Skocz do zawartości

POŻEGNANIE ...


don

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Część z Was już wie że zmieniłem furę. 2 dni temu moja kochana 750 poznała nowego właścilela chociaż tak naprawdę miała iść w inne ręce (PAWEŁ 735 - sorry).

 

To była moja druga E32 - dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego - że była to fura z DUSZĄ - a nie taczki jak E39 (które dziś zakupiłem).

 

Panowie, NIE SPRZEDAWAJCIE swoich siódemek jeśli nie musicie! ... to boli .... :cry:

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, no bez przesady. E39 to nie zadne taczki. Chociaz to prawda, ze E32 ma w sobie to 'cos', czego nowsze samochody maja coraz mniej.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza 750ka. a jeśli wolno spytac to co cie zmusiło do sprzedania auta w "stanie kolekcjonerskim" ?

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde współczuje-mi też było żal jak sprzedawałem swoją 735.

Miłego i bezproblemowego uzytkowania E39!

 

Moja się broni dobrze. Jak ją ogłosiłem to się zepsuła i nie chce odpalić :lol:

Miałem identycznie,z każda BMką.Przychodził kupiec-nie odpala,narzekałem na coś-na drugi dzień-nie odpala(a miałem jechać gdzieś w trase)i trzeba było autko przeprosić i czekać na rozwiązanie problemu... Nie obrażajcie swoich Beemek! :nienie: ;)

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza 750ka. a jeśli wolno spytac to co cie zmusiło do sprzedania auta w "stanie kolekcjonerskim" ?

 

coraz więcej koncertujemy i potrzebowałem kombi

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge zapytac o sposob sprzedazy? Gazeta/serwisy aukcyjne/gielda? Czy to byl efektywny kanał?

Czy cena byla niska/wysoka? Nie mysle o subiektywnym odczuciu tylko do srednich rynkowych.

I wreszcie czy byl odzew? Kto szuka tak duzych i nie mlodych samochodow?

 

Zaczynam sie przymierzac do kupna czegos malego. 14l na 100 mnie meczy i zastanawiam sie czy e38 730 z 1994 to wogole jest sprzedawalne za rozsadna cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie przymierzac do kupna czegos malego. 14l na 100 mnie meczy i zastanawiam sie czy e38 730 z 1994 to wogole jest sprzedawalne za rozsadna cene?

 

Zależy ile za nią chcesz, ale 730 to najtańszy chyba silnik w E38. Tak patrzę z punktu widzenia kupującego to 730 ma najmniej mocy a koszty eksploatacji podobne jak 735 i 740 z drugiej strony większe niż 728 a 728 znacznie słabsze nie jest.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza 750ka. a jeśli wolno spytac to co cie zmusiło do sprzedania auta w "stanie kolekcjonerskim" ?

do tego opisu " stan kolekcjonerski" pasowała zwłaszcz ta instalacja gazowa ( oczywiście na reduktorach :duh: )!!!!

ja bym tego nie kupił!!!! ale każdy ma swoje zdanie !!!! a ciekawe jaki był faktycznhy powód sprzedaży ...... :)

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan kolekcjonerski to moim zdaniem mial JLITO w swojej 740 :cool2:

A jak ta 750 poszla za niecala dyche ,to zaden mi tam kolekcjonerski stan!!!!!! Grunt,ze auto poszlo,i Don sie moze cieszyc nowym nabytkiem :cool2:

 

 

A propo, Don, orientujesz sie ,czy w kraku jest gdzies jakas hamownia?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza 750ka. a jeśli wolno spytac to co cie zmusiło do sprzedania auta w "stanie kolekcjonerskim" ?

do tego opisu " stan kolekcjonerski" pasowała zwłaszcz ta instalacja gazowa ( oczywiście na reduktorach :duh: )!!!!

ja bym tego nie kupił!!!! ale każdy ma swoje zdanie !!!! a ciekawe jaki był faktycznhy powód sprzedaży ...... :)

 

Tak apropo to widziałem to auto na żywo i stan był perfekcyjny, a to ze miała gaz to dla jednych plus a dla innych minus !

 

Koledzy,

 

Część z Was już wie że zmieniłem furę. 2 dni temu moja kochana 750 poznała nowego właścilela chociaż tak naprawdę miała iść w inne ręce (PAWEŁ 735 - sorry).

 

To była moja druga E32 - dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego - że była to fura z DUSZĄ - a nie taczki jak E39 (które dziś zakupiłem).

 

Panowie, NIE SPRZEDAWAJCIE swoich siódemek jeśli nie musicie! ... to boli .... :cry:

 

hehehe wiedziałem ze tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie koledzy nakryliście. moja 750 to żaden tam stan kolekcjonerski - zwykła padlina. Od spodu cała gniła, w podłodze dziura że aż pięść wchodziła, dyfer wył jak pies, wszytkie krzyżaki na wale dzwoniły, skrzynia tylko 2 i 4 wybierała, czasami R też nie wchodził. W silninku tylko jedna strona pracowała i to na benie bo na gazie wogóle. Klimy brak, ostatnio tez wetylator przestał działać

 

po prostu dramat ! dobrze że udało mi sie ją opchąć !

 

do tego zeby było mało, kupiłem kolejnego powypadkowego rzęcha. CAŁY bok i tył był walony, dach pewnie tez bo krzywy, przednia syzba z odpryskami, auto zostawia 4 ślady, skrzynia wali z przejścia na D na R, szyba w tylnch dzwiach opada, grzeje się straszanie, klapa od bagażnka gnije i podłaga cała też!

 

Ale dzięki Wam otworzyły mi się oczy!

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chyba tez bede zmuszony pozegnac sie ze swoja e32. Z wielkim ale to wilekim bolem serca, naprawde fantastyczne auto. Wlasnie wrocilem z traski(540km) jazda tym autem to poezja. A sprzedaje bo troche zaczyna mnie bolec tankowanie, najchetnie zamienilbym sie na jakiegos TDS.

 

W razie jakby cos zapraszam na priv.

 

PS zdjecia mojej perelki znajdziecie w galerii.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To była moja druga E32 - dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego - że była to fura z DUSZĄ - a nie taczki jak E39 (które dziś zakupiłem).

 

 

ja mam nadal E32 , z pewnoscią nie w tak idealnym kolekcjonerskim stanie jak wiekszosc E32 na tym forum , oraz jak to mowisz , taczkę - E39 540 4.4 manual i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze nie bardzo wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy kiedykolwiek pozbede sie mojej E32. Poprostu jest to dla mnie auto idealne. Nie za nowe (co jest dla mnie wazne), piekny wyglad, pieknie brzmi, a jazda w dalekie trasy to poezja. Czego wiecej chciec ? :)

 

Jedynie co mnie gnebi to zamiana na V8. Jak myslicie jest sens ? Zmienic chce dla dzwieku i szerokiego grilla.

 

Tu foto :

 

http://img204.imageshack.us/img204/5548/bmwsz7.th.jpg http://img111.imageshack.us/img111/5783/bmw2hr1.th.jpg

Edytowane przez MC-Maxim
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANK...:clap: dla Twojej 740i.i ogladajc zdjecia Twojego auta cos zauwarzlem.na zdjeciach sie wydaje jak by miala cofniete do do tylu prawe przednie kolo.czy tak jest??bo ja mam to w swojej i nie moge sie z tym uporac dlaczego tak jest.dzieki z gory za info

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.