Skocz do zawartości

BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy


baktome

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może to nie jest opisywana przez was 530D, "tylko" 525 TDS, ale czy jej cena nie wydaje się za niska? Nie jestem specem od autek, ale czy ten model i to z silnikiem diesla nie chodzi sporo powyżej 20 tys. zł :? Pozdrawiam.

 

Link do auta: http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3634494

 

a tu oferta podobna cenowo

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3278475

Czarna bestia z czarną skórą...to jest to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów.

Ja również, tak jak założyciel tego wątku szukam 530d i w pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami, że bardzo trudno znaleźć taki model w dobrym stanie w Polsce.

 

Oglądałem sobie fotki kolejnego auta i zastanowiła mnie fotka kierownicy.

W szczelinie widać "coś białego". Czy to może oznaczać, że poducha jest wystrzelona i włożona jest zaślepka, czy taki widok to normalka?

 

Oto fotka:

http://images32.fotosik.pl/9/b1e1f3fecf77656c.jpg

 

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę nam się temat dyskusji zmienia, ale mam nadzieję, że autor wątku wybaczy.

 

Przy okazji oglądania kierownicy w Twoim autku, obejrzałem też inne foty Twojej buni - bardzo ładna sztuka. Zauważyłem też, że masz automat i jesteś z Wawy. Ile Ci pali samochodzik w ruchu miejskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio z kolegą dla niego audi a4. Przewaliliśmy kilka aut w kraju i za granicą i w końcu kupiliśmy auto z 98r z przebiegiem 350tyś, a tylko dlatego że było najlepiej ze wszystkich utrzymane, wyglądało jakby miało przejechane ze 100tyś. jeden właściciel, do końca serwisowany, wszystkie faktury, dokumenty, po naprawie silnika za 2tyś euro, pompa i jakieś duperele, po prostu igiełka. Daliśmy za niego nie tak mało bo 5500euro, ale takie są ceny tych samochodów, nie oszukujmy się. Życzę powodzenie w kupnie z niskim przebiegiem, wolę większy ale oryginalny przebieg.
http://img638.imageshack.us/img638/9205/panoramaaut.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No tak.....swojej E-39 530d szukałem ponad rok. I co ? Teraz mam ...mój mechanik...z byłego servisu BMW ...polecił mi. Przez ponad rok oglądałem przeróżne auta...'załamka'...ale jak mój eksploatowany wtedy TDS dachował musiałem przyśpieszyć podjęcie decyzji. Więc...po wiadomości od mechanika że ...jest takie auto szybko się zainteresowałem. Prawdą jest, że uprzedził mnie co jest do zrobienia....(pokrywa pod silnikiem, przednie tarcze, przewody poduszki itp)....ale jak zobaczyłem auto (full wypas ..bez skór) to bez zwłoki kupiłem. :) Tylko zapomniałem zadbać o usunięcie tych usterek przez byłego właściciela....obiecywał, że usunie...ale to już moje frajerstwo. Ale teraz zauważyłem.....spryskiwacze ksenonów..[bAD]..klima (w postach)..zmieniarka , którą miałem w trakcie próbnej jazdy...zniknęła (musze oddać sprzedającemu że zakupił inną z allegro i mi dostarczył) cóż z tego jak przewody nie pasują :) ............ale generalnie.....jestem zadowolony...bardzo. Pozdrawiam....a tak a pro po ...auto '99 przebieg 204 tys

Memento Mori :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No tak.....swojej E-39 530d szukałem ponad rok. I co ? Teraz mam ...mój mechanik...z byłego servisu BMW ...polecił mi. Przez ponad rok oglądałem przeróżne auta...'załamka'...ale jak mój eksploatowany wtedy TDS dachował musiałem przyśpieszyć podjęcie decyzji. Więc...po wiadomości od mechanika że ...jest takie auto szybko się zainteresowałem. Prawdą jest, że uprzedził mnie co jest do zrobienia....(pokrywa pod silnikiem, przednie tarcze, przewody poduszki itp)....ale jak zobaczyłem auto (full wypas ..bez skór) to bez zwłoki kupiłem. :) Tylko zapomniałem zadbać o usunięcie tych usterek przez byłego właściciela....obiecywał, że usunie...ale to już moje frajerstwo. Ale teraz zauważyłem.....spryskiwacze ksenonów..[bAD]..klima (w postach)..zmieniarka , którą miałem w trakcie próbnej jazdy...zniknęła (musze oddać sprzedającemu że zakupił inną z allegro i mi dostarczył) cóż z tego jak przewody nie pasują :) ............ale generalnie.....jestem zadowolony...bardzo. Pozdrawiam....a tak a pro po ...auto '99 przebieg 204 tys

 

 

No to powiem Ci że wytrwały jesteś :) ponad rok samochodu szukać to trzeba mieć zdrowie :roll: podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ponad rok czekałem na tę jedyną. U mnie jednak sprawa prostsza. Mam kuzyna mechanika w Niemczech od 15 lat i czekał aż się dla mnie fajna trafi.bPo prawie 1/5 roku znalazł 530D z 8000 E z 1999roku. NIski przebieg (170000) lecz po małym dzwoniku. Uszkodzony tylko zderzak i chłodnica. Plusem jest to że mam nowe lampy oraz zderzak po lifcie.

