Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy na Woli :)

 

Masz jakiś warsztacik? ;) Sam szukam miejsca gdzie ktoś zaopiekuje się moją e91 pod kątem wymiany oringów rury intercoolera (coś tam się poci i trzeba sprawdzić w czym rzecz), wymienić tuleje wachacza z tyłu, sprawdzić luzy w układzie kierowniczym i wyczyścić styk kabla plusowego od akumulatora (od spodu, pod błotnikiem) + zrobić zbieżność i geometrię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz dobrego serwisu, który zajmuje się tylko BMW to polecam BMW Serwis Mag-Pol Bis Grzegorz Magdziarz. Znajduje się między Konstancinem a Piasecznem, z Wilanowa jest w miarę blisko. Na pewno sprawdzą rzetelnie Twoje auto. Jeżeli szukasz do nich kontaktu to wpisz nazwę warsztatu w google lub na fb bo mają swoją stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na Woli :)

Ja właśnie szukałem warsztatu blisko siebie i mam niedaleko z Bemowa.

Zwykle serwisuje w ACS ale terminy miesiąc w górę.

Napisałem priw ale teraz widzę że podobno coś ci się zablokowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, z Bemowa masz blisko do Auto Kliniki na Danusi 6 (Białołęka). Specjalizują się w BMW i robią porządnie. Co ciekawe, nie zdarzyło mi się, aby próbowali mnie na coś naciągnąć. A jeśli coś wychodzi w trakcie naprawy: zawsze dzwonią, żeby dopytać czy robimy podając kosztorys. Tak więc polecam!
Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (tak na wstępie HEJ wszystkim).

Poszukuje dla mojej E30 2,5e z 1985 roku warsztatu. Przerobiłem obecnie już dwa a usterka nadal jest. Najpierw usłyszałem ze kable, świece itd. Potem że oleje itd itp. Generalnie suma sumarum jak problem był tak problem jest. Auto jak chwilę popracuje zaczyna słabnąć i szarpać tak jak by nie dostawało paliwa. Obrotomierz potrafi czasem mega wariować. Skrzynia potrafi czasem żyć własnym życiem (wymieniony filtr i olej) Może ktoś coś ?? Szukam kogoś kto zna ten model i może to wszystko poogarniać bo generalnie autem czasem jeździ żona i ma mnie już chyba za totalnego cymbała :oops: że nie potrafię tego ogarnąć. :mad2:

Potrzeba mi kogoś do kogo wstawię auto. Powie mi co trzeba by było pięknie i tyle. A potem jak to ogarnę będę szukać blacharza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to zalezy co chcesz zrobic... i to idzie od 40zl do 500 zl spokojnie... oczywiscie zakres nie ten sam.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w Warszawie i okolicach warsztatu lub osoby prywatnej, która podejmie się naprawy wiązki w tylnej klapie E61 LCI 2007 rok.

Przestał działać centralny i nie otwiera się szyba w klapie. Stało się to praktycznie jednocześnie po zamknięciu szyby, więc to raczej kable, a nie diversity.

Będę wdzięczny za kontakt do kogoś, kto zna temat i zrobi to sprawnie i w sensownych pieniądzach. Proszę o info tu lub na priv.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czołem,

 

W Ostrowii Mazowieckiej możecie kogoś polecić na przegląd przed zakupem?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no za 20 krotnosc sumy normalnej naprawy to fakt mozna wymagac ! :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pierwszy temat jaki google znajduję :D :mrgreen:

 

Ja też ;) Przeczytałem temat i stwierdziłem, że jakieś te zarzuty dziwne. Pojechałem, porobiłem pierwsze rzeczy, które miałem zrobić. Dostałem w trakcie naprawy full info ze zdjęciami, potem kosztorys na maila a przy odbieraniu czekały na mnie wymienione części do wglądu. Na razie wszystko git i nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy, szukam w stolicy, lub bliskiej okolicy (najlepiej północ, wschód) dobrego warsztatu, gdzie poprostują mi felgi (alu 18) i oczywiście nie zedrą kupę forsy, bo przyjechał do nich bogacz w BMW.. Polecicie coś sensownego?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szukam w stolicy, lub bliskiej okolicy (najlepiej północ, wschód) dobrego warsztatu, gdzie poprostują mi felgi (alu 18) i oczywiście nie zedrą kupę forsy, bo przyjechał do nich bogacz w BMW.. Polecicie coś sensownego?

Ja polecam Renowacjafelg.pl

Za prostowanie 3 felg wyszło 500 zł brutto

Kolega malował wszystkie 4 felgi i prostował nie wiem czy wszystkie i policzyli mu 1500 zł brutto.

Czy cenowo tanio ? Tego nie wiem ale na pewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę że 90% wulkanizatorów zrobi to dobrze i generalnie im dalej od Wawy tym taniej :)

 

No coś TY, mało który wulkanizator zajmuje się prostowaniem felg.

Na 10 wulkanizacji w mojej okolicy tylko w jednym warsztacie się tym zajmują, ale szef to straszny cwaniak, nie lubię go i nie mam ochoty do niego jeździć..

 

Ja polecam Renowacjafelg.pl

Za prostowanie 3 felg wyszło 500 zł brutto

Kolega malował wszystkie 4 felgi i prostował nie wiem czy wszystkie i policzyli mu 1500 zł brutto.

Czy cenowo tanio ? Tego nie wiem ale na pewno dobrze.

5 stów za prostowanie 3 felg, to jeszcze nie tragedia, skontaktuje się z nimi, ale jakby ktoś jeszcze miał jakieś propozycję, to czekam na podpowiedzi.

Dzięki

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.