Skocz do zawartości

Jakie lampy są najfajniejsze


kaszmir1

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram kolegę wyżej, sam już widziałem takiego "szpanera" i nie ciekawie to wygląda :]

Wtedy tylko wrzucić do BeeMki granat to przynajmniej by była sałatka z buroków :) - zawsze mi tak kumpel mówi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic nie wygląda ładniej jak oryginał, ja bym nawet ringów nie zakładał

 

 

Przecież napisał, że ma auto po lifcie więc miał ringi oryginalnie.

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzięki koledzy, tak chciałem się upewnić, bo strasznie drogie są te lampy, a czy może poza allegro można jeszcze gdzieś je kupić w dobrej cenie?

 

Raczej nie. Te najniższe ceny z allegro też często są podejrzane i potem coś z lampami jest nie tak. Lepiej wybierz solidnego sprzedawcę, albo kogoś w okolicy gdzie mieszkasz żebyś mógł oddać jak będzie coś nie tak. I nie przesadzaj że są takie bardzo drogie. Kupiłeś sobie BMW a nie Fiata. Ceny części do BMW i tak nie są wysokie jak na klasę auta.

 

I uważaj żeby nie były klejone czy naprawiane w jakiś spokój bo potem będą Ci wodą podchodzić i inne takie historię. Kup ideały, nawet jak będą trochę droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że kupiłem BMW 530touring po kradzieży dużej navi i ksenonów. Po lifcie. Jakie będą najlepsze lapmy do przodu, myślę o oryginałach ksenonach z białym kierunkiem, co wy na to?

 

WITAM KOLEGO NAJLEPSZY SPOSÓB TO ZRÓB TAK ŻEBY KLUCZYKIEM NIE MOŻNA BYŁO OTWORZYĆ DRZWI, TYLKO Z PILOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że kupiłem BMW 530touring po kradzieży dużej navi i ksenonów. Po lifcie. Jakie będą najlepsze lapmy do przodu, myślę o oryginałach ksenonach z białym kierunkiem, co wy na to?

 

WITAM KOLEGO NAJLEPSZY SPOSÓB TO ZRÓB TAK ŻEBY KLUCZYKIEM NIE MOŻNA BYŁO OTWORZYĆ DRZWI, TYLKO Z PILOTA

 

Wybiją szybę, żeby się dostać, poza tym lepiej móc otworzyć drzwi kluczykiem w razie czego. Lepiej kupić alarm z czujkami ruchu lub dołożyć czujki do alarmu już zamontowanego w aucie, przynajmniej będzie na 100% wiadomo, że ktoś wchodzi do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem w tamtym tygodniu za 1szt. org. Hella 1000zł kpl. z przetwornicą kostkami pod żarówki i uszczelkami.

 

to zapłaciłeś drogo :duh: na giełdzie w Poznaniu znajdziesz duzo taniej ale trzeba sie targowac.Ja kupowałem 2 miesiace temu 1szt po lifcie biały kierunek bez xenonu i zapłaciłem 500zł (lapma igła) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapłaciłeś drogo Surprised na giełdzie w Poznaniu znajdziesz duzo taniej ale trzeba sie targowac.Ja kupowałem 2 miesiace temu 1szt po lifcie biały kierunek bez xenonu i zapłaciłem 500zł (lapma igła) Cool

 

 

Ja potrzebowałem od zaraz, pomarańcz w dobrym stanie i xenon. Jedyna blisko mnie była 1000 zł pojechałem zapłaciłem i jest. Czy igła? Nie wiem ale nie miała wypiaskowanej szyby. Stan uważam b.dobry.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Lepiej kupić alarm z czujkami ruchu lub dołożyć czujki do alarmu już zamontowanego w aucie, przynajmniej będzie na 100% wiadomo, że ktoś wchodzi do auta.

 

Jasne. Ja na strzeżonym osiedlu programowałem dziewczynie alarm w peugeocie. Spędziłem ponad 15 minut w wyjącym aucie.

NIKT się nie zainteresował tym co robię. Włącznie z ochroną.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Lepiej kupić alarm z czujkami ruchu lub dołożyć czujki do alarmu już zamontowanego w aucie, przynajmniej będzie na 100% wiadomo, że ktoś wchodzi do auta.

 

Jasne. Ja na strzeżonym osiedlu programowałem dziewczynie alarm w peugeocie. Spędziłem ponad 15 minut w wyjącym aucie.

NIKT się nie zainteresował tym co robię. Włącznie z ochroną.

 

To oczywiste, że nikt się nie zainteresuje. Chodzi mi o alarm z czujnikami ruchu i oczywiście powiadomieniem dla samego właściciela, wtedy będzie na 100% wiedział, że ktoś wchodzi do auta i zareaguje. Wg mnie nie warto bawić się w jakieś uszkadzanie zamków czy tym bardziej liczyć na kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
[...] Lepiej kupić alarm z czujkami ruchu lub dołożyć czujki do alarmu już zamontowanego w aucie, przynajmniej będzie na 100% wiadomo, że ktoś wchodzi do auta.

 

Jasne. Ja na strzeżonym osiedlu programowałem dziewczynie alarm w peugeocie. Spędziłem ponad 15 minut w wyjącym aucie.

NIKT się nie zainteresował tym co robię. Włącznie z ochroną.

