Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AUTO SERWIS" w Krk ,Rynek Dębnicki 14 tel.2692973, 2606900,fax 2606901.Nie bede pisal za i przeciw ale przetestowalem na wlasnym aucie i z czystym sumieniem moge polecic.

 

ZDECYDOWANIE ODRADZAM :!: :!: :!: Omijajcie "EDIS" serwis SZEROKĄ DROGĄ. Może i są dobrzy jak napisał poprzednik...... jeżeli wskaże się im DOKŁADNIE co mają robić :mad2: :mad2: :duh: . Fakt że byłem u nich kilka razy (zmiana oleju, wymiana żarówki- z lenistwa bo kto tego nie umie sam zrobić :P ) na drobnych naprawach i nie mogę powiedzieć złego słowa. W momencie kiedy przyszło do bardziej dokładniej naprawy ujawniło się ich lenistwo i brak zainteresowania wozem (o ile niekompetencja). EFEKT: zniszcone drzdwi(przepchnięte do przodu) :x :x i 1500 zl w plecy za błędna diagnozę..... NIE POLECAM :!: :!:

 

Byłem klientem firmy EDIS od ponad 14 lat (z przerwami) i zawsze byłem zadowolony ale to były naprawy eksploatacyjne. Jak przyszło do dużego problemu to niestety potwierdzam opinię OZZY - i to co on pisze o braku zainteresowania i lenistwie ja nazwę jawna niekompetencją bo jak sprawa wymaga myślenia i znajomości podstaw mechaniki samochodowej to wykazują się przerażającymi brakami w wiedzy o mechanice samochodowej. Właściciele są bardzo mili i jak problem jest oczywisty i da się go zdiagnozować kompem (bardzo drogim) są ekspertami w momencie gdzie trzeba wykazać się wiedzą wykraczającą poza instrukcje obsługi to niestety nie dają rady. NIE POLECAM DO SPRAW TRUDNYCH.

Wymiana amortyzatorów, oleju, wahaczy i innych tego typu codziennych napraw eksploatacyjnych to należy jechać do warsztatu za rogiem - szkoda kasy na tak zwanych specjalistów. A jak znajdę dobry warsztat to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

EDIS - kotlarska, tak jak wyzej pisali...standardowe rzeczy zrobia - wymiany zrobia szybko i fachowo...jesli cos jest innego nie podchodza do tego.

 

Na zakopiance FEUVert robia dobrze zbieznosc koł, wymiany itp. - chyba najlepiej w Krakowie, reszta firm ma stary sprzet albo nie zna sie na rzeczy itp. albo nie maja sprzetu zeby nałozyc na kola odpowidniej wielkosci, lub robia to na spuszczonym powietrzu LOL! Polecam jesli chodzi o proste standardowe sprawy do kazdego autka!

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoschcial speców od dizli dawac na priv warsztat kolo nowego sacza !! nie ma opcji zeby auto bylo nie zrobione lub jakas fuszera !!!! cos niesamowitego jka kolesie maja wiedze na temat dizli !!!

glowny szef to inzynier silników spalinowych na wyzszej szkole zrobionej niemczech !!!!

moze ci smialo poopowiadac jak pracował w centrum badwczym bmw czy mercedesa !! nie wiezysz ??? tez nie wiezyłem !!!! :D

polecam warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

zapoznałem się z waszymi opiniami na temat napraw i diagnozy samych usterek naszych autek sam też doznałem

na własnej skórze kilku negatywnych odczuć po wizycie u mechaników mam nadzieje że forum to może nam

pomóc mam E 46 2,0 D na przyszłość SZUKAM ZAKŁADU MECHANICZNEGO W CZĘŚCI ZACHODNIEJ KRAKOWA

pozdrawiam wszystkich :)

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

miałem dziś w nocy nieprzyjemną sytuację, z dostawczaka przede mną zaczęły spadać wielkie bryły śniegu zlodzonego i jedna uderzyła bezpośrednio w przednią szybę i ją zbiła, za 2 dni mam rzeczoznawcę. Gdzie pojechać na wymianę szyby, żeby zrobili to dobrze i stosunkowo niedrogo? Na allegro widzę, że nowe szyby są za ok. 200 zł (ale to wszystko zamienniki) z montażem ok. 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

szanowni, czy ktoś z Was wymieniał, ewentualnie diagnozował koło dwumasowe w 320D 150KM w warsztacie w Krakowie i okolicach i mógłby go polecić?? Gdzie ewentualnie kupić koło ? bo rozumiem, że producent to LUK?

