Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki mam pytanko bo zamowilem ringi te......

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=260385720280

 

ale chyba zle !!! :duh:

 

moja bunia jest z 2000 roku przed liftem.........a te ringi co zamowilem sa chyba do bmw po lifcie.........slyszalem ze podobno sie roznia.........czy bede w stnie zalozyc te polifcie do mojej buni........i jak myslicie jak to bedzie wygladalo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie. Czytam czytam i w końcu nie wiem jakie kupić. Na allegro szukam i mam takie

http://moto.allegro.pl/item604289433_ringi_ccfl_bmw_e30_e32_e34_e36_e38_e39_10xjasniej.html

czy dobre? Chcę kupić białe. Są w tej technologi CCFL co każdy chwali. Sa jakieś które wy byście ppolecili?

A może te?

http://moto.allegro.pl/item577291675_ringi_ccfl_bmw_e36_e38_e39_e46_xenon_e53_e46.html

Sam nie wiem. Daradzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ringi ccfl to sa te same .. :)

spoko z pierwszego linku mam zalozone ..

nie od tego goscia .. ale te same .. czarne pudelko itd..

po zalozeniu wygladaja dobrze nawet bardzo dobrze

jedynie co to ..

jest roznica w srednicy - w moim e46 z 2000 przed liftem -

jeden ring wchodzi ok :) ale 2 na to mniejsze swiatlo jest o ok 2 - 3 mm mniejszy .. i tu trzeba sie niezle nagimnastykowac by to przykleic ..

 

q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te z drógiego linku. Ładnie wyglądały przed włożeniem ale przy montarzu wszystkie posłałem do piachu. Kupiłem drógi komplet i dzisiaj zakładam. Postaram się o fotki z montarzu i jak wygląda auto przed i po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od wczoraj nie świeci mi w ogóle lewy CCFL, nie wiem czym jest to spowodowane. Znalazłem na allegro same przetwornice (Invertery) do CCFL ale nie będę kupował w ciemno.

 

Jak sprawdzić co jest nie tak? Jest jakiś sposób na sprawdzenie przetwornic CCFL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałes dawno temu montowane, czy dopiero co założyłeś rongi? Najjepiej mieć taki przyżad do sprawdzanie przepływu pradu, alro zarówkę z przylutowanymi dwoma kabelkami. Natnij lekko prewody które wychodzą z przetwornice. Tzn na opdcinku przetwornica ring. Przyłóż ten przyżad lub żarówkę jednym przewodem do jednego drógim do drógiego i jak ci sie zaświeci żarówka to znaczy że prąd wychodzi z przetwornic ale nie oświetla neonu i to on będzie zepsuty. Jak nie bedzie świecić zarówka to zrób to samo na przewodach które są przed przetwornikiem i zobaczysz czy dochodzi prąd do niej. Jka tu nie bedzie świecić to szukaj tak dalej po łączonych odcinkach.

przyzad :arrow: przyrzad

drogim,drogiego :arrow: drugim,drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady na pewno będą pomocne, Ringi mam już bardzo długo a nie dawno miałem problem z xenonami(żarówkami) i musiałem dość często gasić i zapalać światła wiec może to popsuło CCFL.

 

Zabieram się do sprawdzenia i dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
?

Co to mialo wniesc do tematu?? Liczyles na wzdychanie ze ringi masz w aucie?? :duh:

Charakter tego forum jest troche inny tu glownie chodzi o pomoc w problemach, rozgyzanie zagadek z bmw ewentualnie sensownosc pewnych pomyslow. A nie wzdychanie do zdjec :norty:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Co to mialo wniesc do tematu?? Liczyles na wzdychanie ze ringi masz w aucie?? :duh:

Charakter tego forum jest troche inny tu glownie chodzi o pomoc w problemach, rozgyzanie zagadek z bmw ewentualnie sensownosc pewnych pomyslow. A nie wzdychanie do zdjec :norty:

 

 

:lol:

 

Tyle krzyku o te ringi ja mam w E90 i mam już ich dosyć :D ha ha ha, nie ma to jak zwykła żarówka w5w w E46 :) Pozdro! :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Co to mialo wniesc do tematu?? Liczyles na wzdychanie ze ringi masz w aucie?? :duh:

Charakter tego forum jest troche inny tu glownie chodzi o pomoc w problemach, rozgyzanie zagadek z bmw ewentualnie sensownosc pewnych pomyslow. A nie wzdychanie do zdjec :norty:

 

 

myslalem ze ten temat byl zalozony po to by pokazac swoje ringi, wiec pokazalem.... niewiedzialem ze musze opisac jak to zrobilem itp.

pozatym niewiem jakim cudem pojawily sie moje dwie identyczne odpowiedzi a ze neiiwem jka usunac to zostawilem pytajnik...

