Witam. Jestem posiadaczem motocykla BMW F650 GS z 2001r. Mam zepsuty ABS. Nie działa na tylne koło, natomiast na przednie działa bardzo dobrze. Elektronika wydaje się być w porządku, bo nie pali się kontrolka ABS. Po rozłączaniu czujników kontrolka się zapala czyli komputer jakby działał normalnie. Mam pytanie gdzie we Wrocławiu najlepiej pojechać z motocyklem i usterką ABS? Pozdro