Skocz do zawartości

Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wszystko robie tu http://moto.money.pl/warsztaty/auto;global;mulka;m;,warsztat,15468,0.html

Są pozytywne opinie i negatywne.Jak ktoś chce szkłem tyłek wytrzeć to nie ma co sobie zaprzątać głowy ale jak chcesz zeby Twoja bunia smigała to facet to wykona. Ceny... jak za orginalne części to nie drogo. Facet wie co robi. Mnie zrobił z mojej buby rakiete.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 876
  • Wyświetleń 353,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Napiszę kilka słow podsumowania mojej "przygody" z serwisem PiM. Czekałem prawie dwa miesiące z napisaniem opinii, żeby mi ktoś przypadkiem nie zarzucił, że piszę to będąc wciąż zdenerwowanym i przesa

Opublikowano
Ja ostatnio robiłem wyciszenie samochodu w serwisie na Liwskiej 2 w Wa-Wie http://sztukawyciszania.pl/Chłopaki się postarali i jedyny hałas jaki mam to przy otwartym oknie :8) Pracują szybko i dobrze a to najważniejsze. Obsługa rozumna i nawet można z nimi spokojnie pogadać, mówili, że właśnie najbardziej opłacalne są wyciszenia w Niemieckich Autach które nie posiadają mięsistych uszczelek. Ponoć robią też usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Bardzo polecam !
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Polecacię jakiegoś elektryka w Krakowie lub okolicach? Dumam nad zamontowaniem LED'ów i sam nie bardzo chcę się za to zabierać.
Opublikowano
niestety odradzam inżyniera magistra czy jak mu tam jarka z siarczanej ceny z kosmosu za wymianę rozrządu chciał skasować 1100zł za samą robocizne więcej stękania niż konkretnej rozmowy znajomego E92 trzyma miesiąc już i słabo mu idzie robota ciągle zmienia terminy ogólnie lipa jedynie co to można coś tam zdiagnozować i nic więcej przynajmniej ja nie odniosłem pozytywnego wrażenia :(
Opublikowano
Polecam gorąco PKW Auto Service w Krakowie. Naprawdę rzetelni, szybcy i co najważniejsze uczciwi, pierwszy raz udało mi się tak gładko załatwić spiętrzające się problemy z autem :)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam szukam dobrego (i w miarę taniego) diagnosty. Chodzi mi o podpięcie pod komputer i zmniejszenie dawki paliwa (spalanie trasa-8 miasto-10 :evil: ). Najlepiej z okolicy Olkusza lub Krakowa. Byłem u jednego mechanika ale nie mógł się połączyć. Kogo polecacie?

Pozdro.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam szpeca w Krakowie, ktory ogarnia silniki Diesla.

Potrzebuje fachowca, ktory slysząc silnik wie, co mu jest.

 

Moj silnik delikatnie stuka na wolnych obrotach i nie chce wróżenia z fusów większosci znachorów.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
jakis polecany zaklad w Kraku do diagnozy DPFa i ewntualne uruchomienie wypalania? czy tylko M-cars pozostaje :wink:
Opublikowano
Potrzebuje dobrego mechanika który zajmie się wtryskiwaczami w E46 320D. Możecie mi kogoś polecić na terenie Krakowa ?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
ja sobie chwale Maciłoka na zbylitowskiej - zaraz przed Tarnowem zjazd z A4.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

Czy może ktoś polecić serwis w Krakowie bądź okolicach który zaprogramuje mi NCSem moduł świateł (FRM bądź NFRM) w E91 z 2007r?

Opublikowano
Witam,

 

Czy może ktoś polecić serwis w Krakowie bądź okolicach który zaprogramuje mi NCSem moduł świateł (FRM bądź NFRM) w E91 z 2007r?

