Skocz do zawartości

Tuning e32


adi0583

Rekomendowane odpowiedzi

takie czesi oryginalne sa prawie nie do zdobycia - byla kiedys na allegro oryginalna dokladka przedniego zderzaka do e32 - pozatym nic wiecej ...

 

wiec albo laminat w wersji "niga mada faka alias dyskoteka " albo oryginal...

 

jedynie jak masz zderzak w 750 przed 92 z jednym wlotem to mozesz dokupic zderzak po 92 z 2 wlotami i przetloczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie nie zapominajcie jeszcze o Alpinie B12:mrgreen: moze komus sie narażę ale ten Ac Achnitzer nie podoba mi sie wogole...nie chodzi mi o ten konkretny model ale a wszystkie ACS

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię tuningu optycznego , ale w tym przypadku przód wygląda ładnie , natomiast progi i tył porażka !! dla mnie tył w e32 jest najładniejszą częścią tego auta zwłaszcza w połączeniu z szerokimi oponami , w e38 tył już nie jest taki fajny natomiast przód jest lepszy...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nisko i duże koła dopasowane do epoki auta. To wszystko co można zrobić w granicach dobrego smaku. Takie jest moje zdanie.

 

Dokladnie tak!!! :cool2: takiego pieknego samochodu jakim jest e 32 sie nie tuninguje :duh: Jedynie ,co mozesz zrobic,to obnizyc samochod na glebe,zapodac jakies olbrzymie fele 18-19' z olbrzymim rantem i to tyle :cool2: Wiadomo,ktos zaraz napisze,ze gleba nie jest na polskie drogi,ale uwierz mi,wolalbym to zrobic niz zakladac jakies tandetne zderzaki,spojlery i takie tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tiuning to tylko mechaniczny...

 

- turbo

- sportowe zawieszenie

- sportowe hamulce

- sprzzeglo

- i wszystko inne pomagające w lepszych osiągach i bezpieczeństwie

 

a wygląd hmm po to kupujemy e32 bo są piękne więc po co je zmieniać??

BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba glebie nierowna - gleba powiedzmy -30 jest do przyjecia - ale jak ktos walnie -50 to albo jezdzi tylko po autostradach albo wypatruje studzienek kanalizacyjnych z radarem.

 

Dokładnie tak w E32 mam glebę, to na każdym garbie poprzecznym często zadrę dołem, został taki uraz że jak sie jedzie E38 to jest taki stres jak sie przejeżdża przez garb :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.