pozdrawiam

fred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

mam zamiar kupić auto od gościa który studiuje w Krakowie ale chciałem Was zapytać czy po przyjechaniu można gdzieś sprawdzić stan auta, turbiny, wtrysków, podpiąć pod kompa itp??

znalazłem na forum dwa serwisy MISIAK i M-CARS myślicie że coś takiego mogą mi zrobić na miejscu bez jakiegoś tygodniowego umawiania się? i ile taka usługa może kosztować??

ja jeszcze do nich osobiście zadzwonię i zapytam o to ale może proponujecie coś innego?? może ktoś z Was umiał by mi pomóc? pytam juz teraz ponieważ bez sensu jest jechać ponad 200km żeby tylko zobaczyć auta i "ucałować klamkę" albo kupić kota w worku.

Dzięki pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam

Czy ktoś z forum może mi polecic serwis w Krakowie co mogłby okreśić przyczynę awarii Bmw E 46 2,0 D 1999r

podczas obecnych upałów auto po przejechaniu kilku km zatrzymuje gaszę silnik a następnie jest problem

z odpaleniem byłem w serwisie na koputerze nic nie wykazuje żadnych usterek natomiast na zimnym odpalam

bez problemu.pozdrawiam

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, M-Cars, z poza autoryzowanych ewentualnie Szczecińska

 

Chyba zwariowałeś.

 

Misiak - owszem, duża kultura obsługi, ale są niedopatrzenia z ich strony i nie górują kompetencją. Wymieniają częsci dobre, na nowe i naciągają. - wymienili mi zbędnie podpore i łącznik elastyczny wału, jak Pan Takuski diagnozował podczas jazdy. Po zdjęciu wału nawet nie chciało im się sprawdzić czy skrzynia i przegub dyfra mają luzy, tylko bezmyślnie wymienieli w/w części i skręcili. DNO.

M-Cars - jeśli nie znasz cen u Misiaka, w M-carsie bedziesz miał drożej. Nigdy więc nie korzystałem z ich usług serwisowych, więc nie wiem jak z jakością. U nich kupuje wyłącznie części tylko z tej racji, że mam bardzo blisko. Można lekko negocjować.

Szczecińska - szkoda gadać. Zostaw u nich auto, a zrobią przekręt. Wymienili mi 4 kosztowne tuleje tylnej belki i znów musze je wymieniać. Reklamacji nie uznali, twierdząc, że kupiłem tuleje złej jakości :duh:

Za faktury życzą sobie +22% do ceny i niefartem, przez roztargnienie chyba, odebrałem auto bez jakiegokolwiek potwierdzenia o wykonanej usłudze i nie mogę wnosić roszczeń prawnych. Niemniej, polecam ich unikać. Tak się z klientem nie robi.

 

Z wyborem warsztatu to jest jak z wyborem w parlamencie. Wybieramy mniejsze zło. Niestety każdy warsztat kształci się nie w kwestiach doświadczenia i kompetencji, tylko w sposobie nabijaniu klienta w butelkę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Auto-Fach"

Al. Gen. Skrzyneckiego 12 Kraków - na terenie ZSM nr 2

Ryszard Kowalski - 604078071

 

Pan Rysiek jest naprawdę w porządku. Wszystko dokładnie wyjaśni i nie idzie na łatwiznę. Czyli nie wymienia obrazu na nowe tylko próbuje jeszcze uratować. Posiada także komputer diagnostyczny. Ceny usług przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam;

polecam firmę POWER-GAS (www.power-gas.pl) z Krakowa, ul.Powstańców 54

- montaż instalacji sekwencyjnych jeśli ktoś potrzebuje oraz

- robią diagnostykę wszystkich samochodów i w tym mają interface do chyba wszystkich buni, diagnozują dość szybko i sprawnie a przy tym niedrogo. byłem e36, kumpel e34 2,0 automat i kolega z 7'demek, któremu padłą jedna z sond lambda w 3,0.

Polecam

Szybkich samochodów i pięknych kobiet, albo odwrotnie...

http://img169.imageshack.us/img169/8725/k1c6qd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.