Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim fanom BMW, w myśl tradycji, jako że jestem nowy wrzucam post na przywitanie. Od dwóch tygodni jestem posiadaczem e39 523i z 98 roku. Szukałem auta komfortowego, tak więc śmiało mogę powiedzieć że piątka to świetny wybór.

Obawiałem się spalania ale tu BMW mile mnie zaskoczyło, w porównaniu do mojego poprzedniego samochodu

(VW passat VR5) pomimo większej pojemności punkt dla BM-ki. W najbliższym czasie postaram się dodać jakieś zdjęcia mojej 5-ki. Teraz trochę o mnie, mam na imię Arek, mam 28 lat, jestem z Pyskowic (woj. Śląskie) od około 4 lat mieszkam w Roermond (Holandia). Pasje: motoryzacja, muzyka.

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów, i do zobaczenia na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Jestem Seba z Pyskowic koło Gliwic. Od kilku dni stałem się szczęśliwym posiadaczem E36 Cabrio 328i z 1998 roku. Silnik po swapie z 2.0. Jako, że planuję trochę dłuższą przyszłość z tym autem, będę dosyć częstym gościem na forum :)

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Bawarek :)

Pozdro Marceli_silesia :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim,

 

wskakuje na forum z kilku powodów,

przede wszystkim dbam o F10 i E84 więc na pewno nie raz skorzystam z rad doświadczonych forumowiczów,

a przy okazji chciał bym zachęcić forumowiczów, zwłaszcza z Warszawy do malowania u mnie swoich beemek PlastiDip em,

chciał bym również (za zgodą oczywiście) ogłosić drobne konkursy z nagrodami, jak również zaproponować malowanie samochodów Plastdipem np z 60% rabatem - tylko forum bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam na imię Artur, jestem z Warszawy i od 1,5 miesiąca jestem szczesliwym posiadaczem (choc przygoda rozpoczela się w delikatnych bolach) E91 320D.

Wcześniej było E36 i klika epizodów w BMW Challenge.

 

Chętnie będę uczestniczył w życiu klubowym.

 

Pozdrawiam,

 

Artur :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem e46 320d automat w którym się zakochałem i mam nadzieję że ta miłość się nie zmieni pomimo małych dolegliwości jakie ma znajdując wsparcie techniczne na tym forum z równie kochających swoje auta forumowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.