 

 

zapraszam do mnie, 504 384 405

ZDALNA KONWERSJA USA/EUROPA KODOWANIE PROGRAMOWANIE CCC/CIC/NBT/ EVO ID 4 5 6/ MGU ID7 ID8 ID8.5 ZMIANA REGIONU,AKTUALIZACJA CARPLAY/ANDROIDAUTO, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC, kodowanie NCD 2.0, FSC/SFA PLIKI NAPRAWCZE, WALIDACJA ECU i inne

realizacje kliknij --> Facebook

POLSKIE MENU BMW E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G06 G11 G12 G20 G30 U11 U10...

PARTNER BMW AG

telefon/whatsApp +48 504384405

http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

menupolskie2.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No cóż nie posiadam BMW od długiego czasu ale byłem u 1 z wcześniej wymienionych serwisów - mianowicie u Pana Jarka - ulica Siarczana. Zgłosiłem się tam, ponieważ mój problem dotyczył elektryki. Mianowicie - świeciła mi się kontrolka od ABS, nie działało gniazdo od zapalniczki, coś robiło zwarcie (wybijało bezpieczniki), nie działały spryskiwacze. Zależało mi też na podpięciu do komputera, ponieważ nigdy wcześniej nie robiono tego. Wjechałem więc autem na kanał co nie jest aż tak prostą sztuką u Pana Jarka i podpięli do kompa, sprawdzili czujniki. Wymieniono 1 czujnik, potem zlokalizowali uszkodzone gniazdo zapalniczki , które powodowało wybijanie bezpieczników, Norbert majsterklepka wymienił mi też pompkę spryskiwaczy na używaną z innego auta przerabiając przy tym wtyczkę. Potem Pan Jarek wybrał się ze mną na jazdę próbną. I wszystko okazało się ok. Gniazdo zapalniczki wymieniłem na własną rękę kilka dni później - 100 % trafna diagnoza i naprawa. Wszystko działa już z 2 miesiące. Podpięcie pod kompa - 70 zł, diagnoza zwarcia - 20 zł, wymiana pompki + używana pompka - 40 zł + 20 zł, czujnik i jego wymiana 100 zł. Ogółem jestem zadowolony z usługi chociaż nie mam żadnego potwierdzenia jej wykonania.

 

Dziś zgłosiłem się do Wiesława Janiczaka ul. Szczecińska 6 . Pod Serwisem zaparkowane same BMW podobnie jak u Pana Jarka. Szef przyjął mnie w swoim "biurze" i zapisał objawy "zepsutego" auta - gaśnie na wilogoci/zimnie, czasem przy wcinięciu gazu obroty stoją i auto nie chce jechać, innym razem gdy próbuję przyspieszyć i wciskam mocno gaz obroty rosną gwałtownie (aż do odcięcia), a auto ledwo się odpycha - tu Pan Wiesław stawia na zużyte sprzęgło, dodatkowo auto trochę kopci przynajmniej według mnie. Silnik to jedynie 1.6 m43 :< . Jutro mają zajrzeć pod maskę itp. i zadzwonić do mnie i powiedzieć co jest grane i ile to będzie kosztować.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć! Szczerze polecam mojego mechanika http://www.anmar.boo.pl/, od Krk rzut kamieniem w stronę Skały.

Ceny przyzwoite, naprawdę godny zaufania. Bardzo dobrze zna się na elektryce BMW. Zakład może niepozorny, ale właściciel jest niezwykle sumienny. Prowadzi go ojciec z synem. Właśnie syn jest mocno kumaty w sprawach trudnych przypadków BMW, ma odpowiedni sprzęt komputerowy. Można powoływać się na Jacka od niebieskiej 1er. POLECAM!!!

Opublikowano

Warsztat na trasie Nowy Sącz - Nowy Targ:

 

Serwis samochodowy Pit-Stop

Jakub Słowik tel: 608-067-856

Jazowsko

 

Szczerze polecam facet mechanikę ma w jednym paluszku. Sumienny, bardzo dokladny, ceny odpowiednie do jakości. Wymienialem oleje,hamulce, bardzo szybko zdiagnozował mi zacinajaca sie zmienna geometrie przy turbo.Wyczyscił a szykowala sie wymiana.Polecam

Opublikowano
Cześć! Szczerze polecam mojego mechanika http://www.anmar.boo.pl/, od Krk rzut kamieniem w stronę Skały.

