Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ci chłopie takie bajki opowiada?? Spójrz na moje wykresy po modyfikacjach,jakbyś trochę miał pojęcia o motoryzacji to byś nie pisał takich bzdur. Zauważ że stroje sporo aut do sportu ,na różnych ecu nawet standalone więc wytłumacz mi jak mogę wgrywać gotowce??Druga sprawa u mnie wystroisz silnik na dużej turbinie ,dużych wtryskach itp-czego nie zrobi żadna lubelska firma-a na takich setupach nie ma mowy o gotowcach

 

U mnie zawsze można zrobić program pod kierowcę, mocniejszy dół ,płasko rozłożony moment- cokolwiek ważne aby było zgodnie z prawami fizyki i sztuką strojenia silników.A i ceny mam normalne jak na lubelski rynek a nie z kosmosu.

 

Stroje furę do momentu aż będzie modyfikacja spełniała moje oczekiwania oraz klienta.

 

Więc daruj sobie i nie rób mi antyreklamy- pewnie byłeś u mojej konkurencji -bo oni tylko w taki sposób potrafią walczyć ze mną.Po moich modyfikacjach nie ma problemu z kończącymi się sprzęgłami i latającymi wirnikami turbo.Każdy parametr jest logowany a układ napędowy oceniany i na podstawie tego stroje auto. Dlatego u mnie stroi sie silnik min 5 godzin,a nie 2 i do domu.

 

pozdrawiam Piotr Prochip

 

Słuchaj kolego, ja tylko napisałem co słyszałem od kilku osób, ja nie wiem czy to Twoja konkurencja czy byli klienci, wiem tylko co mówili a reszta mnie nie obchodzi, to nie moja broszka i nie mam w tym żadnego interesu. Po prostu co słyszałem to napisałem, osobiście nie miałem z Tobą i Twoimi modami do czynienia więc nie pisałem w pierwszej osobie jakbyś nie zauważył! Zatem nie naskakuj na mnie i nie pisz że się nie znam na motoryzacji i że Ci robię antyreklamę! Ja Cię nie obrażałem i nie napadałem na Ciebie i tego samego bym oczekiwał od Ciebie.

 

I tak dla Twojej informacji mój mod też był robiony konkretnie pode mnie i trwał kilka ładnych godzin a auto było hamowane kilka razy. Jakby tego było mało cena była bardzo konkurencyjna do Twoich...

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto ci chłopie takie bajki opowiada?? Spójrz na moje wykresy po modyfikacjach,jakbyś trochę miał pojęcia o motoryzacji to byś nie pisał takich bzdur. Zauważ że stroje sporo aut do sportu ,na różnych ecu nawet standalone więc wytłumacz mi jak mogę wgrywać gotowce??Druga sprawa u mnie wystroisz silnik na dużej turbinie ,dużych wtryskach itp-czego nie zrobi żadna lubelska firma-a na takich setupach nie ma mowy o gotowcach

 

U mnie zawsze można zrobić program pod kierowcę, mocniejszy dół ,płasko rozłożony moment- cokolwiek ważne aby było zgodnie z prawami fizyki i sztuką strojenia silników.A i ceny mam normalne jak na lubelski rynek a nie z kosmosu.

 

Stroje furę do momentu aż będzie modyfikacja spełniała moje oczekiwania oraz klienta.

 

Więc daruj sobie i nie rób mi antyreklamy- pewnie byłeś u mojej konkurencji -bo oni tylko w taki sposób potrafią walczyć ze mną.Po moich modyfikacjach nie ma problemu z kończącymi się sprzęgłami i latającymi wirnikami turbo.Każdy parametr jest logowany a układ napędowy oceniany i na podstawie tego stroje auto. Dlatego u mnie stroi sie silnik min 5 godzin,a nie 2 i do domu.

 

pozdrawiam Piotr Prochip

 

Słuchaj kolego, ja tylko napisałem co słyszałem od kilku osób, ja nie wiem czy to Twoja konkurencja czy byli klienci, wiem tylko co mówili a reszta mnie nie obchodzi, to nie moja broszka i nie mam w tym żadnego interesu. Po prostu co słyszałem to napisałem, osobiście nie miałem z Tobą i Twoimi modami do czynienia więc nie pisałem w pierwszej osobie jakbyś nie zauważył! Zatem nie naskakuj na mnie i nie pisz że się nie znam na motoryzacji i że Ci robię antyreklamę! Ja Cię nie obrażałem i nie napadałem na Ciebie i tego samego bym oczekiwał od Ciebie.

 

I tak dla Twojej informacji mój mod też był robiony konkretnie pode mnie i trwał kilka ładnych godzin a auto było hamowane kilka razy. Jakby tego było mało cena była bardzo konkurencyjna do Twoich...

