Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry warsztat blacharsko-lakierniczy, gdzie poprawili by mi lekko beemke i skleili zderzaki bo jakiś czas temu wpadłem do rowu ale, że na małej prędkości to zderzaki potłuczone parę zarysowań, kosz zapasówki i klapa bagażnika trochę krzywo chodzi.Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się o warsztacie, gdzie "specjalizują się" w BMW i zrobili mi to w miarę zgodnie z technologią BMW (nie chodzi tylko o walory estetyczne) za normalną cenę i bez obaw, że zobaczę centymetrowe szpary.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=160388 <--- Meine BeeMWe.

Tylko BMW. Tylko Czarne.

M.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzę uprzedzające posty - czytałem temat od deski do deski, nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Zadam pytanie - może ktoś zechce mi pomóc, pytań takich setki ale przypomnijcie sobie jak sami oczekiwaliście podpowiedzi w podobnych sytuacjach:

chcę sprawdzić konkretny samochód z zamiarem kupna w stacji kontrolno-diagnostycznej specjalizującej się w BMW zatrudniającej prawdziwych maniaków marki z odpowiednim zapleczem technicznym konkretnie z oferty:

http://otomoto.pl/bmw-320-td-navigacja-tv-ksenony-C7870995.html

Czy kyoś z forum mieszkający w Warszawie jest w stanie podpowiedzieć mi taki zakład???

Odpowiedzi proszę kierować na ogólnym lub jak kto woli na PW albo

e-mila

Z góry dziękuję za najmniejszą nawet pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

M.S. niema problemu, mam taniego i dobrego lakiernika z wieloletnim doświadczeniem, odezwij się na mail warsztatu.

 

www.auto-mot.com.pl

 

ciągle sie chwalisz, że znasz dobry warsztat, jesteś tu niedługo więc żebyś był wiarygodny to napisz co Ci zrobili w BMW i za ile.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że 250-300 zł za element razem z mteriałmi to mało, prawda.

Nie będę ci nic opisywał, jesteś z woli masz niedaleko przyjedź to się sam przekonasz.

 

www.auto-mot.com.pl

Diagnostyka

E30, E36, E46, E34, E39, E32, E38, E31, E83, E53

Mechanika i Elektryka wszystkie modele

Edytowane przez Sikorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebny mi diesel servis gdzieś w Warszawie. W Bosch stwierdzili że regeneracja pompy kosztowała by tyle że nowo udało by mi się kupić. Więc teraz mam nową i gdzie z nią pojechać? Bo do MCars z Ursynowa na uszkodzonej pompie to moge nie dojechać :)

 

BTW polecam MCars na Rzemieśników, super się z nimi pracuje. Ja mam swojego mechanika na Wyczółkach i strasznie się martwie że wtryski mi zrobi ktoś inny :( Do takich lekich gatunkowo napraw czy blacharki polecam zakład na Baletowej 46. Chłopaki robią dobrze i za dobrą cene, tylko czasem trzeba ich pogonić czasowo :)

Aż nastał czas zmian, czas walki, Czas Pogardy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie polecę ci sprawdzony warsztat Blacharsko Lakierniczy u pana Sylwestra Stępnia, szybki czas naprawy i solidność sprawdzona już z tego co wiem przez klubowiczów. Hornówek-Izabelin k/W-wa ul.Kampinoska 14 tel. 022 722 78 91 kom 502 737 670

Robi durzo Saabów z klubu saabklub polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry warsztat blacharsko-lakierniczy, gdzie poprawili by mi lekko beemke i skleili zderzaki bo jakiś czas temu wpadłem do rowu ale, że na małej prędkości to zderzaki potłuczone parę zarysowań, kosz zapasówki i klapa bagażnika trochę krzywo chodzi.Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się o warsztacie, gdzie "specjalizują się" w BMW i zrobili mi to w miarę zgodnie z technologią BMW (nie chodzi tylko o walory estetyczne) za normalną cenę i bez obaw, że zobaczę centymetrowe szpary.