Ceny przyzwoite, naprawdę godny zaufania. Bardzo dobrze zna się na elektryce BMW. Zakład może niepozorny, ale właściciel jest niezwykle sumienny. Prowadzi go ojciec z synem. Właśnie syn jest mocno kumaty w sprawach trudnych przypadków BMW, ma odpowiedni sprzęt komputerowy. Można powoływać się na Jacka od niebieskiej 1er. POLECAM!!!

 

Właśnie szukam warsztatu takiego jak opisałeś, tylko dla pewności można tam podpiąć bmw do kompa i zdiagnozować wszystko?

Ogólnie ile takie zajęcie powinno kosztować, i czy gdzieś w samym KRK można to zrobić oprócz ASO ?

Opublikowano
znalazłem ogłoszenie warsztaru BMWserwis na Rakowickiej 9 http://www.bmw.serwis.biz.pl/.. słyszał ktos o tym miejscu? jak z reputacja? korzystał ktoś?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cześć! Szczerze polecam mojego mechanika http://www.anmar.boo.pl/, od Krk rzut kamieniem w stronę Skały.

Ceny przyzwoite, naprawdę godny zaufania. Bardzo dobrze zna się na elektryce BMW. Zakład może niepozorny, ale właściciel jest niezwykle sumienny. Prowadzi go ojciec z synem. Właśnie syn jest mocno kumaty w sprawach trudnych przypadków BMW, ma odpowiedni sprzęt komputerowy. Można powoływać się na Jacka od niebieskiej 1er. POLECAM!!!

 

Właśnie szukam warsztatu takiego jak opisałeś, tylko dla pewności można tam podpiąć bmw do kompa i zdiagnozować wszystko?

Ogólnie ile takie zajęcie powinno kosztować, i czy gdzieś w samym KRK można to zrobić oprócz ASO ?

 

Tak, od strony elektroniki ogarniają temat :) nie przejmuj się wyglądem warsztatu, na szczęście to nie jest najważniejsze!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Jest jakiś w Krakowie ogarnięty człowiek który wykonuję zbieżność w BMW, tak chociażby jak na przykładzie kolegi kameleon3000 viewtopic.php?f=69&t=155430
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jest jakiś w Krakowie ogarnięty człowiek który wykonuję zbieżność w BMW, tak chociażby jak na przykładzie kolegi kameleon3000 viewtopic.php?f=69&t=155430

 

Polecam BOSCH Gładysek blisko Wodnego Parku. http://gladysek.pl/ow/d_geometria_fwa.html lub Feu Vert w Hucie lub na Zakopiańskiej http://www.feuvert.pl/kontakt/nasze-oddzialy.html?oi=62

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyszczenie, odnawianie felg, prace lakiernicze.

 

Polecam, bardzo starannie wykonanie i przystępne ceny.

 

Kraków, 0512-706-221

Edytowane przez MarCoLTi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, Panie drodzy forumowicze:)

Potrzebuje namiar na dobry serwis ( nie ASO) z którego usług juz korzystaliście do modelu bmw E90!

 

(mam do wymiany koło pasowe z paskiem )

 

Dziękuje za namiary

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Potrzebuje konkretnego człowieka żeby zdiagnozować komputerowo moje 320D 136, DIS, INPA oczywiście w Krakowie lub w stronę Zakopanego, musze rozwiązać problem ze spadkiem mocy czyli test przepływki, elektrozaworków itp. itd.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Opublikowano
widzę, że chyba zmienił się właściciel lub wygląd tego zakładu, kiedyś podpinałem tam do kompa samochód, wzięli 50, podpięli zwykły interfejs diagnostyczny i nic nie wykryło, tydzień po tym, podpiąłem pod inpę (kolega z forum) i jakieś błędy jednak były

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.