No i autko jest już moje! Zdecydowałem się na zakup tego samochodu, gdyż pochodzi z PL salonu, jest bezwypadkowe, udokumentowane przeglądy i niski przebieg. Poszedłem na kompromis ze sobą co do wersji silnikowej i wyposażenia (143 KM i AC), ale wcześniej wymienione czynniki przeważyły za wyborem. Po oglądnięciu innych beemek (w większości sprowadzanych i z wątpliwą przeszłością) i biorąc pod uwagę ceny na rynku, wydaje mi się, że zakup jest udany.