 

i po co sie domnie rzucasz...? a jak mnie nie myli temat brzmi "ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo" bo zaczynam wyczowac na tym forum rowniejszych od rownych i niechodzi konkretnie o ten temat...

 

 

sorry za OT

 

... jesli chodzi o ringi to prawdopodobnie jak wszyscy z CCFL-ami podlaczylem tak samo... podpielem sie pod komputer a konkretnie w kabel akcesoryjny wiec z kazdym przekreceniem stacyjki zapalaja sie czyli dzialaja non stop jesli samochod "chodzi" i gasna po ok 10-15 sekundach po wyciagnieciu kluczyka. jedyny problem tych neonkow to taki ze im zimniej tym dluzej sie zagrzewaja a drugi przy instalacji zapomnailem ze lampy sa samopoziomujace sie i malo co bym niespalil silniczkow od regulacji :mad2: ... minelo pol roku od zalozenia i jak narazie wsio dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Co to mialo wniesc do tematu?? Liczyles na wzdychanie ze ringi masz w aucie?? :duh:

Charakter tego forum jest troche inny tu glownie chodzi o pomoc w problemach, rozgyzanie zagadek z bmw ewentualnie sensownosc pewnych pomyslow. A nie wzdychanie do zdjec :norty:

 

 

myslalem ze ten temat byl zalozony po to by pokazac swoje ringi, wiec pokazalem.... niewiedzialem ze musze opisac jak to zrobilem itp.

pozatym niewiem jakim cudem pojawily sie moje dwie identyczne odpowiedzi a ze neiiwem jka usunac to zostawilem pytajnik...

 

i po co sie domnie rzucasz...? a jak mnie nie myli temat brzmi "ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo" bo zaczynam wyczowac na tym forum rowniejszych od rownych i niechodzi konkretnie o ten temat...

 

 

 

 

sorry za OT

 

... jesli chodzi o ringi to prawdopodobnie jak wszyscy z CCFL-ami podlaczylem tak samo... podpielem sie pod komputer a konkretnie w kabel akcesoryjny wiec z kazdym przekreceniem stacyjki zapalaja sie czyli dzialaja non stop jesli samochod "chodzi" i gasna po ok 10-15 sekundach po wyciagnieciu kluczyka. jedyny problem tych neonkow to taki ze im zimniej tym dluzej sie zagrzewaja a drugi przy instalacji zapomnailem ze lampy sa samopoziomujace sie i malo co bym niespalil silniczkow od regulacji :mad2: ... minelo pol roku od zalozenia i jak narazie wsio dziala.

 

Są ok. Kolega M-TECNIC ma to we krwi zeby komuś dopiec i nałapać postów :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ok. Kolega M-TECNIC ma to we krwi zeby komuś dopiec i nałapać postów :nienie:

A to jakas nagroda jest za posty??? :duh: Kolego Niezamierzam nikomu dopiekac, jakos niewidze w tym celu :mrgreen: Za to tobie dobrze idzie :norty: no chyba ze uwazasz ze wyrazenie swojej opini na temt jest dopiekaniem?? sorry ale jesli mam watpliwosci co do jakies wypowiedzi to je ujawnie na forum i nie chodzi tu o dopiekanie komus a o zdobycie wiedzy

 

Dorus nie chodzilo sie o rzuczanie a o ten post z samym znakiem zapytania ktorego juz nie ma Poprostu sam znak zapytania byl niezrozumialy dlatego tak napisalem co to mialo wniesc do tematu?

