Skocz do zawartości

Ile palą wasze maszyny takie jak moje :):)


dominiko19

Rekomendowane odpowiedzi

Ile palą wasze maszyny takie jak moje na gazie i paliwie w miescie i poza nim :):) Taki jestem ciekawy ;) moja pali o.k 20-21 litrów p omieście i w trasie nie duzo mniej... Mam zwykły gaz..

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile palą wasze maszyny takie jak moje na gazie i paliwie w miescie i poza nim :):) Taki jestem ciekawy ;) moja pali o.k 20-21 litrów p omieście i w trasie nie duzo mniej... Mam zwykły gaz..

 

Pytanie, jaką masz skrzynię ?

Mój na manualu w trasie pali 13,5-15l/100 (przy średniej prędkości 90km/h to 15l/100, zrobiłem 270km w trzy godziny, stąd mam tą średnią prędkość).

W mieście nie wiem ile pali, bo głównie mam trasę (95%).

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was załamie na trasie przy delikatnej jeździe miałem ostatnio 11l

średnio 15l ale nie robię więcej jak 20km praktycznie cały czas miasto,

a sam się załamuje jak jeżdżę do pracy jakieś 2km to nawet niewiem ale napewno ponad 20l.

 

no to ja Ciebie załamie.moja 3.5 pali w trasie z lekką noga wciąga 11.5-12L.skrzynia manual

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w 730 po mieście pali 39litrów! Musi być coś nie tak, ale jeszcze do tego nie doszedłem :duh:

 

Kolego zobacz czy ostatnio twoja prawa noga nie przytyła :D pochwal się ile jechałes swoim autem ja była 525 jechałem 200km/h i to po waskiej drodze 1 pasmowej aż strach się bać :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w 730 po mieście pali 39litrów! Musi być coś nie tak, ale jeszcze do tego nie doszedłem :duh:

 

Kolego zobacz czy ostatnio twoja prawa noga nie przytyła :D pochwal się ile jechałes swoim autem ja była 525 jechałem 200km/h i to po waskiej drodze 1 pasmowej aż strach się bać :mad2:

 

ja w e32 735i mam na 4 biegu na "odcięciu"mam 215km/h

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was załamie na trasie przy delikatnej jeździe miałem ostatnio 11l

średnio 15l ale nie robię więcej jak 20km praktycznie cały czas miasto,

a sam się załamuje jak jeżdżę do pracy jakieś 2km to nawet niewiem ale napewno ponad 20l.

 

no to ja Ciebie załamie.moja 3.5 pali w trasie z lekką noga wciąga 11.5-12L.skrzynia manual

 

No to ja was załamię na całego - moje E32 740 V8 w trasie z - jak piszecie - lekką nogą (100 - 120 km/h) pali 10,5 - 11 :D

cały dowcip żeby jechać płynnie a nie gaz-hamulec, gaz-hamulec, gaz-hamulec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś bankowo nie tak, jak jeszcze nie wymieniałeś to wymień kopółke + palec 200zł + kable, kolejna sprawa to zobacz czy jak odepniesz czujnik teperatury na zimnym silniku (ten bardziej z prawej) czy jest różnica w pracy silnika, ten czujnik jest w stanie strasznie na rąbać w pracy silnika, dalej profilaktycznie wymienić sondę jeśli nie była wymieniana, no i ostatni element to przepływka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was załamie na trasie przy delikatnej jeździe miałem ostatnio 11l

średnio 15l ale nie robię więcej jak 20km praktycznie cały czas miasto,

a sam się załamuje jak jeżdżę do pracy jakieś 2km to nawet niewiem ale napewno ponad 20l.

 

no to ja Ciebie załamie.moja 3.5 pali w trasie z lekką noga wciąga 11.5-12L.skrzynia manual

 

No to ja was załamię na całego - moje E32 740 V8 w trasie z - jak piszecie - lekką nogą (100 - 120 km/h) pali 10,5 - 11 :D

cały dowcip żeby jechać płynnie a nie gaz-hamulec, gaz-hamulec, gaz-hamulec...

 

ale wiesz kolego.Ty masz V8 a to jest super silnik i nie ma porównania do rzedowej 6.Bez problemu mozna osiągnąc taki wynik v8 :norty: ja mam stary silnik jak kolega i mimo ze na mam 500cm wiecej to spalanie praktycznie sie nie rożni :)

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w 730 po mieście pali 39litrów! Musi być coś nie tak, ale jeszcze do tego nie doszedłem :duh:

 

Kolego zobacz czy ostatnio twoja prawa noga nie przytyła :D pochwal się ile jechałes swoim autem ja była 525 jechałem 200km/h i to po waskiej drodze 1 pasmowej aż strach się bać :mad2:

 

No właśnie nie przytyła, tyle mi pali przy spokojnej jeździe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no to ja może też coś odpowiem

mam 3,5 l gaz sekwencja

a pali odpowiednio miasto 22 l a traska 19 l (normalna jazda) :)

 

 

no cóż chyba trochę wiele prawda? jak na sekwencję?

 

ale jestem umówiony z gazownikiem w przyszłym tygodniu

i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu temat ile pali :duh: Ile ostatnio pali moja widać na dole.

Na podstawie niemieckiej stronki sprintmotor.de gdzie różni użytkownicy sprawdzają apetyt swoich pojazdów można sobie zerknąć jak to wygląda w większości w Niemczech i głównie na benzynie oraz ropie choć użytkowników lpg też nie brakuje. Jeśli nadal mamy dzielić się tymi spostrzeżeniami typu "ile pali" i odpowiadać na te pytania , to chyba rzetelniej będzie jak każdy przez następne powiedzmy 2000 km zapisze potrzebne wartości i podzieli się nimi na tej stronce. Będzie widać czarno na białym ile pali :?: :!:

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.