Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem matowe i o takie mi chodziło , fakt , montaż to kilkanaście minut

http://www.allegro.pl/item487912443_ramki_zegarow_bmw_e46_e_46_chrom_matt_klipsy.html

mnie się urwał ten po lewej , praktycznie nie potrzebny chyba do niczego za wyjątkiem kasowania inspekcji , prawy jest OK a w nim się zeruje licznik i ustawia zegar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam stareńką E 30-tkę [oczko w głowie] Jeszcze chromowane zderzaki :D Tak się zastanawiam czy sobie nie strzelić ringów, tylko jedno nie daje mi spokoju: A mianowicie jak się je montuje??? :? Na żadnym zdjęciu nie widać mocowań, a przecież po wnętrzu klosza nie fruwają... Tutaj większość z Was już jest zaopatrzona w takie cudeńka, więc mam nadzieję, że odpowiecie. Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e30 srednio wygladaja te ringi jak mam byc szczery... ;)

 

lepiej zostaw jak jest... ale to tylko moje zdania a sa rozne gusta :)

 

A co do mocowania ringow to dostaniesz od sprzaedajacego takie zaczepy, albo takie pianeczki z tasma dwustronna na ktre montujesz ring ;) wiec mała filozofia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. I wszystko jasne... Własnie też mam wrażenie, że ringi w takim prawie że zabytku mogą wyglądać trochę jak wieś-tuning, więc pewnie sobie daruję... W końcu jest piękna teka jak jest :D Ale dzięki za podpowiedź w kwestii montażu. Może przyda się w innym egzemplarzu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie stalo... temat zalozylem w styczniu a wczoraj padla mi przetwornica :mad2: .. podzialalo prawie rok.. naszczescie zostawilem bagnet od starej pozycji podlaczony wiec wystarczylo wlozyc zwykla zaroweczke 5w i jestem oswietlony ale bez ringow czegos brakuje..

czas zaczac szukac przetwornicy .. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi też padła ale... gość od którego kupiłem mówił, że partia przetwornic była wadliwa i ma akcje naprawczą wymiana na nową.

 

Przyszła mi paczka z dwoma nowymi przetwornicami odesłałem stare i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mi też padła ale... gość od którego kupiłem mówił, że partia przetwornic była wadliwa i ma akcje naprawczą wymiana na nową.

 

Przyszła mi paczka z dwoma nowymi przetwornicami odesłałem stare i jest OK.

daj mi jakiś namiar bo padła mi przetwornica już drugi raz :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do niego , wczoraj zauważyłem że nie świeci lewa strona , błędu nie wywaliło bo mam wpiętą żarówkę w obwód pod maską :mrgreen: musiałem tak zrobić bo taką przetwornicę kupiłem na allegro i wywalało mi błąd i włączało awaryjne po jakimś czasie , prawa strona oryginał i juz ponad 2 lata nic sie nie dzieje , lewa już drugi raz , ta z Allegro przetwornica pół roku i dead :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike:

andrzej jafra szczecin ul witkiewicza17c tel 609185002

ja od niego ostatnio kupilem ringi,gosc daje rok pisemnej gwarancji na przetwornice i 14 m-cy na ringi.

koles konkretny,szybka gadka z nim i ringi byly po 20 godzinach u mnie w rzeszowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike:

andrzej jafra szczecin ul witkiewicza17c tel 609185002

ja od niego ostatnio kupilem ringi,gosc daje rok pisemnej gwarancji na przetwornice i 14 m-cy na ringi.

koles konkretny,szybka gadka z nim i ringi byly po 20 godzinach u mnie w rzeszowie :mrgreen:

Znalazłem i tego :mrgreen:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3573900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike:

andrzej jafra szczecin ul witkiewicza17c tel 609185002

ja od niego ostatnio kupilem ringi,gosc daje rok pisemnej gwarancji na przetwornice i 14 m-cy na ringi.

koles konkretny,szybka gadka z nim i ringi byly po 20 godzinach u mnie w rzeszowie :mrgreen:

Znalazłem i tego :mrgreen:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3573900

 

ten ze Szczecina jest droższy bo większość ma po 30zł ciekawe czy te same

''Koszt jednej przetwornicy CCFL to 34 zł plus koszt wysylki 15 zł''

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Papik ja nie mieszkam w wa-wie żebym sobie skoczył do sklepu i kupił więc pozostaje Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.