Tak nie przeczytalem calego posta bo jest go troche tylko z poczatku cos zerknalem. Wnioskuje ze popelnilem blad zalewajac tski olej :( znajde chwile to przewertuje calego tego posta.
Witam wszystkich milosnikow Bmw Od miesiaca czasu jestem posiadaczem e39 530d 193ps znalazlem sie na tym forum poniewaz mam kilka pytan ale jak rowniez na przyszlosc chce czerpac wiedze i dzielic sie nia z kolegami posiadajacymi najwspanialsze auta na swiecie czyli Bmw
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.