Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co chodzi , o wygląd zewnętrzny jak zgaszone czy o światło ale tak czy inaczej , są przezroczyste jak zgaszone a jak świecą to mają barwę xenonu czy jakoś tak , nie wiem skąd takie ceny na All jak w DE są po 80Euro + wysyłka , ja za moje też dałem tyle , 400zł bo E było ponad 4zł 2 lata temu a tyle je dokładnie już mam bo zakładałem na początku listopada 2006r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem o co chodzi , o wygląd zewnętrzny jak zgaszone czy o światło ale tak czy inaczej , są przezroczyste jak zgaszone a jak świecą to mają barwę xenonu czy jakoś tak , nie wiem skąd takie ceny na All jak w DE są po 80Euro + wysyłka , ja za moje też dałem tyle , 400zł bo E było ponad 4zł 2 lata temu a tyle je dokładnie już mam bo zakładałem na początku listopada 2006r

nie no chodzi mi o kolor swiecenia.ja zamowielm biale , ze niby taki kolor swiatla jest zgodny z prawem.co do ceny ringow to sie nie dziw,bo ringi staly sie tak powszechne ze niedlugo ludzie przestana je montowac.ja sie sam przez chwile zastanawialem czy jest sens,ale sie skusilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ja załozyłem to było coś , czysty lans :mrgreen: 2 lata temu , zobacz bo może coś pisze o nich , takie mam

http://www.topauto.com/en/detail.pl?id=0tycUniXs9oPrat1OWl2jWtfVrYlzdF1;la=en;cu=EUR;co=GB;sh=1;ca=407;mc=406;cs=406;pa=1;pi=899;fs=true;cs00=406;cs01=BMW

pisze ''white'' czyli białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem takim tunongowcem i umieściłem przetwornice w lampie, zeby nie latała po komorze silnika...

 

nie wiem jaki bedzie efekt bo podobno sie grzeja... okaze sie z czasem ;)

i wtedy nie ma problemu bo podłączasz normalnie druciki pod wtyczke zarowki i działa ;)

 

a jak chcesz to zrobić "profesjonalnie"

to tutaj masz opisane krok po kroku na przykłądzie Compakta, ale jednak uszczelnia sie otwor tak samo :P

 

http://www.insideperformance.de/images/produkte/angeleyes/einbauanleitung-insideperformance_e46_compact_standlichtringe_angeleyes.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego :) ten temat jest na temat ringow :) a nie na temat czt e46 320d jest fajne czy tez nie...

 

jak chcesz zaczac przygode z bmw to jak najpbardziej polecam

 

przyspieszenie to katalogowo 8,9s 0-100km/h z tego co pamietam

jezeli chodzi o spalanie to w miescie kolo 7-8 natomiast trasa to kolo 6,5 powiedzmy... Nie bede pisał ze produkuje rope na trasie bo tez bez sensu...

 

Powiniennes byc zadowolony ;) jak chcesz to mam akurat takie auto jakie szukasz na sprzedaz ale to juz na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie a czym albo jak zakleiliście otwór po swiatłach postojowych tak aby tam wilgoc sie nie dostawala?! u mnie oprocz otworu przechodza tam kable!

z gory dzięki za info!

szczerze? niczym.mam dziury ale nie zauwazylem zeby lampy byly zaparowane.niedlugo je bede zmienial wiec pomysle nad uszczelnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pytanie a czym albo jak zakleiliście otwór po swiatłach postojowych tak aby tam wilgoc sie nie dostawala?! u mnie oprocz otworu przechodza tam kable!

z gory dzięki za info!

szczerze? niczym.mam dziury ale nie zauwazylem zeby lampy byly zaparowane.niedlugo je bede zmienial wiec pomysle nad uszczelnieniem.

 

No i ja niczym nie uszczelniałem i jest OK.

Jakbym zauważył niepokojącę objawy na pewno był doszczelnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiazac ten problem?

Mam xenony hella i nowe lampy depo w ktorych nie mam jak zamontowac zarnika miescic sie miesci ale nie ma jak go przylapac w przeciwienstwie do zwyklej zarowki H7 ktora trzyma drut. Nie chce kupowac zestawów za 300zł bo mam ten hella tylko jak to zalozyc? sa jakies inne zarniki zeby to spasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja już założyłem fotki jutro wrzucę :) ale mam pytanie :

ogólnie wszystko git ale jak odpalam auto i włączam światła to w pierwszej chwili ringi zamrugają by zapalić się na dobre czy też tak macie ?? potem jest już ok . niby nic ale może można to zmienić by tak nie było, a ja nie mam żarówek włożonych i błędu nie ma komp

Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) jakoś nie doczytałem :) no to mnie uspokoiłeś :)
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak póżno jak już tyle aut tej marki je ma , ja zakładałem 2 lata temu to był lans :mrgreen:
\

 

no to fakt ze bardzo duzo jest aut z ringami. ale i tak przyciągaja jeszcze uwagę :mrgreen: pozatym po ringach mozna poznac kto z forum ;) :mrgreen:

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak póżno jak już tyle aut tej marki je ma , ja zakładałem 2 lata temu to był lans :mrgreen:
\

 

no to fakt ze bardzo duzo jest aut z ringami. ale i tak przyciągaja jeszcze uwagę :mrgreen: pozatym po ringach mozna poznac kto z forum ;) :mrgreen:

 

pozdrawiam !

No nie zawsze , zobacz ile osób kupuje je na allegro :duh: idę wyciągnąć liczniki bo nie mam kiedy ringów założyć na zegary a dzisiaj mam czas , obym nic nie urwał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68 na forum bodajze w dziale "zrob to sam" jest gdzies opisana naprawa tego przycisku :mrgreen: takze poszukaj , moze Ci sie przydac. i jak ringi wygladaja? u kogo zamawiales? masz link do aukcji? jak mozesz to podrzuc go :mrgreen:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.