Siema wszystkim, wskakuje na forum z kilku powodów, przede wszystkim dbam o F10 i E84 więc na pewno nie raz skorzystam z rad doświadczonych forumowiczów, a przy okazji chciał bym zachęcić forumowiczów, zwłaszcza z Warszawy do malowania u mnie swoich beemek PlastiDip em, chciał bym również (za zgodą oczywiście) ogłosić drobne konkursy z nagrodami, jak również zaproponować malowanie samochodów Plastdipem np z 60% rabatem - tylko forum bmw