 

Warsztat blacharsko lakierniczy u pana Sylwestra Stępnia

Hornówek-Izabelin k/Warszawy ul. Kampinoska14 tel 022 722 78 91

kom 502 737 670

Polecam sprawdzony warsztat, kilku klubowiczów już się przekonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją bunie robiłem na Baletowej 46 u pana Pawła Pańczaka. Skleili mi zderzak i wyprostowali maske i pomalowali (we włoszech mi ktoś tak zaparkował ze wgniótł ją tuż nad nerką, gdzie w e39 jest podwójny profil). Mają zajebistego lakiernika. Jak w lato mi ktoś przetarł dzwi na parkingo to pojechałem do niego i zaczym zmienili mi klocki to już śladu prawie nie było. Polecam, ale trzeba się przygotować na ciężkie ciśnięcie czasu :) bo chłopaki maja tędencje do umawiania się na środe a w rzeczywistości oddaja autko w piątek. Zajmują się nie tylko lakiernictwem i blacharką. Prostsze naprawy też robią, ale z bardziej skomplikowanymi to mogą nie dać rady bo specjalizują się w grupie WAG.
Aż nastał czas zmian, czas walki, Czas Pogardy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem tematy i nie znalazłem odp.

 

Poszukuje dobrego warsztatu który wymieniłby zawias w mojej E91.

Oczywiście w rozsądnych pieniądzach.

BMW Bawaria za mniej niż 2200 nie podchodzi do tematu i to bez geometrii.

BMW Osowiecki 1100 bez geometrii.

 

Może ktoś może mi pomóc i podać dobry warsztat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka! Przyszedł czas na zmianę oponek. Kupiłem nowe Pirelli PZero Rosso 225/50R17 no i szukam dobrego warsztatu wulkanizacyjnego, który założy mi i wyważy kółeczka w stopniu jak najbardziej bliskim do ideału :D Mile widziane okolice Warszawy, Wołomina, Wyszkowa. Pozdro!

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ma ktoś z was jakiś zaufany zakład gdzie zajmą się klimatyzacją w moim aucie. 330D z klimatronikiem. Nie wiem do końca być może to kwestia "nabicia" ale może coś więcej... kiepsko chłodzi a w tym temacie sam sobie nie poradzę. Oczywiście paradoksalnie czym lepszy a tańszy to lepiej;)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam :modlitwa: Pana Krzysztofa Seweryna ,Auto-Sew ,Warszawa, Żyzna 5 .

Plusy :

+ robi wszystko sam bez praktykantów i dodatkowych pracowników

+ specjalizacja tylko w BMW

+ komputer taki jak w ASO

+ można Panu Krzysztofowi w 100% zaufać i zostawić samochód ,zrobi wszystko co chcemy przy samochodzie i na wysokim poziomie

+ zrobiłem aktualizację oprogramowania skrzyni i silnika (możliwość aktualizacji również w nowych modelach BMW)

+ wysoka kultura

 

Oby więcej takich mechaników :cool2: .

 

Potwierdzam

 

Potwierdzam - od dwóch dni szukałem na forum sprawdzonego mechanika i natrafiłem na powyższa informacje a że miałem blisko podjechałem dziś do Pana Krzysztofa. Sam widok miejsca pracy mówi za siebie - czysto i wszystko na miejscu - chociaż nie miał za dużo czasu a najbliższy wolny termin za 2 tygodnie wrzucił mój samochód na podnośnik i sprawdził co i jak - bez ściemy - pokazał co nie gra w zawieszeniu (wachacze, tuleja + zrobil szybki przeglą łącznika stabilizatora i końcówek układu kierowniczego, tarcz i kloców oraz tylnego zawieszenia) - miło porozmawiał a na koniec pomógł podając namiar do sprawdzonego warsztatu - sprawa pilna i przed świętami musi być naprawiona - uwaga i nic za to nie zapłaciłem mimo że na warsztacie były dwie bmw i Pan Krzysztof widać miał troszkę pracy..

 

Sama rozmowa z Panem Krzysztofem wykazuje jego fachowość, fascynacje tą marką i wkładanym sercem w ta robotę :clap:

 

Szkoda że nie miał czasu ale na bank będę od tej pory tam jeździł!!!

 

PS. Wiem że jak ktoś nie ma nawet jednego postu to nie powinien nic POLECAĆ ale musiałem sie podzielić z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki łuki ale już sobie poradziłem. Znam ten warsztat i wiem, że jest ok ale nie mają maszynki przystosowanej do RunFlat'ów. O dziwo znalazłem u siebie warsztacik z takową :)

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam :modlitwa: Pana Krzysztofa Seweryna ,Auto-Sew ,Warszawa, Żyzna 5 .

