Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawił Pan samochód bez jakiegokolwiek kontaktu. Byliśmy zmuszeni parkować auta klientów na znaku zakazu parkowania i tym samym ryzykować kontakt ze strażą miejską. Proszę mnie źle nie zrozumieć ale czytając tą wypowiedź mam wrażenie, że nie widzi Pan w tej sytuacji problemu. Od tego jest adres mailowy aby informować o pozostawieniu auta pod serwisem... nie wspomnę że wypadałoby pozostawić numer kontaktowy w takim wypadku (4-5 godzin zastanawialiśmy się kto zajął nasze miejsce - nie pozostawił Pan żadnej możliwości skontaktowania się z Panem).

 

Mimo wszystko bardzo dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię :cool2: . Życzymy miłego urlopu i pozytywnego rozwiązania problemu z BMW. :cool2:

 

P.s.

Terminy niestety były odległe na ten moment, ponieważ w grafiku mieliśmy:

M3 E92 panewki

M3 E92 panewki+ sprzęgło

F10 M550d soft + serwis

M5 E60 panewki

M5 E60 sprzęgło

M5 F10 soft + downpipes

M4 F82 panewki + downpipes+ soft

M3 ESS KOMPRESSOR + kucizna i remont motoru

Do tego co powyżej 140 planowanych wizyt serwisowych.

 

Na tą chwilę terminy mamy na "tydzień do przodu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w 100% szczerze

 

 

jeśli popełnimy błąd to oczywiście - jesteśmy tylko ludźmi ale staramy się aby jakość tego co oferujemy była jak najwyższa z każdym dniem. Do tej pory żadnego poważnego błędu nie popełniliśmy, ewentualnie jakieś kwestie kosmetyczne i z tego tytułu też aby podnieść jakość usług zatrudniliśmy dodatkowe osoby.

Nie wiem jaki błąd miał na myśli przedmówca (mimo tego że kojarzę auto), dlatego chętnie rozwinąłbym temat :wink:

 

Myślę, że jednak nie będę rozwijał publicznie tematu. Nie wycofuję wcześniejszych słów, ale sprawa nie była gruba, ja nie naciskałem, więc sądzę, że nie co bić piany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie cały wątek o polecanych warsztatach a ciągle pada pytanie gdzie zrobię najlepiej to tamto i robi się śmietnik.. :search:

Co do wątku parę postów wyżej to brawa za zimną krew Hypertecha że nie odholowali auta nieznajomego petenta ryzykując mandat ze straży miejskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno szukałem miejsca gdzie sprawdzą i ewentualnie zrobią porządek z geometria/zbieżność bo po wymianę opon miałem wrażenie ze autem jest coś nie tak (kierownica lekko krzywa, na nierównościach ściągało, na autostradzie przy prędkości 100-130km/h powoli uciekało na bok), wiec z polecenia znanego tu warsztatu pojechałem do Raszyna na ustawienie które trwało ok 3 h i kosztowało 250 zl i pytanie jak wstawię tu wydruk to ktoś ogarnięty w temacie może mi napisać czy rzeczywiście auto było w masakrycznym stanie i czy rzeczywiście mogło to trwać tyle czasu i kosztować taka sumę? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim warsztacie byłeś ? Bosta w Raszynie ? Ja robiłem tam geometrie i zbieżność to trwało koło godzinki z tego co pamiętam i zapłaciłem chyba 200 brutto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim warsztacie byłeś ? Bosta w Raszynie ? Ja robiłem tam geometrie i zbieżność to trwało koło godzinki z tego co pamiętam i zapłaciłem chyba 200 brutto.

 

Impolex pruszkowska 73, może rzeczywiście było w fatalnym stanie i wymagało tyle czasu, ale nie znam się wiec chciałbym pochwalić się wydrukiem :D jak tu dodać załącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawił Pan samochód bez jakiegokolwiek kontaktu. Byliśmy zmuszeni parkować auta klientów na znaku zakazu parkowania i tym samym ryzykować kontakt ze strażą miejską. Proszę mnie źle nie zrozumieć ale czytając tą wypowiedź mam wrażenie, że nie widzi Pan w tej sytuacji problemu. Od tego jest adres mailowy aby informować o pozostawieniu auta pod serwisem... nie wspomnę że wypadałoby pozostawić numer kontaktowy w takim wypadku (4-5 godzin zastanawialiśmy się kto zajął nasze miejsce - nie pozostawił Pan żadnej możliwości skontaktowania się z Panem).

 

Mimo wszystko bardzo dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię :cool2: . Życzymy miłego urlopu i pozytywnego rozwiązania problemu z BMW. :cool2:

 

P.s.

Terminy niestety były odległe na ten moment, ponieważ w grafiku mieliśmy:

M3 E92 panewki

M3 E92 panewki+ sprzęgło

F10 M550d soft + serwis

M5 E60 panewki

M5 E60 sprzęgło

M5 F10 soft + downpipes

M4 F82 panewki + downpipes+ soft

M3 ESS KOMPRESSOR + kucizna i remont motoru

Do tego co powyżej 140 planowanych wizyt serwisowych.

 

Na tą chwilę terminy mamy na "tydzień do przodu".

No to gratuluję tempa - szybko się uporaliście. W moim przypadku - 3 kwietnia - było mówione o terminie na początku czerwca.

Przypominam, że prosto z ulicy, z awarią, tylko na wymianę chłodnicy.

 

Nie byłem pierwszy raz. Jeśli moje auto na Waszym miejscu miało Was niepokoić w poniedziałek rano zanim przyjadę, założyłem, że pierwsze, co zrobicie, to wstukacie numer rej. do systemu. Stało by się jasne, że to klient, i numer telefonu do mnie by się znalazł. Najwyraźniej założyłem błędnie.

