Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

..bo poprzedni komplet nie do konca był dobry,2 ringi weszły na długie i pasuja idealne.Natomiast ringi na ksenon byly za małe.

Jakiej srednicy powinny byc ringi na ksenon ??? powinny byc wieksze czy mniejsze od tych na długie ???

ja u siebie mam mniejsze na ksenonie a wieksze na halogenie.nie do konca to tak ma byc,ale juz mi sie nie chce bawic z tym.na razie zostaje z polksiezycami, bo ten wiekszy ring jest za duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko do dzis niewiem dlaczego po przekreceniu stacyjki moje ringo migaja jak stroboskopy z ta samą częstotliwoscia wygląda to wręcz zjawiskowo :liar: :naughty: nie kłamie :shock: ciekawe. Gdy odpale i zapale swiatła oczywiscie swieca juz normalnie. Aha wasze sie nagrzewaja chwilke ? swiecą normalnym swiatłem po jakims czasie ? bo moje od razu walą na całego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stań przed autem niech ktos wsiądzie przekręci stacyjke. Nie zapalaj swiateł, albo stań przed jakas bramą w nocy to sam zobaczysz siedząc w aucie

OK, tak zrobię nieruszając wogóle włącznika swiateł czyli na zgaszonych ?? i powinny zamigać ? dziwne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zgaszonych światłach, u mnie walą jak stroboskopy po przekręceniu stacyjki na 2. W chwili odpalenia juz gasną i oczywiście włączam swiatła :wink:

Sprawdze ale nie pamiętam takiego efektu a ringi montowałem dawno , 2,5 roku temu czyżbym niezauważył ? watpię ale sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zgaszonych światłach, u mnie walą jak stroboskopy po przekręceniu stacyjki na 2. W chwili odpalenia juz gasną i oczywiście włączam swiatła :wink:

dziwne bo ja czegos takiego nie widze.sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdzę u siebie ale wątpie w to że mam jakiś efekt stroboskopu bo często staję właśnie przodem do witryny w sklepie i zamykając sklep po godz 18 jest ciemno to na pewno bym coś zauważył przez taki okres jaki mam ringi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdzę u siebie ale wątpie w to że mam jakiś efekt stroboskopu bo często staję właśnie przodem do witryny w sklepie i zamykając sklep po godz 18 jest ciemno to na pewno bym coś zauważył przez taki okres jaki mam ringi

 

IMHO mruganie zalezy od kilku czynnikow.

U mnie nie mrugaja ale mam dodatkowy uklad oszukujacy komputer (przedtem byl blad zarowek).

W przypadku autka zony, bez dodatkowych ukladow, ringi mrugaja ale daleko im do strobo :)

 

Reasumujac, jesli przetwornice nie maja cudakow lub przed przetwornicami nie ma dodatkowych ukladow, to ringi mrugaja, jesli jednak w przetwornice jest wrzucona dodatkowa elektronika (strzelam,ze odpowiedni kondensator+ cewka) to ringi udaja strobo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie super świetnie się prezentują. Nawet jak cos wysiadzie to mam tego allegrowicza w ulubionych wiec niema problemu z szybka dostawą częsci ktora siądzie a to tylko pare groszy. Sama przetwornice wysłali w 1 dzień bo w zestawie była wadliwa. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 pięknie świecą mam pytanko czy w e39 są takiej samej wielkości czy muszę zakupić nowy komplet? Ogólnie mam zamontowane jakieś takienco świecą pynktowo i słabo świecą i chciałem prElizyc te z e36 ale czy bedIe pasować?

raczej nie beda,chyba ze srednica swiatel taka sama.gra niewarta swieczki przy dzisiejszych cenach ringow. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ringi i już założyłem z ebaya. Co prawda diodowe ale po zapadnięciu zmroku dają piękne śwatło a w dzień lekkie wyostrzenie ringów co mnie niezmiernie podnieca :roll2:
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... zamówiłem już ringi...

 

i teraz pytanie - może się powtarzam ale... ringi montuję na tym okrągłym szkiełku wewnatrz tego szkiełka (czyli od strony odblasku)??? czy przyklejam je do tego okragłego szkiełka od zewnatrz? Bo nie za bardzo rozumiem - jeśli montuję od zewnatrz (czyli naklejam je na szkiełko pomiędzy tym dużym prostokatnym szkłem a szkłem okrągłym wewnatrz reflektora) to po jakie licho mam te szkła okragłe wycinac???

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mackeys, masz standardowy kolor żarówki świateł mijania ?

Jeśli masz normalne to ,jak możesz, pstryknij jak ma się biały CCFL i załączone światła.

 

Mam zamiar na dniach kupić CCFL, tylko wacham się między podchodzącym pod oryginał - żółtym , albo bardziej trendy - białym.

Raczej niezamierzam zmieniać żarówek na jakieś "pseudo ksenony", a wolałbym nieżałowac później wyboru.

 

Jak na chwilę obecną jestem 51% za żółtym :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mackeys, masz standardowy kolor żarówki świateł mijania ?

Jeśli masz normalne to ,jak możesz, pstryknij jak ma się biały CCFL i załączone światła.

 

Mam zamiar na dniach kupić CCFL, tylko wacham się między podchodzącym pod oryginał - żółtym , albo bardziej trendy - białym.

Raczej niezamierzam zmieniać żarówek na jakieś "pseudo ksenony", a wolałbym nieżałowac później wyboru.

 

Jak na chwilę obecną jestem 51% za żółtym :think:

 

tak, mam standardowe żarówki - philips blue vision. zapodaje dwie foty, ale w realu lampy wyglądają imo lepiej.

szczerze ci powiem,że samochód trochę odmłodniał z tymi ringami.

 

także myślałem nad kupnem żółtych ccfl-ek, ale wyszło jak wyszło i są białe. :mrgreen:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img113.imageshack.us/img113/9726/img1260.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img113.imageshack.us/img113/9152/img1263.jpg

 

aha foty musiałem trochę "przyciemnić", bo słońce naparza i nie widać było dobrze lamp.

:mad2: :8)

 

poważanko :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.