Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich :cool2:

Od dłuższego już czasu obserwuję Wasze forum, a od kilku lat jestem posiadaczem E46 318i, ale wkrótce chciałbym zrealizować swoje wielkie marzenie i nabyć E92 M3. Jako, że planuję zakup w niedługim czasie postanowiłem zarejestrować się na forum by poradzić się w kilku kwestiach.

Pozdrawiam!!! :cool2:

Tomek

Aha, pochodzę z Jeleniej Góry.

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam, Mam na imię Łukasz Witam wszystkich serdecznie:) od kilku dni jestem posiadaczem e46 coupe . Jest to juz moje 3 BMW i jestem z tego bardzo dumny:)
Opublikowano

Witam maniaków 4 kółek.

Jestem Mariusz, mam 25 lat.

 

Właśnie wróciłem na urlop do Polski i planuję kupno pięknej E90 - mam nadzieję na pomoc z waszej strony!

 

Pozdrowienia z samych gór.

Opublikowano

Witam!

Jestem Marcin, jestem nowy na forum.

Jezdzilem E46 318i.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i milego dnia. :)

Opublikowano
Witam. Jestem nowy na forum. Kilka dni temu stałem sie właścicielem pieknej BMW e46 Touring 330d 184km. Później postaram sie załadować kilka zdjeć. Pozdrawiam użytkowników!
Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e36 touring z 1999 roku.

 

Pozdrawiam z Chorzowa!

Opublikowano
Witam i ja :) Mój nabytek to 320 D e 46 z 2004 r. To moje pierwsze auto tej marki czyli pożyjemy-zobaczymy ;)
Opublikowano
Witam wszystkich forumowiczów :)
Opublikowano

Hey,

 

czekam na odbiór mojego 118i LCi Valencia Orange w MPakiecie :)

 

Będzie to moje pierwsze BMW w życiu.

 

Pzdr,

 

Krzysztof

Opublikowano

Czołem.

Michał z Warszawy, puki co zadowolony posiadacz E36 320i `91

 

Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano
Witam wszystkich forumowiczów! Do wczoraj byłem posiadaczem E90... niestety, ukradli mi. Ale już niedługo chce kupić ponownie :)
Opublikowano

Bym się chyba wściekł jak by mi moje E46 (staruszka) ukradli a co dopiero E90. Przykra sprawa.

 

Witam na forum.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Od polowy grudnia posiadam F30 2.0d ED Automat. Jest to mój pierwszy samochód tej marki... Zobaczymy, czy będzie nam dobrze razem. Zdecydowałem się na zakup po jeździe testowej - nigdy wcześniej nie jeździłem automatem :mrgreen:

 

Wcześniej przez ponad 8 lat byłem wierny Mazdzie. Ale jak to mówią przy jednej dziurze to i kot zdechnie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Witam jestem kondziu z Tomaszowa Lub. Jezdze e34 m50b25.
Opublikowano
Witam, mam na imię Łukasz i mam nadzieje stać sie wkrótce posiadaczem e87 :)
Opublikowano
Witam, Rafał kupiłem e85 2,5L .
Opublikowano

Witam Wszystkich.

Po dziesięciu latach przerwy powracam do marki BMW, mam nadzieję, że już na dobre.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie! - dwa miesiące temu zrealizowałem plan, który miałem gdzieś z tyłu głowy od podstawówki - BMW. Znajomy miał kiedyś fantastyczną E30 325ix, miałem okazję czasem ją prowadzić - takich chwil się nie zapomina :). Potrzebowałem kilku lat, ale wreszcie jest - F11 525d xdrive touring, na pięknych 20" felgach - jeździ się jak to mówią "lodzio-miodzio" :).

Będę miał pewnie kilka pytań, także jak szukajka się nie wykaże to je pewnie zadam ;)

Pozdrawiam,

PePe77

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam na imię Michał, lat 21. Na co dzień mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Jestem na trzecim roku studiów prawniczych (z aspiracjami do uzyskania promocji na czwarty rok, ale paradoksalnie droga nie jest krótka). Właśnie noszę się z zamiarem kupna pierwszego BMW i wybór padł na najmniejsze - jak mniemam - auto z całej gamy, a mianowicie Serię 1. :)

Opublikowano
Bardzo dobry wybór :cool2: jak znajdziesz odpowiedni egzemplarz to będziesz bardzo zadowolony z tego modelu BMW, wszystkie auta tej marki dają dużo radości z jazdy ale ten wyjątkowo :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przygodę z Bunią zacząłem 4 lata temu jak dostałem w prezencie E36 316i ;) Od miesiąca mam E87 120D i coś mi się zdaje że ona nie jest ostatnia :D

Władysławowo pozdrawia.

Opublikowano

Cześć,

 

Marcin vel kobonk. Co jakiś czas zaglądam na to forum, w końcu postanowiłem założyć konto :). BMW jeżdzę od 6 lat, najpierw e87, potem e90 a teraz f30.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.