 

I ostatnie - jak byłem na miejscu około południa pracownik mógł mi od razu powiedzieć, że mam przestawić lub odholować auto z Waszego miejsca. Ale wtedy nie usłyszałem żadnej obiekcji na to, że postaram się zabrać je po południu lub ewentualnie następnego dnia rano.

Zaoszczędziło by to i czasu, i kłopotu, i moja opinia pozostała by lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

samochody zapisujemy po numerze nadwozia pojazdu a do tego nie mieliśmy Pańskiego numeru telefonu w kontaktach (autko bylo u nas tylko raz na drobnym serwisie). Tablice można zmienić, VIN niekoniecznie :)

 

Wystarczyłby nawet mail, SMS z Pana strony z numerem z tablic, kartka za szybą etc. i miałby Pan informację od razu w poniedziałek o 9.00 że nie mamy wolnych terminów na najbliższy czas. Jeśli byłby to mail to odpowiedź miałby Pan już w niedzielę.

 

Nie bałagańmy dalej w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę założyć hak , najlepiej elektryczny, do F34, która jest jeszcze na gwarancji.. ktoś coś może mi polecić, ma jakieś doświadczenia poza ASO? czy kupić wszystkie elementy i dać do założenia, czy może zamówić komplet? W ASO podobno taka przyjemność kosztuje od 4K w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję w Warszawie warsztatu, który sprawnie wymieniłby szybę przednią w E46 Compact 2001r.

 

Pozdrawiam

 

Szyba została wymieniona w AutoSzyby - Haki - Amortyzatory Chruszczewo. Koszt całkowity 419zł (szyba z sensorem Nordglass, uszczelka i montaż). Szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Szukam solidnego mechanika od BMW w Warszawie i okolicach. W E46 316Ti mam wycieki oleju (skąd dokładnie nie wiem). Może ktoś miał podobne doświadczenia i potrafi polecić dobrego speca od E46. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Szukam solidnego mechanika od BMW w Warszawie i okolicach. W E46 316Ti mam wycieki oleju (skąd dokładnie nie wiem). Może ktoś miał podobne doświadczenia i potrafi polecić dobrego speca od E46. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

 

 

Bmw serwis Wołomin, ACS, Hypertech, jest kilka wart uwagi, najlepiej czytać opinie na różnych forach i szukać terminów bo z tym jest roznie ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Auto Classic Service -> bywałem z 1.5 roku temu, nie mogę polecić. Bardzo długo by pisać, mam zastrzeżenia tak do jakości usług, jakości obsługi reklamacji, jak i do samej obsługi klienta przez bodaj żonę pana Adama. Jak wróciłem z reklamacją - oj, czego się od niej nasłuchałem, ile fukania, komentarzy pod nosem...

Znajomy, który mi pana Adama polecał, niedługo po moich doświadczeniach sam się zraził - gruba sprawa, opisana w tym wątku.

Nie, dziękuję.

 

Papik -> był jedną z pierwszych osób, z którymi się kontaktowałem; niestety, nie robi już 'staruszków', odsyłał mnie do ACS -> a ja jak wyżej, w ACS nie będę robił

Może nie warto nigdy nie mówić nigdy...

W ramach rekompensaty dam dobrą cenę na robociznę i gwarancję na wykonanie usługi osobiście. Posiadam oryginalne blokady do M62TU.

Termin po 17 lipca. Jeśli się Pan zdecyduje szczegóły drogą @

Adam Kunc

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Proszę o pomoc. Gdzie w Warszawie lub okolicy obszyję kierownicę M technikową z kolorowymi nitkami i częściowo perforowana. Oglądam, szukam i zgłupiałem. Chcę zrobić w tygodniu i strasznie mi na tym zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam serwisu który naprawi :

- Klapką od wlewu paliwa, opuściła się i nie obija, rygluje się normalnie.

- Nawiew i klimatyzacja, wieje jak chce i kiedy chce, im szybciej się jedzie, tym lepiej czuć nawiew/klimę

- Radio – gdy auto stoi w cieniu wyświetlacz pokazuje się w całej okazałości, postoi na słońcu i niestety część pixeli z radia znika – przestawimy auto w cień i znowu pięknie wyświetlacz od radia widać.

Ponad to : wymiana kloców i płynów.

 

Do kogo mogę uderzyć w tej sprawie?

Okolice Warszawy, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Możecie polecić dobrego elektryka z warszawy?

Mam problem z wentylatorem chłodnicy i zanim zdecyduje się na zakup nowego chciałbym się upewnić, że wina nie leży po stronie elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kontaktowałem się dzisiaj z Hypertech ale jednak modelu mojego auta panowie już nie podejmują z racji na bardzo dużo pracy jaką mają z pozostałymi rocznikami.

Wątek jest bardzo rozbudowany, a już raz przeglądałem wpisy i wybrałem w/w serwis. Może pójdę trochę na skróty i kto będzie w stanie podpowiedzieć to będę wdzięczny.

 

Jaki możecie polecić aktualnie serwis w Warszawie lub okolice? BMW e39 2002r.

Usterki jakie mam są w większości drobne ( olej, odma, filtry, świecący czujnik klocków, czujniki parkowania itp. )

Z poważniejszych to jak dobrze pamiętam coś ze zmienną fazą rozrządów.

 

Auto niedawno kupiłem dlatego chciałbym zrobić poważniejszy przegląd i remont tego co szwankuje.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.