przy rozruszniku, dostęp tylko od spodu raczej... chyba że ktoś ma ginekologiczne palce ;) pozdrawiam fred pisałem do kolegi brasil który w opisie ma poliftowy model pozdr fred
Może masz bluetooth w aucie? Ja tak mam, sparowałem sobie telefon i pięknie się łączy po wejściu do samochodu a wspomniany przycisk przełącza między radiem a telefonem (jak jest w zasięgu oczywiście). pozdrawiam MD
Witam, mam ten sam problem co opisujecie w tym temacie... z tym, że u mnie zjawisko się potęguje gdy jest na zewnątrz około +30 stC i klima wtedy przy redukcjach trzeba mocniej kręcić aby nie wpadać w zakres grubo poniżej 2k obr/min bo wtedy muł okropny. Po wakacjach będzie mi facet robił live data na podczas testu na autostradzie to się odezwę jak coś znajdzie. Pozdrówka
http://stacjakontrolipojazdow.webd.pl/kontakt.html ja tam jeżdżę od 4 lat z dwoma autami i z klimą i z przeglądami, szybko i fachowo. pozdrawiam fredYYY
Witam, szanowni, czy ktoś z Was wymieniał, ewentualnie diagnozował koło dwumasowe w 320D 150KM w warsztacie w Krakowie i okolicach i mógłby go polecić?? Gdzie ewentualnie kupić koło ? bo rozumiem, że producent to LUK? pozdrawiam fred
876 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.