Niezupełnie.Pytałem o tego, co to jest ponoć łatwy do przełożenia. Chyba że to ten sam. No i co z tymi innymi, o które pytałem? Nic poza 3-ma wymienionymi powyżej modelami nie daje się łatwo przełozyć? Nic z BMW?
Domyślam się, że są łatwiejsze do zrobienia. A coś innego, np. coś z bmek? Jakie problemy sie pojawiały? Wierzę. Ale nie chodziło mi o rejestracje z przeszłości.
Jako nowy forumowicz witam wszystkich serdecznie. Myślałem że z Laguną będę rodzynkiem w tym towarzystwie, ale jak widzę jest nas przynajmniej dwóch, którzy się jeszcze BMki nie dorobili. :D
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.