Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

95 % że i tak nie będzie działać

ale próbuj :cool2:

myślę że nit na forum nie poda o co chodzi z tego się żyje

 

ile na tym zarobisz ? no pochwal sie ? bo jak narazie to tylko niepotrzebnie sie wypowiadasz w temacie bo nic do niego nie wnosisz poza swoja pseudo-reklama :)

 

A Ja jak sie dowiem co i jak, a napewno sie dowiem :) TO OGLASZAM WSZEM I WOBEC ZE ZAMIESZCZE INFO NA KAZDYM FORUM BMW :cool2:

 

PS. Polacy to jedyny narod ktorzy niczym sie nie dziela na forum, kazde inne zagraniczne forum pomaga, daje gotowce, ehhhh taka polska natura :cool2:

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego na zagranicznych forach pomagają ? :duh:

ty chyba lepiej znasz angielski ,jak tak twierdzisz , bo ja widzę że na polskich się wiecej pomaga .

A jak dojdziesz po 3 miesiącach wysiłku i to będziesz rozgłaszał to :duh: to pozdrawiam

Odpal sobie disa i nie męcz Inpa będzie szybciej

Chcesz pomocy wejdź na forum http://ecubb.bmwecu.org/board/index.php

i czytaj do bólu potem rozgłaszaj :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 % że i tak nie będzie działać

ale próbuj :cool2:

myślę że nit na forum nie poda o co chodzi z tego się żyje

 

Bedzie działać dla silnika N47D20c, czyli akurat dla niego zadziała.

 

Gdybyś jednak miał problem to napisz tutaj, a podeśle Ci pliki, które na pewno zadziałają.

 

Jesli by nie zadzialo to w katalogu SGDAT sprawdz jakie masz pliki zaczynajace sie na N47...ipo

 

n47t.ipo

n4tuds.ipo

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na zagranicznych forach pomagają ? :duh:

ty chyba lepiej znasz angielski ,jak tak twierdzisz , bo ja widzę że na polskich się wiecej pomaga .

A jak dojdziesz po 3 miesiącach wysiłku i to będziesz rozgłaszał to :duh: to pozdrawiam

Odpal sobie disa i nie męcz Inpa będzie szybciej

Chcesz pomocy wejdź na forum http://ecubb.bmwecu.org/board/index.php

i czytaj do bólu potem rozgłaszaj :cool2:

Raczej nie poczyta bo nie bedzie mial dostepu do forum ...

ludziom si3 tylko wydaje ze na zagranicznych forach pomagaja ... polowa info z otwartych for to niestety smietnik ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram

Ludzie z forum dostali INPA , dostali DIS ,z tej euforii porozsiewali wszędzie chomiki sryki itp.

Wyszło z tego że każdy wszędzie jest mistrz i kasuje błędy ,koduje itp po 30 zł .

Piszę to , bo mam prawo to napisać gdyż ja jak i wielu innych ciężko pracowało żeby inni się cieszyli , a w zamian rozdają na prawo i lewo i jak człowiek coś napisze to jakiś mistrz samozwaniec pisze ci teksty że głowa boli , może podajcie jeszcze pełną INPA ,instrukcje użytkowania NFS i jak pracować na Tool 32 a za jednym zamachem jak synchronizować EWS i CAS z pliku , a co tam niech każdy wie ,podać ISTA emulatory nich się użytkownicy BMW cieszą

Tylko płakać :cry2:

A że to forum zamknięte to bardzo dobrze bo dopiero by się działo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 % że i tak nie będzie działać

ale próbuj :cool2:

myślę że nit na forum nie poda o co chodzi z tego się żyje

 

Bedzie działać dla silnika N47D20c, czyli akurat dla niego zadziała.

 

Gdybyś jednak miał problem to napisz tutaj, a podeśle Ci pliki, które na pewno zadziałają.

 

Jesli by nie zadzialo to w katalogu SGDAT sprawdz jakie masz pliki zaczynajace sie na N47...ipo

 

n47t.ipo

n4tuds.ipo

 

piwek jak widzisz jest ktos kto chetnie za free pomoze :) a myslales ze nikt nie poda o co chodzi :)

jak widac myliles sie bardzo, a jak przejrzysz posty kolegi Mlodzik18 zobaczysz ze pomogl wiele i pomaga dalej - co napewno wkurza co niektorych na forum, bo z tego zyja :)

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Popieram

Ludzie z forum dostali INPA , dostali DIS ,z tej euforii porozsiewali wszędzie chomiki sryki itp.

