Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry dzień :D

Witam Wszystkich - właśnie przymierzam się do zakupu jedyneczki - 120D więc postanowiłem zaczerpnąć nieco z tej skarbnicy wiedzy :D

pozdrawiam

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 651 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam wszystkich, posiadam od 1,5 roku 330d e46.

Jestem z południa polski a dokładnie z Jaworzna (koło Katowic).

Opublikowano

Witam! Na forum bywam jako "gość" od kilku lat, tj. od czasu pierwszego BMW (e39 540i touring 1998). Teraz jestem szczęśliwym kierowcą e39 530d touring 2000 fl. Chętnie udzielę Wam wszystkich cennych wskazówek odnośnie użytkowania i napraw e39, które sam doświadczyłem, jak również będę prosił Was o ewentualną pomoc w sprawach, które jeszcze mam przed sobą...! :cool2:

 

Pozdrawiam serdecznie fishtomas

Opublikowano
Witam wszystkich userow i klaniam sie z BXL.
Opublikowano
Witam. Właśnie jestem w trakcie poszukiwań E90. Mam nadzieję że szybko zagoszczę wśród użytkowników tego modelu . Pozdrawiam.
Opublikowano

Czesc!

 

Jestem szczesliwym posiadaczem BMW e60 530i z konca 2004 roku. Jest to moj drugi samochod spod znaku bawarskiej szachownicy. Wczesniej mialem e46 318i z 2000r. Jestem zakochany w dzwieku silnika BMW i doceniam te marke pod kazdym wzgledem.

 

Pozdrawiam Szanownych Forumowiczow.

Raz BMW, zawsze BMW.
Opublikowano
Witam, Rafał (Rav82) się kłania. Stałem się posiadaczem BMW E34 520i / 12V, 1989r. Do niedawna byłem w Centomanii. Pozdrawiam forumowiczy
Opublikowano
Very glad to see this thread . :roll: :roll:
Opublikowano
Witam, zamiłowanie do marki pojawiło się u mnie jeszcze w szkolę, ale dopiero rok temu stałem się posiadaczem pierwszego BMW, model E34 520i (1990r.) który świetnie się sprawuje mimo wieku, następny samochód też oczywiście będzie z pod znaku BMW, pozdrawiam.
Opublikowano
Cześć Wladek skąd do nas klikasz? :-)

http://img200.imageshack.us/img200/2941/zdjcie0196001320x200320.jpg

...na tym osiedlu

gdzie BEEMKA jest

prawie jak BENTLEY...

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Witam od tygodnia jestem posiadacze 118d z 2004 z najslabszym motorem 122ps

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dzieki ,mam nadzije ze pomozecie mi jak czegos nie bede wiedzial!!!latam jeszcze na zx6r z 2006,mysle ze motocyklisci tez tu sa pozro
Opublikowano

Witajcie.

 

Mam na imię Alex, jestem ze Starogardu Gdańskiego i od ponad pół roku jestem posiadaczem swojego pierwszego BMW jakim jest E36 B16M43 czyli auto do poruszania się z punktu A do B z przyczyn oczywistych na co wskazuje pojemność :D Od jakiegoś czasu zajmuję się flockowaniem elementów wnętrz aut czyli jak kto woli zamszowaniem :)

Opublikowano

Bushido witaj.

Pół roku i dopiero teraz do nas zawitałeś?

http://img200.imageshack.us/img200/2941/zdjcie0196001320x200320.jpg

...na tym osiedlu

gdzie BEEMKA jest

prawie jak BENTLEY...

Opublikowano
No widzisz dopiero oswajam się z nową germańską marką i teraz sobie ją chwalę chociaż na początku musiałem sporo wymienić części by jeździła poprawnie i paliła mniej niż 20 litrów ;) Cały czas w Hondach siedziałem i miałem ich kilka ale umówiłem się z kolegami którzy są fanami Forda Sierry, że moje następne auto będzie miało właściwy napęd i tak się stało :D Na Nissana S13 mnie nie stać było a Sierra wygląda jak z dupska więc padło na e36 :)
Opublikowano

Witajcie.

 

Mam na imię Krzysiek i właśnie stałem się posiadaczem mojej Betki :) BMW E36 Compact 1995/96r 1,6 benzynka.

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Opublikowano
zupełnie nowy na forum, przesiadka z Mitsu Lancer na 320i
Opublikowano
Cześć Wladek skąd do nas klikasz? :-)

 

Jasło, woj.podkarpackie :wink:

Opublikowano

Cześć Panowie,

Chciałem się kulturalnie przywitać. Jestem Mirage z Warszawy. Mam ciekawy samochód, a drugi do jazdy codziennej chcę wymienić na BMW E90 320d lub 330d, dlatego też się tu pojawiłem.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.............

Opublikowano
Witam i pozdrawiam posiadaczy jedynej "słusznej" marki. :D :norty:
Opublikowano
Witam wszystkich. jestem w trakcie poszukiwania bmw e39

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.