 

Reasumując to mity o super autach i tanich w Niemczech. Nie wierzyć handlarzom :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, słyszałem że bardzo ciężko kupić dobre 525. Ja na ten temat nie wiele mogę powiedzieć bo trafiłem los na loterii poniewaz mój kumpel fan BMW szukał auta przez pół roku razem z ludzmi z salonu BMW w krakowie (znajomi jego ) i wkoncu trafili to auto. Po 4 miesiącach zdecydował zupełnie przypadkiem że sprzeda mi to auto i właśnie dziś się dowiedziałem że już zamówi E60 520d. Ładny skok!!

Ale mi się udało bardzo tzn nigdy nie bite auto z przebiegiem orginalnym 250 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Przy okazji oglądania kierownicy w Twoim autku, obejrzałem też inne foty Twojej buni - bardzo ładna sztuka. Zauważyłem też, że masz automat i jesteś z Wawy. Ile Ci pali samochodzik w ruchu miejskim?

 

dopiero teraz odpowiadam, gdyz nie mialem dostepu do netu

 

dziekuje za pochwalem buni :) jestem faktycznie z wawy, ale ja po miescie praktycznie nie jezdze, tylko trasa... nie za wiele sie wypowiem, mysle, ze realne zuzycie 10-12 litrow, ale pewnie z korkami jakie ostatnio byly do doswiadczenia pewnie i z 18 l moze spalic :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ostanio ogladalem te samochody i nie polecam!

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=277396118

 

Ten samochod bardzo zadbany, nie zniszczony(Wyglada doslonie jak nowy) ale:

 

Caly malowany( aczkowiek bardzo ladnie) Przod lekko stukniety i tyl tez!!

maska nie lezy tak jak powinna!

 

A najwaznijsza wada jaka wylapalem to problem skrzyni! tiptronic zrywa i strasznie wyja ta skrzynia!

 

Dostrzeglem tez wibracje na wolych obrotach!

 

I najwaznijsza sprawa sprzedajcy to cwaniczek bardzo zle wychowany!!

Dlatego jak ktos sie wybiera ogladac to ma sprawe ulatwiona!!

 

Ogladalem tez ten:

http://moto.allegro.pl/item274112818_bmw_530_d_super_wyposazenie_okazja_.html

 

Wypadek na real wyglada duzo grozniej niz na zdjeciu! Koszt zeby dobrze to zrobic to 4000 zl

Poza tym ten samochod poza tylem mail juz dzwona z przodu!

 

Przebieg potierdzony ksiaka serwisowa nie wilki ale juz nawet nie spradzalem go w serwisie pozniewa bardzo zniszczony!!!

Moim zdaniem za 26 000 jak bym go kupil to by warto sie bawic !! aczkowiek wypadek doc opwazny na pewno wplynie na walory jezdne!!

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam to szczęście iż mam stałego dostwcę aut z Italii i Szwajcarii.

Najczęściej z firm urzytkujących auta prezesowe i dyrektorskie takie quasi premium selection.

Polecam każemu tego typu zakupy gdyż samochody są zadbane, servisowane, i z dobrym wyposażeniem. Minus to cena ok. 10% drożej. Ale bezpieczniej niż z rąk prywatnych.

Pozdrawiam :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie kupic tanio i w dobrym stanie ale niestety polacy czesto tego nie rozumieja, polecam artykuly:

 

http://moto.onet.pl/1439696,2217,artykul.html

 

http://moto.onet.pl/1438382,2217,artykul.html

 

oraz komentarze pod nimi naprawde sporo sie mozna nauczyc!

 

http://uzywane.blox.pl/html

 

oraz fajny blog z przykladami transakcji do ktorych na szczescie nie doszlo!

 

do tematu:

 

ja swojej buni szukalem ponad 6 m-c, obecnie jak patrze na zdjecie to jestem w stane sporo powiedziec o aucie:) taka szkola zycia

 

niestety z powodow osobistych jestem zmuszony ja sprzedac, jedno jest pewne nie sprzedam jej za grosze:) wiec co jest warta

 

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich zakochanych w 5:)

 

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie problem jest inny! Ze u nas samochody sa szokujaco drogie!

z 2000 roku BMW 530 d niech kosztuje te 40 000 ja zaplace tylko niech to bedzie autko na prawde serwisowane! A u nas czy ma zloma bez ksiazki, po wypadku, zniszczony polowe rzczy nie dziala i nadaje sie do wymiany to i tak chce 40 000 ! A kupil taki samochod za ganica za grosze!! Na allegro to handlarz na handlarzu, wyszykuja oni samochody ZGROBY zeby od razu zarobic 10 000 na samochodzie! Jezli mentalnosc ludzi sie nie zmini to tak takie zenujace podjscie bedzie nadal!