Wyszło z tego że każdy wszędzie jest mistrz i kasuje błędy ,koduje itp po 30 zł .

Piszę to , bo mam prawo to napisać gdyż ja jak i wielu innych ciężko pracowało żeby inni się cieszyli , a w zamian rozdają na prawo i lewo i jak człowiek coś napisze to jakiś mistrz samozwaniec pisze ci teksty że głowa boli , może podajcie jeszcze pełną INPA ,instrukcje użytkowania NFS i jak pracować na Tool 32 a za jednym zamachem jak synchronizować EWS i CAS z pliku , a co tam niech każdy wie ,podać ISTA emulatory nich się użytkownicy BMW cieszą

Tylko płakać :cry2:

A że to forum zamknięte to bardzo dobrze bo dopiero by się działo .

 

jaki emulator ICOM, emulator jest już nie potrzebny :)

Ciężko się pracowało a teraz trzeba zbierać laury. Daj spokój bo tylko gorzej na tym wyjdziesz.

Teraz będzie rewolucja z ISTA i wszyscy zapomną o DIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 % że i tak nie będzie działać

ale próbuj :cool2:

myślę że nit na forum nie poda o co chodzi z tego się żyje

 

Bedzie działać dla silnika N47D20c, czyli akurat dla niego zadziała.

 

Gdybyś jednak miał problem to napisz tutaj, a podeśle Ci pliki, które na pewno zadziałają.

 

Jesli by nie zadzialo to w katalogu SGDAT sprawdz jakie masz pliki zaczynajace sie na N47...ipo

 

n47t.ipo

n4tuds.ipo

 

 

U mnie działa ! Dzięki

 

Z tym że nie do końca bo live daty nie chcą chodzić .

Coś trzeba jeszcze zmienić ?

 

ps

 

Pliki mam:

n47t.ipo - 319 376 z 2011.04.12

n47tuds.ipo 307 239 z 2009-09-29

 

dobre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Musi obsługiwać wirtualizację do obsługi wirtualnej maszyny ( zakladam że nie chcesz stawiać wersji natywnej ;) ) w teorii prawie każdy w miare świeży procek dwurdzeniowy powinien dac radę do tego ze 2gb ramu i pojdzie. Jak będzie Ci DIS zamulał to sie nie przejmuj on tak ma :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chciałem na słabszym x31 IBM - 1 rdzeń mało ramu, dlatego stawał. Dzięki za info

 

ja używam/używałem na netbook intel atom n270 1GB RAM i dawał radę. Sam DIS wyraźnie szybszy w działaniu jest na protokole FISTER niż SOFTING

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odpowiedzi brak jak zwykle w tym temacie, sam musisz sobie pomóc, mi się już to udało. Przecież nikt nie zdradzi Ci swojej tajemnej wiedzy.

 

wiec podziel sie wiedza by inni mogli sobie poradzic :)

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche kreatywności . może wystarczy przetłumaczyć parametr lub wejść w etk online i zobaczyć jak się nazywa pompa wspomagająca i zajarzyć że nazwa będzie podobna z dodanym tylko ciśnieniem .

:duh:

kuźwa to takie trudne czy styki nie jarają

to pierwsze a drugie nie brać się za coś czego się nie kuma , dla zobrazowania podam przykład

wkładam łapę do gniazdka 230V i podejmuje później decyzje czy wkładam nadal czy daje na luz :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jam mam tylko 512 ramu i 1,4 mhz w 1 rdzeniu więc pewnie dlatego nie chce zaskoczyć

 

Tak 1gb ramu i jeden rdzeń jakiś tam Celeron i chodzi...no nie bardzo szybko ale spokojnie wystarcza na własne potrzeby :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Właśnie stałem się posiadaczem e46 i chciałbym mieć możliwość od czasu do czasu samemu zajrzeć w komputer samochodu. Chcę się upewnić czy to czego potrzebuje to http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-usb-obd2-dis-diagnostyka-bmw-pl-i3597174002.html

Oczywiście odpowiednio przygotuje komputer. Wgram starszego win'a (bodajże na 98 najlepiej współpracuje z impą a przynajmniej taką informację znalazłem na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.