Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, kontakt z marką BMW mam głównie przez motocykl (R1200GS Adv), teraz jednak przyszła kolej na zakup auta i tym razem będzie to BMW (aktualnie jeżdżę Hondą Accord) i mam nadzieję, że sprawi mi tyle samo radości z jazdy co motocykl tej marki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przygnębiające, że nikt Was tu nie wita... Więc może nie będę pierwszym, ale jednym z nielicznych. Witamy, to najlepsze forum, dowiecie się tu wszystkiego o swoich autach, a jeśli macie więcej wiedzy od starych forumowiczów, to się nią podzielcie. Do zobaczenia w działach.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...

Jednocześnie uprasza się o nieodpowiadanie na te powitania. Szkoda miejsca na serwerze, a kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt odpowiedzi o treści "cześć", "witamy na forum" itd. chyba nie ma większego sensu. Dlatego będę takie posty usuwał.

 

:P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem forum, ale sledze już od długiego czasu forum, i pewnie niebawem bede potrzebował pomocy odnośnie zakupu.. :) Aktualnie mieszkam w Szkocji ale mam nadzieje ze to sie kiedyś zmieni .Obecnie jeżdze E46 2001 330D, Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaszka!

 

Nazywam się Michał, mam 30 lat i jestem z Warszawy, pracuje w kancelarii i jestem w trakcie aplikacji adwokackiej. Trafiłem tu ze względu na planowany zakup auta.

Miałem okazje użytkować kilka modeli BMW, ale nigdy nie byłem właścicelem żadnej, biorąc pod uwagę, że to będzie moje pierwsze auto, przygodę postanowiłem zacząć od "jedyneczki" i może w przyszłości "zaliczać kolejne numerki" (piękna gra słów :D ) Poluję na model 120 d - w roczniku od 2010, dobrze wyposażonej.

 

Serdecznie pozdrawiam Szanownych Użytkowników.

 

Pjontka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wszystkich na forum, jestem szczęśliwym posiadaczem E30, którą przerabiam na turbo i E46 330D. Jak już prosiłem w innym wątku, proszę udostępnijcie mi changes_v2.iso do progmana bo mi dsc świeci w oczy i nie chce zgasnąć z powodu złego kodowania :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ten model we wpisie to plan. Nie mam beemy, jeszcze, ale bardzo chcę. Mam nadzieję znaleźć pomoc w wyborze dobrego egzemplarza. Jako majsterkowicz-amator, oprócz czerpania z Waszych doświadczeń, może uda mi się też wnieść jakąś wartość?...Wątpliwe, ale postaram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.