 

Autko jest bezwypadkowe, ma udokomnetowny przebieg, jest ladnie utrzymane, bez wad typu turbo zarzniete i mysli ze uda sie sprzedac! to ok niech kosztuje! Wszystkie BMw na allegro maja przebiegi nie wieszke niz 170 000, zenua!!!! roczne BMW maja po 150 a nie 7 czy 8 letnie!

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, z tym co napisał kolega baktome.

 

To jakie przebiegi mają samochody na allegro, to można by kolejna epopeję narodową napisać, jakby się taki drugi Mickiewicz znalazł.

Z ciekawości przejrzałem ogłoszenia dot. e60 i e39.

Nieważne, czy samochód ma 3 lata, 5, 7, 10 czy 50 i tak przebieg 170-180 tys km się najczęściej znajduje.

 

Czasami się załamuje jak będę kiedyś chciał sprzedać własne auto, które już teraz ma ponad 300 tyś. a za rok czy dwa pewnie i 350 tyś., a tam same okazję niezależnie od rocznika 200 tyś przejechane. A jak ktoś wystawia auto, gdzie pokazuje realny przebieg, to nikt nawet nie spojrzy, bo fuuu, trumna na kołach.

Tylko z ciekawości niech ktoś zajrzy sobie jak może wyglądać auto po 330 tys., znajomy się po nie wybiera, co prawda nie 530d i nie E39 ale E34, ale jak wiadomo E39 dużo lepiej wyglądają nawet przy tym samym przebiegu co E34.

Oczywiście, każdy chce mieć jak najlepsze auto za jak najniższą cenę, ale zapominany o tym, że po drugiej stronie stoi człowiek, który nie odda dobrego auta za pół-darmo !!!

Jestem przekonany, że auto z link-u będzie w 5razy lepszym stanie, niż auto z przebiegiem 180 tyś. z allegro.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=14922304&tabNumber=2&__lp=360&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=20&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&lang=de&pageNumber=1

 

Pozdrawiam

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety na Polską uczciwość nie ma co zabardzo liczyć - za granicą też są cwaniaki co liczą na szybki i łatwy zarobek

 

głównym błędem kupujących jest "jaranie się" i podnietka ahh ehh zaj....sta fura itd itp - sam sie przyznam że kupując moje pierwsze autko [laguna II 1,9 dci - padaka i nie polecam] to podjarałem się nie sprawdzając kilku ważnych spraw lub przymykając oczy na "pierdoły" co niestety wyszło potem w praniu :duh: :oops:

 

z własnej autopsji wiem że warto wiedzieć co się kupuje czyli przejechać się najpierw takim "cudeńkiem" np. w kilku komisach lub u znajomego i porównać czy to wogóle jeżdzi jak powinno bo nieraz autko ma już np turbo zdechłe ale jak nie mamy porównania to i tak się wydaje że śmiga super....

 

a podsumowując niestety auto używane i tyle, jeden trafi na super okazję i bedzię zadowolony a inny kupi igłę ale do remontu :)

nie wszystko da się sprawdzić od razu niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wracajac do tematu korekcji przebiegu smiesza mnie "fachowe porady"typu srubki na liczniku poniewaz do korekcji wykorzystuje sie tylko gniazdo pod maska lub po 99 obd wiec wyjmowanie licznika nie ma z reguly nic wspolnego z korekcja ,a co do samochodow z wloch to trafiaja sie ladniejsze niz niemieckie sczegolnie ostatnio ,pomijam te kupowane w berlinie na yorckstrasse itp smietnikach bo to syf z drugiej reki a do polski glownie takie sie przywozi ze wzgledu na cene nie rzadko przeznaczone we wloszech do utylizacji z lewymi certyfikatami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgadzam,

czasami to już takie śmietniki przyejzdzają

cena cena cena

i perełka leci na stan

 

we włoszech to więcej szczepów niż u nas,

ponoć tam ten proceder jest nagminny

 

 

a korekcja liczników na dzieńd zisiejszt to pikuś,

sprzętu sporo nawet nie trzeba się zbytnio znać,

 

ostatnio nastała taka moda,

i paru tjunerów grzebie w licznikach:)

wpadasz kuni dodajesz z licznika zdejmujesz i lepszy od fabryki hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Qrcze, jak się czyta to wszystko to aż strach samochód taki drogi kupować. Wystawia się 40tysięcy i mozna kupic złom na kołach.

