostradce, w polsce to nie udalo sie rozbujac wiecej niz 205)

 

740 e32 - 240 (ogranicznik dziala bo o 240 nie trzeba dlugo proscic a pozniej stop :///

 

wszystkie predkosci wg licznika... pozdrawiam

a co do przyspieszenia to tez je bardzo ostatnio polubilem ;-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to ciekawi mam taki sam silnik. tyle ze........ oryginalnie M30B35 ma 211 z kat i 220 bez kat ale...to sie tyczy nowego silnika, taki co ma 200tys ma rozciagniety lancuch, znagarowane zawory i bog wie ile ma, trzeba by zmierzyc na hamowni.

 

co zrobiles ze masz tyle KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na obwodnicy kolo Kepna w 4 osoby 190 na benzynie. Na gazie nie sprawdzalem ale 170 bez problemu jedzie co rano w drodze do pracy:)

Ale 290........to jest cos!!!Jak przeczytalem wasze posty to sprawdzalem po ile stoja jakies naprawde mocne maszyny:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.