 

Jak nie jesteś pewien informacji to nie pisz bzdur ,bo jesteś jedyną osoba w necie co głosi takie głupoty!Skoro już wyrażasz opinie to zainteresuj sie tematem a nie siejesz nie słuszne oszczerstwa.

Skoro ktoś robił Ci program po koleżeńsku to nie porównuj cen do usługi dla klienta indywidualnego,bo znowu mi robisz antyreklamę.Zresztą każdy zainteresowany może wykonać telefon i porównać cenę usługi.Druga sprawa to nie porównuj programu robionego na hamowni drogowej -bo tam zawsze są mega równe i płaskie kreski.

A jak nie wierzysz to zapraszam Cię na darmowy pomiar w celu weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś pewien informacji to nie pisz bzdur ,bo jesteś jedyną osoba w necie co głosi takie głupoty!Skoro już wyrażasz opinie to zainteresuj sie tematem a nie siejesz nie słuszne oszczerstwa.

Skoro ktoś robił Ci program po koleżeńsku to nie porównuj cen do usługi dla klienta indywidualnego,bo znowu mi robisz antyreklamę.Zresztą każdy zainteresowany może wykonać telefon i porównać cenę usługi.Druga sprawa to nie porównuj programu robionego na hamowni drogowej -bo tam zawsze są mega równe i płaskie kreski.

A jak nie wierzysz to zapraszam Cię na darmowy pomiar w celu weryfikacji.

 

Po pierwsze to nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że miałem robiony program po koleżeńsku i po niższej cenie :duh: a po drugie bardziej wieżę opiniom osób postronnych niż Tobie bo jak wiadomo "każda sroczka swój ogon chwali" tak samo wielkie dzięki ale nie skorzystam z Twojej oferty "darmowego" hamowania, jak zechcę sprawdzić "mojego tunera" to pojadę na niezależną hamownie a nie do kogoś kto chce udowodnić mi swoją wyższość... chyba wiesz o czym piszę :norty:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś pewien informacji to nie pisz bzdur ,bo jesteś jedyną osoba w necie co głosi takie głupoty!Skoro już wyrażasz opinie to zainteresuj sie tematem a nie siejesz nie słuszne oszczerstwa.

Skoro ktoś robił Ci program po koleżeńsku to nie porównuj cen do usługi dla klienta indywidualnego,bo znowu mi robisz antyreklamę.Zresztą każdy zainteresowany może wykonać telefon i porównać cenę usługi.Druga sprawa to nie porównuj programu robionego na hamowni drogowej -bo tam zawsze są mega równe i płaskie kreski.

A jak nie wierzysz to zapraszam Cię na darmowy pomiar w celu weryfikacji.

 

Po pierwsze to nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że miałem robiony program po koleżeńsku i po niższej cenie :duh: a po drugie bardziej wieżę opiniom osób postronnych niż Tobie bo jak wiadomo "każda sroczka swój ogon chwali" tak samo wielkie dzięki ale nie skorzystam z Twojej oferty "darmowego" hamowania, jak zechcę sprawdzić "mojego tunera" to pojadę na niezależną hamownie a nie do kogoś kto chce udowodnić mi swoją wyższość... chyba wiesz o czym piszę :norty:

dobre-zapewne boisz się prawdy :D.Skoro mnie oczerniłeś to podaj przykład klienta któremu rzekomo według twojej opinii program nie wyszedł. Bo wiesz gadać to sobie każdy może. Taka plotka jaką rozsiewasz nie istnieje bo każdy kto przyjeżdża ma oczy i jest świadkiem tego co robię. Więc jeszcze raz napiszę jak nie znasz prawdy to nie pisz bzdur.

Najpierw piszesz ze programy mi nie wychodzą a zaraz ze wgrywają gotowce-zdecyduj się w końcu.

 

Na obalenie twoich oszczerstw wstawię wykres. Jak sie interesujesz motoryzacją to zapewne wiesz ze GTB22 w 1.9tdi stroi tylko parę osób w Polsce.Więc zanim coś napiszesz to przemyśl to dwa razy.

http://prochip.com.pl/wp-content/gallery/arl-gtb/arlgtb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre-zapewne boisz się prawdy :D.Skoro mnie oczerniłeś to podaj przykład klienta któremu rzekomo według twojej opinii program nie wyszedł. Bo wiesz gadać to sobie każdy może. Taka plotka jaką rozsiewasz nie istnieje bo każdy kto przyjeżdża ma oczy i jest świadkiem tego co robię. Więc jeszcze raz napiszę jak nie znasz prawdy to nie pisz bzdur.

Najpierw piszesz ze programy mi nie wychodzą a zaraz ze wgrywają gotowce-zdecyduj się w końcu.

