Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na forum bywam jako "gość" od kilku lat, tj. od czasu pierwszego BMW (e39 540i touring 1998). Teraz jestem szczęśliwym kierowcą e39 530d touring 2000 fl. Chętnie udzielę Wam wszystkich cennych wskazówek odnośnie użytkowania i napraw e39, które sam doświadczyłem, jak również będę prosił Was o ewentualną pomoc w sprawach, które jeszcze mam przed sobą...! :cool2:

 

Pozdrawiam serdecznie fishtomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Jestem szczesliwym posiadaczem BMW e60 530i z konca 2004 roku. Jest to moj drugi samochod spod znaku bawarskiej szachownicy. Wczesniej mialem e46 318i z 2000r. Jestem zakochany w dzwieku silnika BMW i doceniam te marke pod kazdym wzgledem.

 

Pozdrawiam Szanownych Forumowiczow.

Raz BMW, zawsze BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamiłowanie do marki pojawiło się u mnie jeszcze w szkolę, ale dopiero rok temu stałem się posiadaczem pierwszego BMW, model E34 520i (1990r.) który świetnie się sprawuje mimo wieku, następny samochód też oczywiście będzie z pod znaku BMW, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mam na imię Alex, jestem ze Starogardu Gdańskiego i od ponad pół roku jestem posiadaczem swojego pierwszego BMW jakim jest E36 B16M43 czyli auto do poruszania się z punktu A do B z przyczyn oczywistych na co wskazuje pojemność :D Od jakiegoś czasu zajmuję się flockowaniem elementów wnętrz aut czyli jak kto woli zamszowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz dopiero oswajam się z nową germańską marką i teraz sobie ją chwalę chociaż na początku musiałem sporo wymienić części by jeździła poprawnie i paliła mniej niż 20 litrów ;) Cały czas w Hondach siedziałem i miałem ich kilka ale umówiłem się z kolegami którzy są fanami Forda Sierry, że moje następne auto będzie miało właściwy napęd i tak się stało :D Na Nissana S13 mnie nie stać było a Sierra wygląda jak z dupska więc padło na e36 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

Chciałem się kulturalnie przywitać. Jestem Mirage z Warszawy. Mam ciekawy samochód, a drugi do jazdy codziennej chcę wymienić na BMW E90 320d lub 330d, dlatego też się tu pojawiłem.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.