Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać:) Od wczoraj pierwsze auto, rozpadające się e30 316i touring '92 w kolorze prawie białym. Wraz ze szczęściem związanym ze staniem się pełnoprawnym kierowcą :D :8) w pakiecie otrzymałem depresję (po zapoznaniu się ze stawkami OC dla tzw. ,,młodych'' kierowców) :mad2: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! Ważna informacja dla użytkowników BMW w Łodzi i nie tylko !

 

Szanowni Klienci,

 

Witając się z Wami oficjalnie na Forum, chciałbym poinformować, iż wdrożyliśmy rozwiązania zmierzające do poprawy zadowolenia Klientów, jak również pozwalające obniżać koszty korzystania z usług serwisu BMW Tłokiński.

 

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy promocję serwisową dla BMW mających 4 i więcej lat.

 

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą „ Autoryzowany nie znaczy drogi. Sprawdzony znaczy bezpieczny ” na stronie http://www.bmw-tlokinski.pl/oferta/serwis/bmwrenesans/

 

 

Wprowadziliśmy również specjalny kanał komunikacji dla wszystkich, których interesuje tematyka BMW, którzy zetknęli się z naszą stacją i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami.

Mam świadomość, że nie wszyscy nasi Klienci byli dotychczas w pełni zadowoleni, dlatego zobowiązuję się rozpatrywać każdą sprawę indywidualnie oraz odpowiedzieć na każde Wasze zgłoszenie.

Adres mailowy interwencje@bmw-tlokinski.pl jest do Waszej dyspozycji.

 

Liczę na współpracę i wskazówki byśmy to, co robimy, mogli robić jeszcze lepiej.

 

Pozdrawiam,

Włodzimierz Tłokiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam na imię Paweł i 32 wiosenek

 

Jak przystało na nowego członka to i ja się witam serdecznie.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch buni

jedna z nich niestety jest już dawcą :( choć przez dwa lata śmigałem nią bez żadnych awarii i zostałem zarażony tą marką na maxa :)) model na dawcę to sedanik .. z wielkim bólem serca musiałem ją poświęcić na części ale padło już wszystko , blacharka, silnik, problemy z elektryką , problemy z dopasowaniem części, jakiś przeszczep 91(wg vin) -93 (wg papierów)... za dużo tego już było :(

 

Teraz od roku mam drugą bo oczywiście jakże mogło by być inaczej :) tym razem kombi.

Czeka mnie przy niej sporo pracy ale i tak uważam się za dumnego jej posiadacza :))

 

 

Więc witam wszystkich serdecznie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótko o mnie : jestem Darek lat 31 od kilkunastu dni mam przyjemność jeździć jednym z tych wspaniałych aut ( brat zakupił 530d 2002r ) I nie mogę pojąć jak udało mi się w ogóle nigdy nie brać pod uwagę auta marki BMW . Czy to przyzwyczajenie do marek VW oraz Audi ? Czy ten stereotyp że "beemkami" poruszają się koksy w dresach + wysokie spalanie , sam nie wiem . Przecież wrażenia z jazdy tymi autami są nie porównywalne z innymi markami w podobnej klasie !!! Nie mniej jednak wracam na właściwe tory jeśli chodzi o zakup auta ;) Witam wszystkich i wierzę że wiele się od Was nauczę jeśli chodzi o eksploatowanie i dbanie autka . Swoją drogą zaglądam tu od ponad miesiąca i wiedzę jaką zdobyłem dzięki waszym postom ... wstyd się przyznać jak mało wiedziałem o tej marce, Cześć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Na imię mam Dawid jestem fanem marki od kąt pamiętam :)

Moja przygoda z BMW zaczęła się około 2 lata temu kiedy zakupiłem

piękne E46 325i. Od tego czasu wiele wspólnie przeszliśmy...

Jednak nic nie jest w stanie mnie do niej zniechęcić :P

Dlatego też mogę skromnie powiedzieć ze posiadam (większą lub mniejszą) wiedzę dotyczącą

tego modelu i jeśli będzie taka potrzeba chętnie się z Wami podzielę moim doświadczeniem jakie by nie było.

Pomogę również jeśli ktoś zdecydował by się na montaż instalacji gazowej ( sam mam i jestem zadowolony choć wiem ze to prefanacja :/)

Posiadam również prowizoryczny sprzęt do diagnostyki pod łącze OBD2 ( na razie tylko odczyt parametrów bieżących oraz kasowanie błędów i ich odczyt).

I to było by na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak można przeczytać, właśnie znalazłem temat z powitaniami xD

Latam leciwym już, lecz ciągle zadbanym e30 z silnikiem 1.8 m40 w kolorze alpejska biel 2. Jak można wywnioskowac po nicku - lubię stare wyścigi turystyków lub ew. berg cup - gdzie można zobaczyć jeszcze śmigające wyścigowe e30 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem 530d z 2000r.(czy szczęśliwym to się okaże). Jest to moja 6 bawarka i jak narazie z 5 jestem zadowolony. Najgorszą była e46 320d(136 KM). Moja nowo zakupiona bunia jak narazie śmiga dobrze, jedynym mankamentem jest źle pomalowany błotnik (tzn. pomalowany dobrze, tylko źle dobrany kolor). Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów z Bytowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowym użytkownikiem na forum dlatego wystawiam posta z przywitaniem. Jestem dumnym posiadaczem E36, którą zakupiłem już dwa lata temu. Zarejestrowałem się ponieważ chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji na temat swojego samochodu oraz podzielić się swoją opinią jak i doświadczeniem.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.