Skocz do zawartości

Zasięg pilota w bmw to jest porażka... Jak jest u Was?


kubasta16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki macie zasieg pilota w swoich buniach? U mnie jest mniej wiecej 2metry... Wg instrukcji bmw mozna użyc kluczyka na parkingu pod super marketem zeby zaswiecic lampke i znalezc samochód:-) Tylko po co skoro lampka sie zaswieci jak bede juz przy samochodzie. W e36 miałem alarm EXUS, który mial zasieg 700 metrów!!! Chyba Panowie z BMW nie pomysleli tym razem... :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi to nie przeszkadza ale masz racje. Miałem wczesniej Primere p11.144, wciskałem pilota w domu na 8 pietrze a przed blokiem otwierał sie samochód ;). Do E46 musze podejsc dosc blisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A co fajnego w otwieraniu auta z odległości 100 czy więcej metrów? Dzieciak dorwie Ci klucze, ponaciska i pootwiera całe auto, pół biedy jak stoi pod domem, gorzej jak pod blokiem. Nawet w kieszeni jak masz klucze, naciśniesz i klops. W E36 miałem jeszcze takie coś, że jak ktoś nie otwarł drzwi przez 30s to się znowu zamykało, w E46 chyba tego nie ma :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W e46 w opcjach kar&key widziałem automatyczne zamykanie po 2 minutach ale w życiu bym tego nie ustawił, sam bym półapke zastawił na siebie :twisted2: Później na forum by był temat "Jak otworzyć auto bez kluczyka"
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 w opcjach kar&key widziałem automatyczne zamykanie po 2 minutach ale w życiu bym tego nie ustawił, sam bym półapke zastawił na siebie :twisted2: Później na forum by był temat "Jak otworzyć auto bez kluczyka"

 

No ale zależy kiedy ono samo się zamyka, czy jak zgasisz silnik czy jak zamkniesz drzwi czy jak ich nie otworzysz. U mnie jest tak że gdy drzwi nie zostaną otwarte po 30 sekundach od naciśnięcia pilota to same się zamykają, a nie sposób zatrzasnąć kluczyki w aucie bez otwierania drzwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ale zależy kiedy ono samo się zamyka, czy jak zgasisz silnik czy jak zamkniesz drzwi czy jak ich nie otworzysz. U mnie jest tak że gdy drzwi nie zostaną otwarte po 30 sekundach od naciśnięcia pilota to same się zamykają, a nie sposób zatrzasnąć kluczyki w aucie bez otwierania drzwi :mrgreen:

 

U mnie było tak, że jak otwarłeś pilotem ale nie otwarłeś drzwi to się zamykały same po chwili, tak bym chciał miec w E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że jak otwarłeś pilotem ale nie otwarłeś drzwi to się zamykały same po chwili, tak bym chciał miec w E46.

 

i tak wlasnie działa ta opcja w Car&Key Memory, także nie widze przeszkód :cool2:

 

a jeśli chodzi o zasieg pilota to faktycznie troche lipa - u mnie też tylko ok 2 metry. Co ciekawe czasem (rzadko) złapie z większej odległości, ale przeważnie jest tak że reaguje dopiero jak stoje przy aucie.

 

Kluczyk mam nowy wiec nie jest to kwestia baterii.

Zbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala spokojnie 30-40 metrow. Mogę sobie szybki otwierać z balkonu chwile przed wyjsciem z domu zeby sie przewietrzyło. Natomiast mam inny probilem wie ktos dlaczego moze czasem nie dzialac mi zamykanie auta z pilota? Otwieranie dziala zawsze. Moze to byc wina baterii czy raczej samego guziczka? hehe tak sie podepne pod temat.

MaCkoS

Kocham 3jeczki:)

Nastepne bedzie M3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasieg za maly jest sposob tak debilny ze szok ze dziala z wiekszoscia alarmow nie probowalem jednak w e46 a teraz uwaga i tak to seryjnie dziala:

 

stan tak zeby pilot stracil zasieg dotknij antenka lub gdy jej brak samym kluczem dowolnego zeba i sprawdz czy dziala sposob najlepiej dziala z alarmami z wysuwana antenka i w tych gdzie grot robi za antene

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie domykania szyb.uwazam ze powinny sie domykac same w przypadku zamykania auta z kluczyka. a nie musisz trzymac guziczek przez kilka sekund i na dodatek pilnowac zeby niestracil zasiegu. odnosnie dystansu to troche dziwne ze jeden ma 100 a drugi 2 metry niesadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakoś 2-3 metry zasięgu jak auto stoi między innymi wehikułami. Jak stoi samo w szczerym polu to może z 6-7 metrów otworzę. Masakra natomiast z otwieraniem szyb z kluczyka. Trzeba stać prawie przy drzwiach. Szybciej już otworzyć, wsiąść i nacisnąć guziczki w aucie... W ogóle jak dla mnie to trzymanie guzika w pilocie przy otwieraniu/zamykaniu szyb to trochę nietrafiony pomysł. Przy przytrzymaniu guzika powiedzmy 3s auto powinno dostać cynk że chcemy otworzyć/zamknąć szyby i wykonać to zadanie już bez naszego udziału. Chyba, że ktoś chce tylko troszkę szyby uchylić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również. Czyli idąc do auta na parkingu mogę je otworzyć z dystansu 3-4 aut od mojego, tak samo z otwieraniem szyb. I to uważam za wystarczające. Natomiast to co koledzy piszecie o 2-3 metrach, to mnie wnerwialoby głównie z powodu konieczności stania przy aucie podczas domykania szyb czy dachu. A tak to sobie trzymam przycisk i idę. Zanim klucz straci zasięg, auto się zawsze domyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.