Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów pozytywnie zakręconych marką BMW i nie tylko.

Mam na imię Andrzej i jestem na etapie kupna bmw serii 1, myślę że pomożecie mi w wyborze dobrego egzemplarza tak jak to miało miejsce na forum A3 club.net i smartklub.pl

 

Pozdrawiam

Kovvall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tej strony Paweł, po przygodzie z wynalazkami bmw z4 i e63 chce kupić normalne bmw którym będę częściej jeździć niż patrzeć na nie jak stoi w serwisie. Mam nadzieję że mi pomożecie przy jego zakupie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich milosnikow Bmw

Od miesiaca czasu jestem posiadaczem e39 530d 193ps znalazlem sie na tym forum poniewaz mam kilka pytan ale jak rowniez na przyszlosc chce czerpac wiedze i dzielic sie nia z kolegami posiadajacymi najwspanialsze auta na swiecie czyli Bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam(y) serdecznie nowe osoby ;-) Na pewno coś interesującego dla siebie znajdziecie, a czytając tematy będziecie wiedzieć do kogo i z czym uderzyć w razie problemów, czego wam nie życzę. Udanej lektury i współpracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Mam na imie Radek. Póki co posiadam Astre G 1.8 116km z lpg, jednak za kilka dni idzie pod młotek. Następnym samochodem miał być Golf 4 TDI, jednak mój cichy faworyt to E46 w benzynie+lpg. Mam nadzieję, że kupie jakiś dobry egzemplarz i zagoszczę na forum na dobre :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie witam - tylko chwalę, że po trzech miesiącach przerwy kupiłem koleją jedynkę - tym razem padło na e81 118i z 2008roku - takiego nadwozia jeszcze nie miałem a podobno trzeba spróbować wszystkiego:) :mrgreen:

Po niej kolej na e88 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów.

Przyglądam się forum od ok. roku z zamiarem zakupu BMW serii 7 lub X5. Do tej pory miałem do czynienia głownie z Oplami od ok. 18lat.

Jeżeli będę o coś pytać to nie bijcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem nowy na forum i wypada się przedstawić i napisać pare słów o sobie i o swoim aucie ;)

Mam na imię Krzysiek lat 23 jestem z Wrocławia do tej pory przewinęło się kilka samochodów, ale nie było bmw. Miałem dwa marzenia motoryzacyjne i oba spełnione ;) Posiadam Subaru Impreze z 2001 r oraz od 2 dni BMW E36 325i i jestem bardzo zadowolony z zakupu od dwóch dni prawie z auta nie wysiadam ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.