Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Najszybciej to 230 km/h w BMW 524td jako pasażer (A4 do Krakowa), ale koleś szybko zajeździł ten wózek i się go pozbył.

 

Ja swoim dieselkiem nie pojechałem więcej jak 170 km/h a 200 to by było wszystko

 

Witam

od 2 miesiecy jestem posiadaczem swojego pierwszego BMW 524TD:) i oczywiscie postanowilem przetestowac jakie ma osiagi i jedynie co z niego wycisnolem to tez wlasnie 170km/h poczatkowo myslalem ze to tylko wina nie dzialajacej turbiny i łudzilem sie az do dzis ze jednak wycisne te 190km/h ksiazkowe:( jak tylko naprawie turbinkie. eh szkoda

ale i tak jestem strasznie zadowolony:) z mojego BMW a autko ma juz troszkie latek wiec i tak dobry wynik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie. Ludziska czy wam życie nie miłe? Jak sie kiedyś bujnąłem 180kmh. po obwodnicy Kielc to pociemniało mi w oczach i wpadła mi do głowy myśl ze kapcia można złapać na przodzie - chociażby.Od razu mi sie ABS-y włączyły ale we łbie.Tak poważnie planuje zrobić test na wiosnę jak kupie nowe oponki na nowe fele i jak wymienie tulejki w wachaczach.Z tego co słysze to i co pisze w instrukcij to 525i VANOS maxa ma przy 230km/h jak osiągne to napewno fotke zrobie i napisze 192KM=230km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E-30 318 Touring '92. Na LPG bujnęła się do 185 km/h. Ale jeszcze miałem trochę miejsca pod pedałem, tylko dobra droga się skończyła.

Ale muszę przyznać, że auto jest trochę mułowate nawet na benzynie. Wcześniej jeździłem Alfą 33 z silnikiem 1.7 boxer i miała nieporównanie większego kopa. Ale to wynika chyba po części z wagi bo Alfa była ok. 350 kg lżejsza. A swoją drogą ciekaw jestem jaką prędkość maksymalną ma 318 E-30 według książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich!

W Maju 2003 roku: 201 km/h na trasie Katowice - Kraków.

Pozdrawiam

DANIEL


318i E36 '93 ---> 524TD E34 '91 + SZPERA! ---> 730i E32 '90 ---> 520i E34 '91 ---> 525i E34 '92 ---> 528i E39 '97 ---> 530d E39 '01 ---> 318i E46 M43 '99 ---> 328i E46 M52TU '98 ---> 520d E39 M47 2001 ---> 320d E46 M47 2003 ---> 318d E91 N47 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

ja swoim 525 iX E34 /automat 4x4/ z 95 roku wyciagnalem 235km/h na autostradzie pod berlinem. na LPG!!!

to i tak wiecej niz 218kmh wg instrukcji

 

Rafi DJYendruh

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

rjedruszek@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja jechalem narazie najwiecej 180km/h na gazie na paliwie nie probowalem ale jakbym mial dluuuga droge to moze by poszed jeszcze mysle ze nie jest zle :lol: chociaz w mojej okolicy jest taki jeden co ma e30 316i i mowil ze jechal 215km/h :P (chyba jak podniusl auto na lewarku)

Pozdrawiam

 

a wtedy mialem kolka o wymiarch tyl 215/50 r15 przod 205/50 r15

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja jechalem tylko 190km na godzine

 

v8 3.0

 

troche sie boje szybciej :-)

 

jechalem na trasie dwupasmowej z poboczami z gdanska do bydgoszczy

 

 

w polsce w ogole ciezko szybko jezdzic.

jest bardzo niebezpiecznie, kiepskie drogi, wszyscy wolni

 

jak jechalem wyprzedzalem jakiegos busa, mialem okolo 150/h

 

przed busem jechala jakas kobieta i okazalo sie ze ona jedzie jakies 80 na godzine albo wrecz zwalnia

 

z tylu tego nie bylo widac, a nie moglem jej lyknac bo akurat cos jechalo z przeciwka :)