 

Na obalenie twoich oszczerstw wstawię wykres. Jak sie interesujesz motoryzacją to zapewne wiesz ze GTB22 w 1.9tdi stroi tylko parę osób w Polsce.Więc zanim coś napiszesz to przemyśl to dwa razy.

http://prochip.com.pl/wp-content/gallery/arl-gtb/arlgtb2.jpg

 

Proponuję zakończyć ta bezsensowną przepychankę słowną... wyraźnie napisałem, że tylko SŁYSZAŁEM o tym że wgrywasz gotowce i ludzie byli średnio zadowoleni, więc Cie nie oczerniam tylko piszę co wiem (tak działa forum kolego). Nie będę rzucał nazwiskami kto konkretnie mi to mówił bo to nie ma znaczenia, pogódź się z tym że nie wszyscy "robią oczy" po Twoich modach bo nie jesteś alfą i omegą... A poza tym skoro jesteś taki wspaniały i ludzie walą do Ciebie oknami i drzwiami to czemu się boisz byle amatora z forum co się nie zna na motoryzacji i tego co on pisze?

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie pozwolę sobie wypisywać bzdur-tym bardziej ze gubisz się w swoich wypowiedziach.Bardzo śmieszne bo mam praktycznie kontakt ze wszystkimi moimi klientami i jakoś nikt mi takich zażaleń nie zgłaszał.

Więc daruj sobie własne przemyślenia.Tym bardziej ze tylko SŁYSZAŁEŚ !

 

masz jeszcze jeden wykres- tylko 1 osoba w Polsce jeszcze wystroiła taki setup na seryjnym sterowniku. Jak wiesz w tym aucie nigdy nie było doładowania-więc jest to customowy soft przystosowany do obsługi doładowanego motoru. Więc kolego daruj sobie wypisywanie swoich plotek -bo stajesz sie mało wiarygodny z tymi swoimi gotowcami :twisted:

http://prochip.com.pl/wp-content/gallery/vw-golf-iii-2-8-vr6-aaa/vr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Zakupiłem u sprzedającego na TABLICY koła do mojej bmki.. Sprzedający jest z miejscowosci CHEŁM, moze ma któryś blisko do niego aby podskoczyć i dowiedzieć sie co to za koleś? Wysłałem mu kase na konto (1000zł) posiadam jego dane..

 

Powiedział ze wysłał do mnie koła (przedwczoraj, wczoraj powinien być u mnie kurier) lecz do dziś go nie ma i od rana nie moge sie do niego dodzwonić - cały czas poczta, wydaje mi sie ze sprawa bedzie nieciekawa..

 

Felgi 17 cali idealne, nowe opony, dlatego byłem ciekawy oferty.

 

PIOTR ZAKRZEWSKI

CHEŁM UL. SZAFIROWA 4

 

Czy wogole ktoś taki mieszka pod tym adresem? Oddam na paliwko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawa sprawa rzeczywiście :mad2: . Nie możesz pieniędzy cofnąć, bo ja np. mogę jak z konta do konta i w ciągu 30dni kasę miałem u siebie jak kupowałem części do auta i dojść nie mogły. Wysłałem Ci PW.

 

pzdr.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dlaczego nie kazałeś przesłać sobie linka do śledzenia losów przesyłki?

Tak trzeba robić lub zamówić przesyłkę pobraniową :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Zakupiłem u sprzedającego na TABLICY koła do mojej bmki.. Sprzedający jest z miejscowosci CHEŁM, moze ma któryś blisko do niego aby podskoczyć i dowiedzieć sie co to za koleś? Wysłałem mu kase na konto (1000zł) posiadam jego dane..

 

Powiedział ze wysłał do mnie koła (przedwczoraj, wczoraj powinien być u mnie kurier) lecz do dziś go nie ma i od rana nie moge sie do niego dodzwonić - cały czas poczta, wydaje mi sie ze sprawa bedzie nieciekawa..

 

Felgi 17 cali idealne, nowe opony, dlatego byłem ciekawy oferty.

 

PIOTR ZAKRZEWSKI

CHEŁM UL. SZAFIROWA 4

 

Czy wogole ktoś taki mieszka pod tym adresem? Oddam na paliwko...

