Skocz do zawartości

Dla milosnikow serii 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie to zamiescic wiec daje tu:

fajne autko, tylko maly silnik")
Opublikowano
Zdejcie w 1:04 to znam ja :8) .Jezdzilem nia i jest z mojego miasta :D

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

ja może mam pytanko innej beczki, ale spytać sie muszę...

 

kto śpiewa utwór 1?? bo fajna piosenka, a do mojej Buni była by w sam raz :D

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano

kolego takie samo pytanko na youtube zadałem xD

 

Autor napisał mi wiadomosc ze nie zna tytułu piosenki, ale wrzuci ją na wrzuta.pl

Jak dostane link to wstawie tutaj pozdrawiam xD

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
kolego takie samo pytanko na youtube zadałem xD

 

Autor napisał mi wiadomosc ze nie zna tytułu piosenki, ale wrzuci ją na wrzuta.pl

Jak dostane link to wstawie tutaj pozdrawiam xD

 

NO musisz :D

A piosenka wyczesana :D nagram se do Buni i będzie sie słuchało :D :dance:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
filmik :cool2: Szczerze kilka z nich jest tak odpicowanych że chyba bym sie zamienił na moje e39 :D Pozdro
Opublikowano
Jednak E34 ma dusze E39 to juz nie to samo :(
Opublikowano
Jeszcze za jakieś 5 lat to i e39 bedzie miało duszę :8) No ale e34 jak ładne to dalej się podoba i robi ogromne wrażenie.
Opublikowano
ja może mam pytanko innej beczki, ale spytać sie muszę...

 

kto śpiewa utwór 1?? bo fajna piosenka, a do mojej Buni była by w sam raz :D

 

http://vixy.net/

za pomocą tej strony możesz pobrać muzykę z filmiku z youtube

 

Jeszcze za jakieś 5 lat to i e39 bedzie miało duszę :8) No ale e34 jak ładne to dalej się podoba i robi ogromne wrażenie.

według mnie E-39 miało , ma i będzie mieć duszę :8)

Opublikowano
Bardzo fajowe fury E34 najagresywniejsza mordka lat 80-90 ,a jeśli chodzi o dusze to stare żelazko takiej nie ma i nie miało :D
BMW M-Power
Opublikowano
ja może mam pytanko innej beczki, ale spytać sie muszę...

 

kto śpiewa utwór 1?? bo fajna piosenka, a do mojej Buni była by w sam raz :D

 

http://vixy.net/

za pomocą tej strony możesz pobrać muzykę z filmiku z youtube

 

Jeszcze za jakieś 5 lat to i e39 bedzie miało duszę :8) No ale e34 jak ładne to dalej się podoba i robi ogromne wrażenie.

według mnie E-39 miało , ma i będzie mieć duszę :8)

E39 nie mam i nie bedzie miało duszy :?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ja może mam pytanko innej beczki, ale spytać sie muszę...

 

kto śpiewa utwór 1?? bo fajna piosenka, a do mojej Buni była by w sam raz :D

 

http://vixy.net/

za pomocą tej strony możesz pobrać muzykę z filmiku z youtube

 

Dzięki za link :)

Każde stare auto ma swoja duszę, tylko na każde auto na swój sposób ;)

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ten link coś nie ściąga:/
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tochyba musisz robić coś nie tak :D

Bo u mnie na kompie już ta muza siedzi, właśnie za pomocą tego programu :mrgreen:

 

wklejam link daje START i nic :/..

 

Dałbyś rady wysłać na rapida albo gdzieś gdzie mógłbym ściągnąć ten plik?

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
powiem ze szału nie robi ten film
(OO)=== OO===(OO)
Opublikowano

Już wszysko jest gotowe:

 

Ściągnij Tu:

http://download.yousendit.com/2E7930002D87D0F6

 

Posłuchaj Tu:

http://pablo900.wrzuta.pl/audio/lO7kuvlpgw/

 

 

P.S.: strona podana przez cn_igi działa :))

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
bo czasem tak jest że nie chce polecieć ale to trzeba powtórzyć i daje rade :8)
Opublikowano
wszystko działa, tylko trzeba zmienic konwersję żeby było tylko mp3 i leci.. a co do filmu to aż miło popatrzeć, jedna miała takie same aluski co moja..
Opublikowano
Wie ktoś może co to za kawałek?? Ba chciałbym sobie go gdzieś poszukać w większym niż 80 kbps :norty:
Pozdr
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Już wszysko jest gotowe:

 

Ściągnij Tu:

http://download.yousendit.com/2E7930002D87D0F6

 

Posłuchaj Tu:

http://pablo900.wrzuta.pl/audio/lO7kuvlpgw/

 

 

P.S.: strona podana przez cn_igi działa :))

 

dzięki za linka już sciągłem muzyczkę :d

 

a na internet Explorer sciafło mi bez problemu a na firefox'ie to nie ruszyło dzięki jeszcze raz :d :mrgreen:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Już wszysko jest gotowe:

 

Ściągnij Tu:

http://download.yousendit.com/2E7930002D87D0F6

 

Posłuchaj Tu:

http://pablo900.wrzuta.pl/audio/lO7kuvlpgw/

 

 

P.S.: strona podana przez cn_igi działa :))

 

dzięki za linka już sciągłem muzyczkę :d

 

a na internet Explorer sciągło mi bez problemu a na firefox'ie to nie ruszyło dzięki jeszcze raz :d :mrgreen:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.