 

To oczywiste, że nikt się nie zainteresuje. Chodzi mi o alarm z czujnikami ruchu i oczywiście powiadomieniem dla samego właściciela, wtedy będzie na 100% wiedział, że ktoś wchodzi do auta i zareaguje. Wg mnie nie warto bawić się w jakieś uszkadzanie zamków czy tym bardziej liczyć na kogoś.

 

Powiadomieniem powiadasz.. no i popędzisz do auta i jeszcze w łeb dostaniesz i oddasz kluczyki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o powiadamianiu GSM?

Ciekawa sprawa, ale akumulator cieńko piszczy :(

Chyba jednak najlepiej AC..

 

Powiadomienie GSM jst trochę droższe, jednak ma większy zasięg niż zwykła radiówka. Ja niedawno zamontowałem alarm z powiadomieniem radiowym, zasięg może nie jest rewelacyjny, bo wynosi 1 km w otwartym terenie, ale jak bardziej oddalam sie od auta to z reguły i tak zostawiam je na strzeżonym lub w innym w miarę bezpiecznym miejscu. Generalnie z tym powiadomieniem radiowym chodzi o to, żeby dowiedzieć sie o uruchomieniu alarmu (ludzie nie zwracają uwagi, ponadto alarmu będąc w jakimś budynku obok zwyczajnie się nie usłyszy, a jeśli nawet to lecieć do auta za każdym razem jak sie uruchomi jakiś alarm w okolicy to trochę męczące :wink: ) i dobiec do auta zanim zdążą odjechać (ja mam dodatkowe zabezpieczenia, żeby autko nie odjechało w kilkadziesiąt sekund, a tyle mniej wiecej czasu trwa kradzież niezabezpieczonego auta).

 

Co do AC to oczywiście również dla mnie jest podstawą, ale lepiej próbować zniechęcić do kradzieży czy w jakimś stopniu ją uniemożliwić niż zdawać się na łaskę złodzieji, a później dostać kasę z ubezpieczalnii, do której będzie trzeba sporo dołożyć, żeby kupić podobne autko, w podobnym stanie, o czasie na poszukiwanie nowego autka, nerwach już nie wspominając.

 

Powiadomieniem powiadasz.. no i popędzisz do auta i jeszcze w łeb dostaniesz i oddasz kluczyki. ;)

 

Chodzi o spłoszenie złodzieji, nikt nie bedzie Ci kontynuował kradzieży auta kiedy zaczniesz "drzeć mordkę" z okna czy dobiegniesz do niego. Nie rób ze złodzieji idiotów, to często fachowcy w swoim fachu i zawsze mają plan awaryjny na wypadek zauważenia. Wiadomo, można próbować ich złapać, ale dostać kosą w brzuch czy później tłumaczyć się w sądzie przez kilka lat za pobicie "niewinnego złodzieja" wg mnie nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chodzi o spłoszenie złodzieji, nikt nie bedzie Ci kontynuował kradzieży auta kiedy zaczniesz "drzeć mordkę" z okna czy dobiegniesz do niego. Nie rób ze złodzieji idiotów, to często fachowcy w swoim fachu i zawsze mają plan awaryjny na wypadek zauważenia. Wiadomo, można próbować ich złapać, ale dostać kosą w brzuch czy później tłumaczyć się w sądzie przez kilka lat za pobicie "niewinnego złodzieja" wg mnie nie opłaca się.

 

Chyba mało wiesz o życiu. Oni na Ciebie poczekają grzecznie i sam im oddasz kluczyki gdy przyjdziesz zobaczyć co z autem bo powiadomił Cię system a obok auta nikogo nie ma. Oczywiście dotyczy to naprawdę "mocnych" fur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało wiesz o życiu. Oni na Ciebie poczekają grzecznie i sam im oddasz kluczyki gdy przyjdziesz zobaczyć co z autem bo powiadomił Cię system a obok auta nikogo nie ma. Oczywiście dotyczy to naprawdę "mocnych" fur.

 

Za dużo naoglądałeś się filmów z twardymi facetami lub nagrałeś w GTA. Zgadzam się co do tego, że przy kradzieży naprawdę luksusowych aut za kilkaset tysięcy może dochodzić do takich sytuacji, nie raz słyszało się w telewizji jak wyciągają ludzi prosto z ich luksusowych mercedesów gdzieś w mniej uczęszczanych miejscach, kradzieży na lawetę itd. jednak są to sytuacje skrajne i stanowią jakiś mały procent w ogólnej kradzieży aut. Piszę jednak o furkach mniej wartych, więc też mniej zdeterminowanych złodziejach i pomijam filmowe akcje gdzie ktoś nam przykłada broń do skroni, żeby ukraść autko.

 

W takim alarmie jest też fajny gadżet z wyłącznikiem zapłonu w przypadku nie wykrycia przez system sygnału karty chipowej w jej pobliżu (złodziej odjeżdżając autkiem o tym nie wie, więc teoretycznie można mu nawet kluczyk oddać, bo kartę zawsze się 3ma gdzieś w kieszenii lub portfelu). Często jest to dodawane gratis do systemów alarmowych, działa to w ten sposób, że po 20-30 sekundach jazdy autko gaśnie na amen i włącza się alarm. Słyszałem i czytałem o bardzo wielu sytuacjach kiedy autko stało nawet na ruchliwej drodze z otwartymi drzwiami i włączonym alarmem po kradzieży. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.