Skocz do zawartości

Elektrycznie składane lusterka ?


andrew_0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientujecie sie czy jezeli bym chcial "doposazyc" swoja E39 o elektrycznie skladane lusterka z wersji po lifcie bo tylko chyba po lifcie mialy takie lustereczka to czy jest duzo z tym roboty, napewno kupno lusterek ;) hehe ale pozatym czy musi byc inny ktorys z modolow ? czy robil ktos z was juz cos takiego ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam mam "czeski film" z lusterkami... Prowadzenie kabli... To chyba nie jest warte tego zachodu. Probuje naprawic swoje: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=103940&highlight=

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie warta świeczki.

Wiesz jak często będziesz korzystał z tej funkcji? Ja miałem auto ze składanymi lustrami i w ogóle z niej nie korzystałem.. może raz na 2-3 miesiące.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki sliczne za rady, ale prosze powiedzcie mi jeszcze czy poza ciagnieciem kabelkow nalezy wymienic modol na taki ktory steruje skladanymi lusterkami ? W sumie przemysle chec doposazenia o taki "bajer" ale nawet w Mielcu warto czasem zlozyc - bardzo wielu debili ktorym sie nudzi po nocach i chodza kopiac w lusterka a nie parkuje w garazu lecz pod blokiem. I fakt jest taki ze nie chce im sie rozkladac lusterek zeby w nie kopnac tylko na "otwartych" sie wyrzywaja. Juz niejednokrotnie mialem sytuacje w ktorej przy otwartych mialem wygiete w druga strone (dobrze ze sie rozkladaja rowniez w druga) i teraz skaldam zawsze parkujac ale jezeli byla by mozliwosc doposazenia o ta funkcje bylo by to o wiele wygodniejsze rozwiazanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) bardzo wielu debili ktorym sie nudzi po nocach i chodza kopiac w lusterka (...)

Oni nie chodzą po nocach specjalnie kopać w lusterka, tylko wracają 'niepocieszeni' z baletów (znam kilku takich) :mad2:

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rano wstałem dziś do pracy i co..... moje lusterko wisialo na kabelkach nie miałem czasu żeby coś zrobić z kabelkami to je odciąłem i rzuciłem do auta,a wracając do tematu też mam przed liftem i mam składane lusterka elektrycznie,ale to mi się przydaje podczas parkowania.Teraz mam jedno lusterko......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no wlasnie o tym mowie, no ale widze ze w Twoim przypadku ani elektrycznie skladane lusterka Cie nie uchronily, KrzychuKrzys hehe no napewno sa czyms niepocieszeni skoro wyzywaja sie na autach, ale ja mimo wszystko nie rozumiem takiego zachowania, niech pojdzie i skopie sobie swoje auto i sie na nim wyrzyje nie mam nic przeciw, ale czemu ja mam cierpiec ze mu sie na baletach nie udalo ;)) :mad2: ale dalej nie wiem czy jest jakis inny ten modul do tych lusterek czy nie :D hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rano wstałem dziś do pracy i co..... moje lusterko wisialo na kabelkach nie miałem czasu żeby coś zrobić z kabelkami to je odciąłem i rzuciłem do auta,a wracając do tematu też mam przed liftem i mam składane lusterka elektrycznie,ale to mi się przydaje podczas parkowania.Teraz mam jedno lusterko......

 

Takie cos jest slabo przydatne (elektrycznie skladane lusterka ), pozatym zauwazylem ze lusterka, przynajmniej u mnie, sa zablokowane na jakiejs zapadce.

Nawet uderzenie w kierunku przeciwnym od kierunku skladania lusterek powoduje ze ten "zabek"puszcza i lusterko sie sklada odwrotnie, ale nie lamie, takze moze specjalnie ktos ci urwal...

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jesli ktos ma fotochromy, to moze sie jednak przydac - oczywiscie mozna ukrasc wklady rowniez przy zlozonych lusterkach, ale jest trudniej i sama wklady sie tak nie rzucaja w oczy

 

ja mam skladanie elektryczne i wlasciwie zawsze je skladam

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma fotochromy, to moze sie jednak przydac - oczywiscie mozna ukrasc wklady rowniez przy zlozonych lusterkach, ale jest trudniej i sama wklady sie tak nie rzucaja w oczy

 

ja mam skladanie elektryczne i wlasciwie zawsze je skladam

 

Wystarczy nawet nie mocno uderzyc w lusterko i juz jest rozlozone, ja wole stawiac na strzezonym jak zostawiam na dluzsza chwile, bo zaraz albo fotochromow nie bedzie albo lusterek, i skladanie nic nie pomoze a co najwyzej sprowokuje zlodzieja.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie, ze lusterko kierowcy składa sie mniej niż pasażera, wprawdzie chyba w jeszcze jednej czy dwóch bumach zauwazyłem to samo ale nie mam pewnosci czy coś jest nie tak?

 

jak jest u Was?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Mielcu Ci się to raczej nie przyda chyba że masz wąski garaż. Skorzystasz kilka razy w roku może nie. Dla samego bajeru nie wiem czy warto, a składane były i przed liftem. Zależy od wyposażenia a nie liftu

 

Tu nie chodzi o garaż, ale np o to, że przed marketem i wszędzie gdzie są wydzielone dość wąskie miejsca parkingowe, ludzie przełażąc obok auta mogą Ci to lusterko nadwyrężyć przywalając torbą albo ciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sliczne , dokladnie mmw o to tez wlasnie chodzi, ale widze ze niektorzy funkcje skladanych lusterek naprawde traktuja jako tylko bajer - a przeciez nie po to ktos kiedys wymyslil taka funkcje tylko w konkretnym celu. :)

pimposh a nie orientujesz sie w ktorym miejscu znajduje sie ten modul ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam, a jak poznać że się ma elektrycznie składane lusterka? jest jakiś oddzielny przycisk by je składać? sorki za prostackie pytanie ale czasem proste okazuje sie bardzo skomplikowane a ze 5ke mam od paru dni wiec się jej dopiero uczę, u mnie jest tak ze jak wpijam wsteczny to się same ustawiają tak aby widać krawężnik.

 

 

 

=====

 

spoko juz kumam, jest przełącznik na panelu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.