Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od dwóch miesięcy jestem posiadaczem BMW 530d, kombi, automat, model e39, rocznik 2003. Auto kupiłem jako rodzinne. To moje pierwsze BMW. Jestem w trakcie poznawania tej marki. Na razie odnotowuję sporo pozytywów, ale jest też kilka negatywów. Do silnych stron należy jakość wykonania, stabilne prowadzenie i zachowanie na drodze, mocny silnik i dobre wyciszenie auta. Znacznym mankamentem jest ciasnota we wnętrzu, szczególnie na tylnych siedzeniach, bardzo twarde zawieszenie, trudny dobór wygodnego miejsca kierowcy oraz słabe servo układu kierowniczego (przy manewrowaniu autem należy się nieźle napracować przy obracaniu kierownicą).

 

Wcześniej użytkowałem Skodę Felicje 1.6, później Seat Toledo 1,6, Octavia I 1.9TDI Kombi. Służbowo jeżdżę też Octavią II Combi 1,9 TDI.

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zalogowany na forum od paru dni jestem znowu posiadaczem tej cudownej marki jaka jest BMW moja pierwsza BMW była e36 jeżdziłem ja ponad rok potem miałem audi a4 lecz po trzech miesiacach musiałem je sprzedac bo cos bylo nie tak podobno tak juz jest jak raz bedziesz mial BMW to juz innego samochody nie bedziesz chcial miec i tak bylo w moim przypadku obecnie mam e39 525d 2000r jestem bardzo zadowolony mimo ze to jest diesel naprawde silnik pracuje idealnie" cyka " te silniki to juz nie sa klekoty jak sie pisze o dieslach

P.S.

ludzie ktorzy pisza ze BMW jeżdża tylko dresy poprostu zazdroszcza nam tej marki a sami napewno jezdza PKSem hihihihi :lol:

 

SZACUNEK dla BMW i ich właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam. Niedawno stałem się posiadaczem auta mojej ulubionej marki. I mimo tego, że na forum zarejestrowałem się już dawno temu i popełniłem jeden wpis, dopiero teraz będę brał w nim aktywny udział. Zaraz wrzucę do galerii kilka fotek mojego autka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicia is back to protect the world

 

http://img526.imageshack.us/img526/8097/mechanik2ww0.gif

 

 

:twisted: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted:

w tym temacie zgodnie z regulaminem nie wolno odpowiadać, prosze go przestrzegać bo się skończy ostrzeżeniem :police:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich milosników BMW !

 

Niedawno niestety zamienilem swoje BMW E38 na cos innego ale wielka sympatia daze ta marke. Mysle ze to nie ostatnie BMW ktorym mialem okazje jezdzic.

Mam caly czas stycznosc z samochodami BMW wiec mam nadzieje ze dowiem sie wiele cennych rzeczy czytajac wasze forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :!:

Jestem posiadaczem E46 320d,zresztą już drugiego samochodziku z serii BMW i mam nadzieje że będe z niego zadowolony tak samo jak z poprzedniego 316-ki. :8) POZDRAWIAM :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy u was na forum ale nie nowy jezeli chodzi o BMW. Mam na imie Marcin, pochodze z Debicy a obecnie jestem w Wielkiej Brytanii. Moje auto to BMW 320 Coupe M52 z konca 1996r. Pelen M Pakiet, felgi Keskin KT1 8.5Jx17 z oponami Bridgestone Potenza 225/45/17, przednie lampy In-Pro, tylnie Clear Red White, gleba 60/40, wersja exclusive. Napiszcie mi jak a wkleje foto ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko od około 3 tyg jestem posiadaczem autka BMW 325 TD z 1992 roku i powiem jedno odkąd zaczęłem jeździć tą marką wiem że już jej nie zmienie ewentualnie tylko model :)

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tej jedynej w swoim rodzaju marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.