Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam kogos do aktualizacji sterownikow silnika swiatel,zegarow,skrzyni do najnowszych,aktywacji ukrytych,nieaktywnych funkcji,sprawdzenia i kasowania bledow live data,kasowanie bledow itp, w okolicach elblaga,olsztyna,gdanska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Poszukuję kogoś z Białegostoku kto mógłby mi sprawdzić mój interfejs - czy nie jest zepsuty - na poprawnie zainstalowanym programie.

Ewentualnie pomógł by mi zainstalować Inpę.

Kontakt na PW lub mail dash4ster@gmail.com

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

poszukuję osoby, która podpięłaby się pod mój wóz E91 z 2007r. Chciałbym profilaktycznie przebadać samochód, może coś zakodować..

Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Tychy, Chrzanów, opcjonalnie D.Górnicza.

Będę wdzięczny o informacje na priv lub: 505-37-86-87

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

potrzebuję kogoś z Krakowa lub pobliskich okolic kto mógłby zająć się moją E90 z 2007r.

 

Przede wszystkim zależy mi na odczytaniu i zinterpretowaniu/diagnozie parametrów livedata (samochód mi chyba za dużo pali). Chciałbym m in. zobaczyć co komputer powie o wtryskach, turbo, przepływce, sondzie lambda itp.

 

Chciałbym też uaktualnić całe oprogramowanie w samochodzie, zaprogramować światła do jazdy dziennej, automatyczne składanie lusterek po zamknięciu samochodu itp.

 

Pozdr.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam kogoś z Warszawy/okolic, kto mógłby uruchomić mi 2 rzeczy:

 

1. DRL na ringach

2. Funkcje grzania kabiny w webasto.

 

Prośba o kontakt na PW.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Psyborg

Edytowane przez psyborg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem opisanym przeze mnie dokładniej tutaj: viewtopic.php?f=72&t=179192

Oględziny modułu LCM III A nic nie dały. Wszystko wygląda cacy. Wymiany kostki stacyjki również nie pomogły. Zanim kupię nowy moduł chciałbym się upewnić, że to na pewno to, a nie jakieś zwarcie na szynie...

 

Proszę o pomoc kolegów z wiedzą w temacie i interfejsem umożliwiającym rozwikłanie tej zagadki. Najlepiej z Łodzi, ale w okolicy też mogę podjechać. Dzięki za wszelki odzew :cool2:

Sześciocylindrowiec swobodnie poruszający wyobraźnię


-=GHOST IN THE SHELL=-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ogarniętego, mam bmw 330d 2002 rok 184ps, bc oszukuje dość mocno, pokazuje mi spalanie w trasie nawet 4l/100km, oczywiście do 110km/h.Totalna bzdura, przeliczając kalkulatorem wychodzi około 6l. Jestem z Gorzowa wlkp, jest ktoś z okolic z odpowiednia wiedza aby mi pomoc ? podaje mój nr kontaktowy 723 276 002.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy szukam kogoś z możliwością podpięcia BMW E35 2002 r. 3.0d pod kompa i sprawdzenia ewent. błędów. Preferuje okolice Kozienic Warki i Warszawy.

kamil.o1@op.pl

e35 2002r ?????????????

http://www.directtraffic.pl/tl_files/clickad/zaufali_nam_small/bmw.pnghttp://kernest.fm.interia.pl/strzalka_w_lewo.gif. Zobacz link ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

http://www.youtube.com/user/RadekFiliks/videos?flow=grid&view=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem po nabyciu auta i nic się tragicznego nie dzieje, ale osprzęt - jakieś łożysko, rolka czy też napinacz przy pasku osprzętu będzie do roboty, albo i to koło pasowe... Poza tym prawdopodobnie przy przewodzie od odmy trochę się poci i mam ustawiony serwis wydechu i całego auta na 05.2012. Muszę się tym zająć i może ktoś ogarnięty z 3miasta chciałby się spotkać, żeby auto obejrzeć, podpiąć pod kompa, może coś zobaczyć i podpowiedzieć, dokształcić nowego właściciela BMW?

 

Jakieś spoty może Panowie znacie w 3city?

 

Albo może ktoś chociaż jakiś serwis podpowie w okolicy, gdzie się podłączą pod komputer, czy też wytłumaczą, jak to ogarnąć wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem po nabyciu auta i nic się tragicznego nie dzieje, ale osprzęt - jakieś łożysko, rolka czy też napinacz przy pasku osprzętu będzie do roboty, albo i to koło pasowe... Poza tym prawdopodobnie przy przewodzie od odmy trochę się poci i mam ustawiony serwis wydechu i całego auta na 05.2012. Muszę się tym zająć i może ktoś ogarnięty z 3miasta chciałby się spotkać, żeby auto obejrzeć, podpiąć pod kompa, może coś zobaczyć i podpowiedzieć, dokształcić nowego właściciela BMW?

 

Jakieś spoty może Panowie znacie w 3city?

 

Albo może ktoś chociaż jakiś serwis podpowie w okolicy, gdzie się podłączą pod komputer, czy też wytłumaczą, jak to ogarnąć wszystko?

 

Warto odwiedzic to forum http://forum.bmw-3city.pl/ jeśli jesteś z trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.