Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich wielbicieli BEEMEK.Jestem nowa

Mam nadzieje ze fanjni ludzie sie tu zapisuja,i nie bede sie nudzic :twisted:

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

też się witam :lol:

 

bmw jeszcze nie mam ale za jakieś 2 tygodne powinno już być :-)

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczow oraz Forumowiczow. Mam na imie Marcin i od czterech lat jezdze samochodami BMW. Pokochalem je do tego stopnia, iz moja pierwsza BMW, ktora jest E21 323i mam nadal i restauruje ja aby mogla cieszyc jeszcze przez dluuugie lata.

Na codzien poruszam sie natomiast E30 320i Touring.

 

Pozdrawiam :D

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie!

Od niedawna jezdze BMW i w zyciu nie przypuszczalem ze jazda samochodem moze byc taaaaaaaaaaaka frajda :D

Opublikowano
Witam wszystkich, dosiadajacych auta ideowo zblizone do AR :wink:
Opublikowano
jesteście niesamowici:) w prawdzie betke mam od roku ale jestem tutaj dopiero 3raz (ah ci mężczyźni w swych ślniących furkach) Ja tez nie wiedzialam ze trzeba się przywitać więc robie to teraz WITAM wszystkich :D panów oraz nieliczne panie :D
Opublikowano

Witam,

 

Mam na imię Wiktor i kilka tyg temu kupiłem e32 z motorem 3.0 R6

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmw.badzpierwszy.pl/730/13.jpg

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Opublikowano
Witam wszystkch, śmigam E36 Coupe 325i z 95 roku :8)
Opublikowano
witam wszystkich bmw e36 cabrio 328 rok 95 :P
Opublikowano

Witam,

jeżdżę w trójkącie bermundzkim Waraszawa - Siedlce - Biała Podlaska - Lublin srebrnym E36 325 TDS z 1995 roku :cool2:

 

PS. niestety cały czas coś autku dolega i muszę nonstop posiłkowac się wiedzą z forum :duh:

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Opublikowano

Witam,

 

Od lutego jestem właścicielem 325tdsT z końcówki produkcji. Zaglądam na forum już od dawna ale z braku czasu nie byłem aktywny.

pozdrawiam użytkowników, a Forumowiczki w szczególności.

 

A co do bmw - obyśmy zmieniali.........na coraz nowsze.

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy jakże zacnej marki :D

 

Moja fura to 525tds E34

 

Pozdrowionka

Opublikowano
witam witam. Moja to e30 316 touring 1993 czerwona na stalowych 14tkach :lol: Ale i tak jest zajefajna i normalnie kochana,chociaz to moja pierwsza beemka. Pozdrawiam.Prosiak :lol:
Opublikowano

Takze witam Wszystkich tutaj zgromadzonych.

 

Sławek

Opublikowano
witam wszystkich :D
jak by BÓG preferował przedni napęd to byśmy chodzili na rękach ;)
Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj kupilem czarna BMW 316i i bardzo mi sie podoba :)

Tyle narazie moge o niej powiedziec...

Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Witam wszystkich!!

Wkońcu i ja rozpocząłem przygodę z własną BMW, chociaż to nie pierwsza w rodzinie.

Opublikowano
POWITAC SZANOWNYCH MIłOśNIKóW BMW- NAJZNAKOMITSZEGO AUTA NA ZIEMI :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Opublikowano

juz kilka tematow napisalem a tu ani me ani be :)

wiec witam wszystych posiadaczy smigielek i tych ktorzy chca je w najblizszym czasie zakupic

pozdro dla wszystkich

1,5 wlasciciel e30

Opublikowano

Witam wszystkich!

Nareszcie kupilem swoje BMW - E36 318tds z 96roku.

Wiec teraz w "nowym" aucie czuje sie jak u siebie w domu!

Bumier

http://img340.imageshack.us/img340/1074/bumier2.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.