Plusy :

+ robi wszystko sam bez praktykantów i dodatkowych pracowników

+ specjalizacja tylko w BMW

+ komputer taki jak w ASO

+ można Panu Krzysztofowi w 100% zaufać i zostawić samochód ,zrobi wszystko co chcemy przy samochodzie i na wysokim poziomie

+ zrobiłem aktualizację oprogramowania skrzyni i silnika (możliwość aktualizacji również w nowych modelach BMW)

+ wysoka kultura

 

Oby więcej takich mechaników :cool2: .

 

Potwierdzam

 

Potwierdzam - od dwóch dni szukałem na forum sprawdzonego mechanika i natrafiłem na powyższa informacje a że miałem blisko podjechałem dziś do Pana Krzysztofa. Sam widok miejsca pracy mówi za siebie - czysto i wszystko na miejscu - chociaż nie miał za dużo czasu a najbliższy wolny termin za 2 tygodnie wrzucił mój samochód na podnośnik i sprawdził co i jak - bez ściemy - pokazał co nie gra w zawieszeniu (wachacze, tuleja + zrobil szybki przeglą łącznika stabilizatora i końcówek układu kierowniczego, tarcz i kloców oraz tylnego zawieszenia) - miło porozmawiał a na koniec pomógł podając namiar do sprawdzonego warsztatu - sprawa pilna i przed świętami musi być naprawiona - uwaga i nic za to nie zapłaciłem mimo że na warsztacie były dwie bmw i Pan Krzysztof widać miał troszkę pracy..

 

Sama rozmowa z Panem Krzysztofem wykazuje jego fachowość, fascynacje tą marką i wkładanym sercem w ta robotę :clap:

 

Szkoda że nie miał czasu ale na bank będę od tej pory tam jeździł!!!

 

PS. Wiem że jak ktoś nie ma nawet jednego postu to nie powinien nic POLECAĆ ale musiałem sie podzielić z Wami.

 

ja też (choć do tej pory nie korzystałem) słyszałem same pozytywy o Panu Krzysztofie Sewrynie z Zacisza od kolegów nie z Forum. Następnym razem pojadę do Niego.

A wracając do blacharzy i lakierników , to przypadkowo trafiłem na niezłego lakiernika (odpryski od kamieni na masce+rdza na błotniku wokół wlewu paliwa), nieźle zrobili mi to w ASO Peugot Koczargi Nowe (7km od Górczewskiej w stronę Leszna), warto się przejechać, dobrze i w miarę niedrogo. A co najważniejsze terminowo, a do tego gratis wypolerowali cale auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki łuki ale już sobie poradziłem. Znam ten warsztat i wiem, że jest ok ale nie mają maszynki przystosowanej do RunFlat'ów. O dziwo znalazłem u siebie warsztacik z takową :)

Nie mają? rozmawiałem z facetem i mówił, że specjalizują się w wymianie opon w np.: "bankowozach" - które maja opony jeszcze twardsze po bokach (pierścienie). Czyżby robili to metodą chałupniczą? Ja wymieniałem run flaty i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

Witam serdecznie pewnie ten kto jest z Warszawy ma przyjemność a jak nie miał ja mu ułatwię poznać Pana Sebastiana Jusińskiego z AllCar

http://www.allcar.com.pl/ mianowicie jest najlepszym mechanikiem i znawcą BMW ( i nie tylko ) jakiego mogłem poznać z całkowita odpowiedzialnością mogę na naszym ukochanym forum napisać iż wszelkie naprawy jakich dokonał w moim BMW zasługują na wyśmienitą rekomendację!!!

Szkoda tylko że takich Fachowców jest bardzo mało!!

 

Jeśli Macie jakiś mechaniczny problem polecam w 100% diagnoza pewna szybka!!!!

Kontakt

telefon: 0-513-133-002

Gadu-Gadu: 8642863

PS.

Nie oddawajcie tylko samochodu na pełen przegląd bo znajdzie wszystko nawet pękniętą osłonę na przewodach lampy tylnej w błotniku. :D :D

Czerwna bo??...bo szybsza xD

http://www.ctr.pl www.kamery.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.