Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Panowie,


Potrzebuję mechanika, który kompleksowo spojrzy na E46 z M57TUD30. Problem, który mam to wibracje przy większych prędkościach.

Problem może być banalny typu miękkie silentblocki, ale właśnie szukam kogoś kto nie ograniczy się do rozłożenia rąk "panie to stare auto", a przejdzie spokojnie od rzeczy najtańszych/najprostszych do tych trudniejszych aż do znalezienia i wyeliminowania źródła.

Na tę chwilę wyprostowałem felgi, wymieniłem poduszki silnika. Mechanik spojrzał na podporę wału, ale bez zdejmowania rury wydechowej więc pobieżnie.


Dzięki, R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Sprowadziłem E90 2.0D po wycieczce w polu przez płot :lol: udało mi sie ogarnąć zawieszenie aczkolwiek mam taki inny dziwny problem. Słyszę takie chrobotanie w okolicach podszybia przy niskich obrotach (1200-1500). Brzmi to jakby coś gdzieś latało... Za chiny nie potrafię tego zlokalizować. No i mam problem z niedzialającym centralnym.

Szukam jakiś wrozbitów którzy ogarną ten magiczny dźwięk ;) Najlepiej Lódź okolice Widzewa.


Z góry dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem.

Szukam sprawdzonego warsztatu do sprawdzenia przyczyny wycieku oleju przy kolektorze ssącym (odma? turbina?) i wymiany świec. Najlepiej w samej Łodzi.

Aha, no i czy może ktoś ewentualnie jakiegoś blacharza/lakiernika polecić, który nie spieprzy roboty? Mam do zrobienia wgniecenie na lewym tylnym nadkolu (PDR nie da rady) i w kilku miejscach głębsze rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mechanik: M-Fabric Konrad, Konstantynów Łódzki, Łódzka 153. Tel. 665081154


Blacharz: Piotrek tel. 788540561, kawałek za Konstantynowem Łódzkim. Na lakiernika da Ci namiar Piotrek.

Zapewniam Cię, że wyżej wymienieni zrobią Ci wszystko najlepiej jak się da. Najlepsi fachowcy.


To są ludzie którzy pracują według zupełnie innych standardów niż większość mechaników i blacharzy czyli partaczy i oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik: M-Fabric Konrad, Konstantynów Łódzki, Łódzka 153. Tel. 665081154


Blacharz: Piotrek tel. 788540561, kawałek za Konstantynowem Łódzkim. Na lakiernika da Ci namiar Piotrek.

Zapewniam Cię, że wyżej wymienieni zrobią Ci wszystko najlepiej jak się da. Najlepsi fachowcy.

 

Dżizas, odpowiedź prawie od razu. Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.