a jak wyglada ta osobna numeracja? to sa po prostu jakies kolejny numery czy co? jak mozesz to podaj swoj. bo ja ogolnie to szukalem naklejki z napisem INDIVIDUAL . nie moglem jej znalezc i juz podejrzewalem ze ten samochod tylko z nazwy jest individual.
Czesc! Czy wersja individual powinna miec specjalna naklejkę pod maską z napisem individual?
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.