 

na dodatek kobieta jechala sobie ladnie srodkiem szerokiego pasa i widzac mnie z tylu ze pedze na maxa w ogole nie zjechala na prawo co zwykle sie robi

 

no i mialem big problem zeby nie wladowac sie jej w tyl

 

wyszedlem na szczescie z tego szczesliwie tuz przed nia ale wkurzony na maxa

 

:)

 

 

 

a co do tych max predkosci to nie wiem w ogole jak mozna jechac 300 / h :) trzeba miec nieskonczenie duze zaufanie do swoich opon :)

i do kierowcow :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wpisy w tym wątku to mi łapy do ziemi opadają, brednie do kwadratu, pomijając zdrowy rozsądek na polskich bezdrożach..... ludzie... jakimiś dyzelkiem 230, jakąś inną padaką 260, 290 - 300...... hahahahahahaha, niech każdy z Was odejmie sobie z 50km/h od rekordu, niektórzy wyznawcy fantasy&sincefiction ze 150 to wyjdzie prawidłowa prędkość z jaką jechaliście..... poza tym licznikowe przekłamania 10-15% to norma, inne gumy to kolejne parę %... Prędkości o jakich piszecie to rozwijają auta o jakich pisze Łysy, beta 750 e32 poleci max 240 i to nie zajeżdzona, a nie dwudziestolatek karmiony gazem.... nooo ludzieee..... Do osiągnięcia 230 trzeba ok 200KM, do 250 już sporo ponad 200KM itd, a 300 to leci lambo i inne temu podobne auta, więc nie róbcie konkurencji Benny Hillowi... Bety to super auta ale bez jaj... zdrowia życzę, także psychicznego, szerokich dróg i rozsądku

 

szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-powerek - to ile przekłamuje wskaźnik predkosci mozna sprawdzić porownujac np. obroty na biegach przy okreslonych predkościach. Mam automatyczna skrzynke i wg wykresu na 3 powinna pojecha 159 a moja wg predkosciomierza jedzie 160. Na 2 mam miec 112 a predkosciomierz pokazuje 115.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 215. wiecej sie balem bo lewym pasem jechal jakis VW chyba audi 100 i nie spieszyl sie ze zmniana pasa mimo iz mu mrygałem. Zjechal dopiero jak zwolniłem. Cham!

 

"jechal jakis VW chyba audi 100 "?? Haha, niezłe... Wiec co to jechalo w koncu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-powerek, a co ty na to, jak predkosc mierzylem radarem, tzn znajomy policjant ustawil sie i mierzyl mi predkosc? Troche zdziwieni byli ludzie, jak widzieli policjanta mierzacego predkosc i smiejacego sie jak dziecko, ze tak szybko jechalem. Albo motorkiem, jak na trasie frunalem sobie 280 (R1 2001rok) i on to samo mi robil :) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

To, że prędkościomierz przekłamuje to normalne. Prędkość można też odczytać z BC a ona już się różni od wzkazań zegara. Z moich obserwacji w moim aucie i nie tylko wynika, że samochodowe liczniki przekłamują o 6km/h w górę. Sprawdzane GPS'em bo nie mam BC.

 

Ja osobiście e34 2.0 M50 jechałem wg gps'a 200. Kto wie, może poszedłby jeszcze ciutkę (5-10) bo to tej prędkości rozpędził się w miarę szybko ale miejsca brakło i ruch tez jakby się zwiększył. Zresztą szybciej mi nie potrzeba - wystarczy.

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkościomierze przekłamują ok 10% w 90% aut i koniec kropka :twisted: .. niektóre przekłamują i więcej.... Może to być i np 6km/h.... ale przy powiedzmy 60, przy 120 będzie to już 12km/h itd, aha, jak gość pisze że jechał 115 konnym dyzlem 230 to ja się pytam kiedy ostatni raz przechodził badania okresowe, no kiedy.....? , o wyczynach typu 270-290, pewnie jeszcze na gazie pod wulką węglową nie wspomnę..... ale co tam bijcie "rekordy".... no i "gratulacje" hehehehehe

 

zdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.