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że ok , zaraz M-technic napiszę że nie masz na nie homologacji i Ci dowód zabierze..... :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że ok , zaraz M-technic napiszę że nie masz na nie homologacji i Ci dowód zabierze..... :lol:

Teoretycznie policjant moglby sie oto przyczepic niestety nie jest wstanie sprawdzic czy ringi sa dokladane czy orginalne wiec nie zabierze a tym bardziej koledze z usa :mrgreen: A co do mnie to juz nie mam obowiazku kontrolowania pojazdow :D A wlasciwie to moge to robic tylko w scisle okreslonych przypadkach :8)

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dorus nie chodzilo sie o rzuczanie a o ten post z samym znakiem zapytania ktorego juz nie ma Poprostu sam znak zapytania byl niezrozumialy dlatego tak napisalem co to mialo wniesc do tematu?

 

 

...bo wlasnie sorry za ten pytajnik ale tak jak napisalem wczesniej z dublowala mi sie odpowiedz, usunelem zdjecie i zostawilem "?" rzeczywiscie to troche wygladalo jakbym oczekiwal oklaskow... :duh:

 

 

jasne że ok , zaraz M-technic napiszę że nie masz na nie homologacji i Ci dowód zabierze..... :lol:

Teoretycznie policjant moglby sie oto przyczepic niestety nie jest wstanie sprawdzic czy ringi sa dokladane czy orginalne wiec nie zabierze a tym bardziej koledze z usa :mrgreen: A co do mnie to juz nie mam obowiazku kontrolowania pojazdow :D A wlasciwie to moge to robic tylko w scisle okreslonych przypadkach :8)

 

 

i za to ju-es-ej lubie :cool2: policje to nieobchodzi co mi w tych swiatlach swieci, wlasciwie to ich nic nieobchodzi.. byle byla naklejka od rejestracji i inspekcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

A ja mam taki problem. A na początek pytanie, czy ringi z Allegro CCFL róznią sie jakoś jezeli chodzi o wersje przed liftem i po lifcie???

Ja dostałem ringi jeden wiekszy drugi mniejszy, mam wersje po lifcie 2002. Ring mniejszy zamontowałem na zewnetrznej lampie xenonie i jest ok. Ring większy na halogenie od lamp drogowych i nie jest ok, ponieważ ten czarny wkład lampy po załozeniu zasłania go i nie wygląda to najlepiej, zresztą zobaczcie na linki poniżej jak to wygląda.... Napisałem do sprzedającego czy aby napewno wysłał mi dobre ringi, czekam na jego odpowiedź.

Czy miał ktoś kiedyś taką sytuację??? Na zdjęciach na aukcji wersja po lifcie ma ładnie widoczne całe ringi....

 

oto zdjęcia:

http://www.musti.itkg.pl/ringi/ring1.jpg

http://www.musti.itkg.pl/ringi/ring2.jpg

http://www.musti.itkg.pl/ringi/ring3.jpg

 

czekam na odp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no przy zakładaniu też rozwazałem taką opcję, ale ten mniejszy musiałby wisieć w powietrzu (tzn trzymać się tylko na tych wsuwkach) bez zadnego podparcia od dołu, no i druga sprawa zasłaniałby lustro od halogena... Tak na 100% ma być jak mówisz? :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no przy zakładaniu też rozwazałem taką opcję, ale ten mniejszy musiałby wisieć w powietrzu (tzn trzymać się tylko na tych wsuwkach) bez zadnego podparcia od dołu, no i druga sprawa zasłaniałby lustro od halogena... Tak na 100% ma być jak mówisz? :p

w moim przypadku obydwa wisza w powietrzu... tzn na tych wsowkach.. pol roku przejezdzilem i nic sie niestalo..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich Fanatyków tego modelu. Mam dwa pytanie zakupiłem z allegro ringi CCFL do E46 przed liftem światła bez soczewek, wczoraj podczas montażu zauważyłem że wszystkie ringi są jednakowej długości, a światło zewnętrzne jest troche większe. Dzwoniłem do sprzedawcy i mówi że wysłał mi dobre ringi. Czy to tak ma być że jeden ring leży praktycznie na obwodzie, a drógi ma po 0,5 cm do obwody klosza? Kolejne moje pytanie to dziwna sprawa ponieważ jak zapalam same światła pozycyjne to trzy ringi świecą się od razu bardzo jasnop a jeden słabiutko dopiero jak zapale samochód to czwartu zaczyna normalnie świecić. Czym jest to spowodowane? Czy jest to normalne? Dodam , że próbowałem na róznych przetwornicach i jest to samo.

 

 

Pozdro 4 All BMW Fans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.