 

Niecały miesiac temu byłem z bratem oglądac jedną 530d koło Bolesławca. Przez telefon koles stwierdził że nie bita i wszystko gra. Po przyjezdzie ... makabra. Na samym, wstępie gość stwierdził że przemalował obła zdeżaki bo były podrapane. Auto oglądaliśmy o godz 18 (wiec juz ciemno) przy świetle latarni pod sklepem. Malowana to były może zdeżaki, ale nie raz, malowany to był cały i to gdzies w stodole na klepisku. Klaru miał tyle na walone że lakier aż ciepły był. Słonina tak zwana:) A gość sie upiera że to w ASO tak pomalowali :duh:

 

Dwa tygodnie temu byłem w gnieźnie oglądać taką:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3929629

 

 

Nie powiem z zewnątrz wygląda ładnie i zadbana w miare natomiast w środku to koleś przesadza ze najechane tylko 180tkm.

Fotel kierowcy dość znacznie wytarty, kierownica również. Aż strach szczeze mówiąc. Jeszcze moze przejade się tam raz sie samochodem przejechac ale niewiem... Prosiłem mailem o numer VIN i jak dotąd go nie otrzymałem :evil:

 

Jeszcze cos takiego znalazłem :

 

http://moto.allegro.pl/item290545710_piekna_bmw_e39_3_0d_tel_505695147.html

 

ktoś z was widział??

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zanim sie przejade to najpierw dzwonie i prosze o podanie VIN po czym weryfikuje przebieg w ASO - niestety czesto sie zdarza, ze auta nie ma w systemie :( ale dzieki temu sprawdzaniu kilka razy zaoszczedzilem na podrozy ;)

 

Czy pod Boleslawcem to byles ogladac te 530d z miejscowosci Nowogrodziec? Bo gosc w ogloszeniu napisal, ze ma przebieg 180 tys a po sprawdzeniu okazalo sie, ze w 2004 r. miala ponad 260 tys czyli utrzymujac te srednia dzis ma ponad 300 tys ;)

 

i dlatego wlasnie podjalem kroki zeby sobie samemu cos sprowadzic od niemca ;)

szukam zadbanej, bezwypadkowej E39 kombi w automacie, z ksenonami, z dużym komputerem najchętniej 528i (ok 30 tys. PLN), 530d, 525d (ok. 40 tys. PLN) z realnym przebiegiem nie wiekszym niz 300 tys. km ;) no i raczej nie z Francji i Włoch ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeźnik o ile pamiętam. Taka srebrna. W środku jak już mówiłem zadbana była.

 

Szkoda ze zabardzo niemam pojęcia jak zdjecia wstawic na forum bo zrobiłem kilka zdjęc tej beemki z gniezna i pokazałbym wam ile ma samochod z 180tkm przebiegu:D

mój mietek ma na liczniku 380, podejrzewam że zrobił dobrze ponad 500 a ma tapicerke w lepszym stanie niz ta z gniezna. :mad2:

 

jak ktos ciekawy to wysle ma maila obrazek:D

 

a swoją drogą to niewiele wczesniej byłem w zebrzydowej (tez koło Bolesławca) oglądać Audi a6 quatro 2,6. Spóźniłem się o godzine, ktos mnie wyprzedził i jak przyjechałem z lawetą to chłopaki już sie brali do spisywania umowy :(

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy opis w tym ostatnim ogloszeniu nota bene z poznania

 

"Auto po wymianie oleju i wszystkich płynów oraz paska klinowego (oraz wszystkich rolek napinających)"

 

530d nie ma paska klinowego tylko lancuch ktorego sie raczej nie wymienia chyba ze po dzwonie:)

 

pozdrawiam,

darek

 

ps. moja 530d touring jest na sprzedaz jeszcze nie mam gotowej oferty ale wiecej szczegolow moge na pirva jak ktos jest zainteresowany [prawdziwe 186 tys km i bardzo bogate wyposazenie, nic do ukrycia, wszystko co bylo do wymiany [z ekspolatacji] i drobnych mankamentow zrobione w aso]

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530d nie ma paska klinowego tylko lancuch ktorego sie raczej nie wymienia chyba ze po dzwonie:)

 

A co z paskiem który napędza pompe wody, wspomaganie, wisko, alternator, kompresor od klimy?? :cool2:

 

Czy właśnie to nie jest pasek klinowy? pozatym takie rzeczy i tak sie co 70-100 tkm wymienia takze akurat to mnie nie dziwi az tak bardzo. Dziwne natomiast jest ze ktos wymienia i zaraz chce sprzedac. Może akurat pękł, przegrzał silnik i teraz szuka naiwnego :evil:

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.