Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

jestem nowy na forum i nie bardzo rozumiem zasady, gdzie można się powitać. Dzięki za info. Pozdrawiam wszystkich!

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 649,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witajcie, mam na imię Maciej. Jestem z Wrocławia. Odkąd pamiętam zawsze fascynowałem się "nerkami". Moim marzeniem jest e39 i w tym roku postaram się je spełnić :).

 

Pozdrawiam wszystkich fanów marki.

Opublikowano
Hej, jestem Adam i posiadam F20 120d z 2011 roku
Opublikowano

Cześć wszystkim:)

Mam na imię Karol, jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E46 330ci Cabrio z 2003 r. Obecnie można mnie spotkać na ulicach Wrocławia.

Opublikowano
Witam. Mam na imię Krzysiek jestem posiadacze 530i e60 z 2004r.
Opublikowano

Cześć

Już kilka lat temu zakochałam się w BMW

Miałam już e36 325i , e46 330xi, e39 440i a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem e46 330d 184KM

Monika

Opublikowano

Po długiej nieobecności wywołanej zdradą Jedynej Słusznej Marki na rzecz innych (nie powiem, też nieźle jeżdżących :D ) witam ponownie wszystkich! Jako że ukradziono nam właśnie ostatni wozik - prawie BMW, bo Mini Cooper S - to szukam godnego następcy. I pozdrawiam z Poznania!

Rafał

Opublikowano
Cześć, mam na imię Kewin, posiadam od sierpnia E46 Touring 320d z 2001 roku.
Opublikowano

Cześć :)

Mam na imię Irek i jestem "szczęśliwym" właścicielem BMW 730d z 2000.11. roku.

Witam Wszystkich serdecznie.

Opublikowano

Witam,

 

Nie mam BMW, na razie gustuję w japońskiej produkcji, ale chciałbym zapoznać się z tą marką :wink:

 

Pozdrawiam,

Opublikowano

Cześć,

Łódź z tej strony. BMW nie mam / planuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Pozdr,

 

G

Opublikowano

Witajcie.Grzesiek wita i pozdrawia wszystkich forumowiczów.

5

Opublikowano

Jeszcze raz witam koleżanki i kolegów.

Lubię wszystko co ma kółka i jedzie do przodu.Im szybciej tym lepiej :mrgreen: :wink:

Ale co by się na stare lata trochę uspokoić to nabyłem sobie BMW e81 123d końca 2009 r. i chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat tegoż powozu.

Wygląda nieźle i jeśli mi się spodoba to zostanie ze mną dłużej.

Pozdr

Opublikowano

Witam,

mam na imię Waldek, jestem z Torunia. Od 26.10.2014 r. śmigam BMW e46 316i.

Opublikowano

Witam!

Nie jestem nowy, ale ucichłem na jakiś czas. w zeszłym roku sprzedałem 5-kę i od tygodnia jestem szczęśliwym (okaże się ... :-) ) posiadaczem 740i z 1998 roku. Napewno będę tu często zaglądał ... :-). Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!

Opublikowano

Witam wszystkich

Jestem nowy ale poruszam się bmw od dawna :P przeważnie jest to seria 5 pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

CZEŚĆ!

Jestem Paweł, posiadam e46 320Ci z 1999r. Ale szykuję się do zmiany warty :8)

Opublikowano

Cześć. :)

 

Jestem Michał, aktualnie poszukuję dla siebie czterech kółek, myślę nad e36 touring/coupe. Jak dotąd dorobiłem się dwóch kółek, Yamaha FZ6 06r.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wszystkich

 

Od kilku lat jestem posiadaczem BMW, na początku było e90 320d, teraz jest e92 335xi,

forum śledzę od dawna lecz dopiero teraz się zarejestrowałem.

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam!

Rafał

Opublikowano

Witam.

 

Mam na imię Piotrek, jestem z okolic Płocka.

Aktualnie posiadam e34 520iA z 90r. Ale rozglądam się za jakąś e46 ;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano
Siema wszystkim , nowy posiadacz BMW 530dA 2002 , do tej pory jako obserwator teraz jako użytkownik forum.
Opublikowano
Hej jestem Mateusz, śmigam e46 328 w sedanie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :8)
Opublikowano

Siema wszystkim

Mateusz z tej strony posiadam BMW e39 350 od kilku tygodni i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony

Pozdro dla wszystkich

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Dzień dobry/dobry wieczór

 

nowy na forum się kłania...

Nie mam BMW i szczerze mówiąc nie bardzo pałam miłością ;) choć może się to zmieni...

Natomiast z chęcią poczytam o autach tejże marki, ich blaski i cienie.

Jednakże drobne kontakty z marką już miałem, głownie 5, 3, X3 i X4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.