Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

cześć! coraz częściej zastanawiam się nad zakupem serii 1, mam zamiar zasięgnąć opinii na temat silników jakie to autko posiada :) POZDRAWIAM! :)

poczytaj forum... bedzie jasne Kupuj i witamy w gronie wlascicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Sebastian, ale wołają na mnie "Sqbunny". Już ponad 40 lat mieszkam i żyję w Bydzi (takie miasto koło Torunia :wink: )

Co prawda zdecydowanie bardziej kręcą mnie 2oo niż 4oo, ale jedno drugiemu nie wadzi.

Za chwilę będę posiadaczem E46 320d 2004 i to forum dało mi dużo wiedzy na co zwrócić uwagę przed zakupem. Dziękuję.

Zawsze chciałem mieć BMW i raz już prawie je miałem, ale jak wiadomo "prawie, robi wielką różnicę".

Nadszedł wreszcie czas na realizację marzeń z przed wielu, wielu lat (prawo jazdy posiadam już 25 lat).

Wierzę, że jeszcze uzyskam tu wiele ciekawych i ważnych informacji i będę starał się też aktywnie, w miarę swojej najlepszej wiedzy, uczestniczyć w życiu 4um.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko:)

Witam wszystkich miłośników Beemek ;d.Mam 22 lata a na imie Łukasz.Szczerze mówiąc to BMW jest ważniejesze dla mnie niż dziewczyna kocham te auta kombi sedany niewazne ,wazne że BMW!! hehe ^.^.

Na wstępie mam do was dużą prośbe, ale to raczej w innym dziale. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uprzejmie/ serdecznie (jak kto woli) :)

Tak powaznie to od stycznia jestem BARDZO szczesliwym posiadaczem e60 2003r. i chyba juz nigdy nie rozstane sie z ta marka. Jezdzilem wieloma samochodami ale ta nie ma sobie rownych (pewnie dlatego bo poprzednio to byly glownie Fordy :mad2: )

...generalnie to milo jest tutaj zawitac i do nastepnego razu :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem Mirek, dla znajomych Nemens i dopiero noszę się z zamiarem zakupu BMW. To forum chciałbym wykorzystać jako pomoc w wyborze konkretnego modelu. Tak więc będę się uważnie przyglądał różnym wątkom, czasem coś dopowiem, ale generalnie będę cieszył się jak przyjmiecie mnie do swojej społeczności :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem nowy na forum. Od 6 lat jestem posiadaczem e46 320d z silnikiem M47, 2000r. Jestem zadowolony z marki do granic możliwości :) Przelatane blisko 170 000 km praktycznie bezawaryjnie (nie wliczając w to oczywiście części eksploatacyjnych).

Przymierzam się powoli do zmiany samochodu... planuję e90 325i lub 330d. Skłaniam się bardziej w stronę 325i gdyż nie robię już tak dużych przebiegów jak dawniej, w chwili ,obecnej mój roczny przelot to jakieś 10 000 - 12 000 km. Później w wolnej chwili założę temat odnośnie kupna 325i vs 330d jestem ciekaw waszych opinii i sugestii.

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Więc chcę przedstawić się wszystkim, jestem Maciek z Warszawy. Forum przeglądam od paru tygodni ale przyszedł czas by się zarejestrować :) Bmw jeszcze nie posiadam natomiast chcę kupić samochód tej wspaniałej marki. Do tej pory jeździłem japońcami :/ (Ale nie żadnymi Syfikami czy innymi pseudo sportowymi autami dla kobiet ;) Oczywiście żartuję nie chce nikogo na wstępie urazić :)) Więc witam jeszcze raz wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

A to moja jedynka:

MARKA BMW

MODEL 118

TYP Hatchback

ROK PRODUKCJI 2007

SKRZYNIA BIEGOW Manual

POJEMNOSC 1998

RODZAJ PALIWA Diesel

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 140 KM / 103 kW

 

 

S1CBA Zakres CO2

 

S1CCA Auto start/stop function

 

S1CDA Brake Energy Regeneration

 

S249A Wielofunkcyjność dla kierownicy

 

S255A Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

 

S2BTA BMW LA wheel/double spoke 222

 

S2PAA Zabezpieczenie śrub kół

 

S321A Napis

 

S431A Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

 

S441A Pakiet dla palących

 

S473A Podłokietnik przedni

 

S481A Fotel sportowy

 

S493A Zespół schowków

 

S4BZA LISTWY WEWN. TYTANOWE JASNE

 

S507A Park Distance Control z tyłu (PDC)

 

S520A Lampa przeciwmgłowa

 

S521A Czujnik deszczu

 

S534A Klimatyzacja automatyczna

 

S540A Tempomat

 

S563A Lusterko do makijażu, podświetl.

 

P7RPA Pakiet Advantage

 

P7RSA Pakiet Comfort

 

S843A Redukcja mocy

 

S863A Spis dealerów, Europa

 

S886A Instrukcja obsługi, jęz. holenderski

 

S8S3A Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

 

S8SPA Sterowanie COP

 

S411A Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

 

S548A Licznik kilometrów

 

S851A Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.