 

Ponizej link do informacji ktora moze byc niestety zwiazana z twoja transakcja

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/chelm-internetowi-oszusci-w-rekach-policji,1,5564356,region-wiadomosc.html

daj znac jak sie skoczyla ta historia, powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje, dzisiaj nie byłem bo zabardzo czasu nie mialem, ale mam wszystkie papiery naszykowane, wydrukowałem sobie rownież strone ktorą mi wysłałeś, mam dowód wpłaty pieniedzy oraz całą aukcje. Poprosilem serwis Tablica.pl o interwencje- napisali ze w odpowiednim wniosku przez policje podadzą wszystkie dane jakie tylko posiadają o tym sprzedającym... Ogolnie rzecz biorąc koła kupiłem w poniedzialek, we wtorek rano wysłałem kase i tego samego dnia mial wysłać koła, w srode powinien byc u mnie kurier (kontaktowałem sie we wtorek i potwierdził wysyłke) mijały kolejne dni, kuriera nie bylo zacząłem pisać smsy, dzwonić ale nie było odzewu, postraszyłem policja - rownież nic.. Zobaczymy co bedzie dalej. Ogólnie napisze jeszcze na forum BMW Chełma, moze oni podskoczą pod wskazany adres zobaczyc czy ktoś tam mieszka, bo w Google Maps jakis dom tam stoi :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Chełmie, to podjadę. sprawdzę adres. Cicho siedziałem, bo z urlopu wróciłem. Na forum pisz, to jak nie ja, to ktoś sprawdzi.

 

Ech, lipna sprawa. Wpisałeś w googlu dane gościa, może nie jesteś pierwszy? Można jakby co zbiorowy pozew szykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Chełmie, to podjadę. sprawdzę adres. Cicho siedziałem, bo z urlopu wróciłem. Na forum pisz, to jak nie ja, to ktoś sprawdzi.

 

Ech, lipna sprawa. Wpisałeś w googlu dane gościa, może nie jesteś pierwszy? Można jakby co zbiorowy pozew szykować.

 

 

 

Sprawdziłeś kolego ten adres?

 

Nie znalazlem nic na jego temat w google.. Co masz na mysli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tu nie ma co ogladac, zglos jak najszybciej sprawe policji, przeslalem ci kilka postow wczesniej artykul dot. zatrzymania internetowych oszustow w chelmie,moze miec to zwiazek z toja sprawa. Nie trac czasu na dzialanie na wlasna reke, zostales oszukany zapewne na spora kwote, zglos sprawe na policji. Mysle ze bezsensu jest juz zasmiecac ten watek dot. warszatow ta (niemila) historia. Powodzenia i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero piszę. Nie mogłem wcześniej.

 

Jechałem po nocy, ale wydaje mi sie, że tam nic nie ma. Wokół były domki jednorodzinne a tam jakas szopka. Postaram się to dziś sprawdzić dokladniej.

 

 

 

EDIT

 

Sprawdziłem. Idzie PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA PUŁAPKA !!!

Ten sam koleś co mnie oszukal (podany jest ten sam numer telefoniczny oraz tytuł towaru) wystawił podobne felgi za dobra kwote !! Nie nabierać sie bo bedziecie cierpieć jak ja.. Numer aukcji:

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-felgi-18-5x120-9j-motorsport-performance-CID5-ID3jFKl.html#3c13e0acaf

 

Moze ktos z Was zadzwonić i "kupic internetowo" koła, podstępem może go jakoś załatwimy? Może ktoś zaproponuje temu Panu odbiór osobisty wtedy bedzie mozna się z nim policzyc.. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi kolego powiedzieć, że nabrałeś się na to ogłoszenie uwierzyłeś w to że takie felgi (nawet chińskie) z nowymi oponami mogą kosztować tysiąc zł? Brak słów... :duh: to tak samo jakby uwierzyć w to ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-120-C30047381.html :mrgreen: Jak pisałeś, że kupiłeś felunek za tysiaka do BMW to myślałem, że to jakieś stare poniszczone felgi do regeneracji a nie piękne błyszczące z nowymi gumami osiemnastki...

 

Mam nadzieję, że odzyskasz kasę ale mam też nadzieję że to coś Ciebie i innych nauczy :cool2:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy kolego ja kupiłem 17stki za 1.000 i byly one w gorszym stanie dlatego uwieżyłem w aukcje, ale ten Pan wystawił teraz kolejny chwyt na 18stki no i teraz ewidentnie widać ze jest cos nie tak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy kolego ja kupiłem 17stki za 1.000 i byly one w gorszym stanie dlatego uwieżyłem w aukcje, ale ten Pan wystawił teraz kolejny chwyt na 18stki no i teraz ewidentnie widać ze jest cos nie tak..

 

Spoko, rozumiem kolego każdy z nas popełnia błędy w życiu, mam nadzieję że uda Ci się odzyskać kasę a tamtego gościa złapią i nauczą uczciwości :twisted:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od Pewnego Czasu Zastanawiam się nad Instalacją Gazową do Mojego E36 Wiem Że to Grzech Takie Coś do BMW ale Niestety Dużo Kilometrów Muszę Robić a Jak Wiadomo Benzyna Tania Nie Jest. Może Znacie Dobry Zakład W Którym Założą Dobrze Instalacje I W Miarę w Normalnej Cenie Na Terenie Lublina lub Okolic ;)

BMW E36 1.6 z 1996r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.