Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy witamy :)
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivyy z Wawy wita na forum :)

Wczoraj zdradziłem swoje trzecie z kolei Volvo (XC70) i nabyłem X3 3.0D 2007 rok.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, jedynie kufer sporo mniejszy niż w volviaku.

Mam nadzieję że będę tu zaglądał dla przyjemności a nie z konieczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników i fanów BMW!

 

Sam jestem wlascicielem 2 sztuk, a ogólnie właścicielem BMW pierwszy raz zostałem około 10 lat temu był to model e36 325i Cabrio (łezka w oku się kręci).

 

Dotąd nie miałem konta na tym forum ale postanowiłem się zarejestrować i uczestniczyć w życiu forum w miare możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, jechałem sobie z treningu i nagle zaczęła mi pikać kontrolka od bagażnika że mam nie zamknięty ,wysiadam z auta otwieram klapę i zamykam jeszcze raz,po ok 15 minutach zaczęły mi migać wszystkie kontrolki od ABS itp. i że mam natychmiast jechać Na serwis ,wie ktoś od czego mogło to wystąpić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, jechałem sobie z treningu i nagle zaczęła mi pikać kontrolka od bagażnika że mam nie zamknięty ,wysiadam z auta otwieram klapę i zamykam jeszcze raz,po ok 15 minutach zaczęły mi migać wszystkie kontrolki od ABS itp. i że mam natychmiast jechać Na serwis ,wie ktoś od czego mogło to wystąpić

 

Po pierwsze to może "Dzień Dobry" byś powiedział a po drugie sprawdź sobie akumulator tzn czy nie masz czasem zaśniedziałych klem lub czy są dobrze dokręcone... ogólnie jeżeli maszjakie kolwiek anomalie z elektroniką to na 99% problem leży w zasilaniu ;)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przez ostatnie 4 lata jeździłem Honda Civic v i Peugeotem 406. Ze względu na to ze mieszkam w Niemczech zostałem zmuszony kupić auto które będzie zarejestrowane na niemieckich blachach. Tym oto sposobem od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem swojego pierwszego BMW (e39 520i). Pierwsze wrażenia znakomite prowadzenie i świetne brzmienie. Fakt ze po 1 dniu nie można powiedzieć wiele ale wydaje mi się ze to własnie z ta marka będę wiązał dalsze motoryzacyjne plany. Po prostu radość z jazdy:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałem się przywitać :roll:

 

Witam wszystkich z pod znaku BMW, i nie tylko :D

 

Aktualnie ujeżdżam 2 autka. Pierwsze to wiadome BMW E46 316ti Compact z 2003r, silniczek 1.8i z valvetronikiem , ok 168tyś przebiegu, szary metalik, 6poduszek, ABS, klimatronik, elektryka, sportowe siedzenia i kierka, ori CD bizness, halogeny, aluski 16'. czujniki z tyłu, wersja po FL-inne światła z tyłu, czerwone, nie a la lexy. Autkiem poruszam się na przemian z Ojcem od 2 latek. Jesteśmy z autka w pełni zadowoleni, dużo km nie zrobiliśmy, bo od zakupu ok 9000km przez 2 lata:)

Drugim autkiem, tylko moim, jest Skoda Felicia Pickup 1.6mpi+lpg. Kupiłem ją do swojej firmy, autko jeździ, skręca, hamuje, i spala ok 8L/100km LPG (ok6 w trasie i 11 w mieście). W razie czego, jak by ktoś potrzebował taniego transportu, EUro-paletę łyka bez problemu, a ma jeszcze hak z 900kg.

Ogólnie mam firmę zajmującą się wszelką poligrafią, nadruki na foli samoprzylepnej, tworzywach sztucznych, odzieży itp, praktycznie na wszystkim:)

 

Pozdrawiam wszystkich TOMEK = kat825 a wołają na mnie KAZIU :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem tu nowy i mam nadzieję nie tylko czerpać z wiedzy i doświadczenia bardziej doświadczonych użytkowników BMW,

ale o ile będę w stanie chętnie pomogę w zakresie swojej wiedzy i umiejętności.

Pozdrawiam, Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów marki BMW :)

 

Jestem tu nowy, a sprowadza mnie chęć poszerzenia swojej wiedzy o tej jakże zacnej marce.

 

Przechodzę na ciemną stronę mocy jako odmieniony hondziarz i mam nadzieję wkrótce stać się szczęśliwym posiadaczem e36 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Posiadaczem pierwszego BMW zostałem 3 lata temu i jest to 320d E90 177KM steptronic z 2009 roku :) Z autka jestem bardzo zadowolony i bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku wymienię go na coś nowszego oczywisćie ze stajni BMW :wink: Wcześniej miałem inne niemickie autka (VW i Audi), ale choć było to auta bardzo porządne to zostaje przy BMW :D Forum obserwowałem już od dłuższego czasu i żałuję tylko, że nie zarejstrowałem się tu już 3 lata temu. Na forum będę się starał służyć radą na podstawie swoich dotychczasowych doświadczeń z moim BMW, a także sam będę chłonął wiedzę od innych :wink:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.