Skocz do zawartości

Opolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - znalazłem ciekawe (chyba) auto w komisie w Namysłowie, ale boję się dopóki nie sprawdzi tego fachowiec - zna ktoś solidnych fachowców od BMW w Namysłowie lub okolicach?

 

A może ktoś z Was mieszka w pobliżu i zechciałby służyć radą i pomocą przy oględzinach E34?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie

Właśnie miałem zapytać jaki warsztat polecacie ale po przeczytaniu paru postów nie mam wątpliwości gdzie pojadę. (na Spokojną)

Przyznam że byłem na Partyzanckiej, raz i o raz za dużo. Słyszałem że oba serwisy to była jedna firma ale coś się podzieliło.

Ja w każdym bądź razie na Partyzancką nie oddam nawet deskorolki.

To że nic nie zrobili to ci..l

to że skroili to ci..l

ale jak zobaczyłem na szarej tapicerce odbitą czarną ze smaru rękę to mi kur...a cycki opadły.

:mad2:

 

szkoda że nie zajrzałem tu wcześniej

 

Pozdrawiam

i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
I teraz z moich ust kilka słów :D Serdecznie polecam ten warsztat , podejście do klienta jest poprostu wzorcowe , takich ludzi jak Pan Arek ze świca szukać , widac na kiliometr pasje , pasje i jeszcze raz pasje do marki BMW myśle , że sie nią zaraże :D Polecam jak najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Jakiś rok temu pisałem że wybieram się do M-auto na Spokojną, bo tyle się naczytałem o nich że hej.

Teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić że wszystko co ludziska piszą o tym serwisie to PRAWDA !!!

Chłopaki są naprawdę super.

W sensie jakość usług i cena - mistrz

Ręczę własną głową że za takie pieniądze autka BMW nigdzie nie naprawicie.

Pewnie nic nowego nie napisze ale GORĄCO POLECAM ten serwis

 

 

BMW = Spokojna (głowa)

 

 

Pozdrawiam :D [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Popieram kolegę Kosinsky w 100% i to w każdym miejscu. Jakość, cena i podejście do klienta wzorcowe.

Ba nawet prezenty dają, zajarzyłem dopiero na drugi dzień, że założyli autoreklamę :wink: (ramki pod tabliczki).

!!! M-Auto Service !!!

!!! MISTRZOSTWO !!!

 

Brzmi jak komentarz na Aledrogo, ale cóż, Panowie zasługują na pochwałę. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciłem z serwisu. Jak zawsze jestem zadowolony i uśmiechnięty, nie wszystkie porady czy pomoc techniczna kończy się gotówkowo, a jeśli już to na pewno odzwierciedla się miła obsługą i fachowością. Ten serwis jest tam od lat i tylko tam polecam zostawiać swoje Auta BMW.

 

 

BMW Centrum Service S.C.

Opole, ul. Partyzancka 7

tel. 077 / 474 88 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW Centrum Service S.C.

Opole, ul. Partyzancka 7

tel. 077 / 474 88 11

 

Mieści się na drodze do Wrocławia ul: Wrocławska skrzyżowanie przed McDonaldsem w prawo i praktycznie po 100 metrach po lewej stronie a jeśli obwodnicą koło Makro i Lelka (audi i skoda salon) to na rondzie w lewe tak jak do wjazdu do Makro i tą drogą cały czas do końca i zobaczymy warsztat po prawej stronie przed skrzyżowaniem 100 metrów i McDonaldsem.

 

Jeszcze raz polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Fakt faktem, że na Partyzancką jeszcze przyjeżdżają Bumki, ale bez Arka to już nie jest to co kiedyś. Już dawno w sumie nie byłem na Spokojnej, bo auto sie nie psuje, ale nigdzie indziej niż w M-Auto jej nie zostawie :naughty: , a post foxa brzmi jak tania reklama zupki chińskiej :roll2: [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

W sprawach regeneracji pomp paliwowych polecam warsztat w Brzegu na ulicy Kasztanowej. Naprawa trwała pół godzinki dlużej niż obiecywał szef( nie 2 godz a 2 i pół).ale pompa(ta pod siedzeniem kierowcy) chodzi jak nowa i jeszcze dał 2 lata gwarancji.

Polecam.

 

Zapomniałem.Regeneracja dotyczyła pompy cisnienia wstepnego tej co jest pod siedzeniem kierowcy,pompa Pierburg.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiszę coś od siebie.

Przegląd techniczny - za frico, wymiana żarówek (własne), naprawa gniazda zapalniczki, sprawdzenie zapasowego kluczyka, reset kompa - za tyle samo, regulacja ręcznego, wymiana oleju (trochę mnie zdziwiło, że zalecają Mobila a nie Castrol :shock: ), filtrów powietrza, oleju, paliwa (zalecane przez BMW), wymiana sliniczków lusterka (używka) - 870 pln ktoś powie dużo ale na pewno nie za dużo (sprawdziłem).

 

Fachowe porady, miła atmosfera, kilka gadżetów - bezcenne :D

 

Niedawno zmieniałem tarcze, klocki, czujniki, miały być także od ręcznego ale mechanik stwierdził, że nie ma takiej potrzeby i zostały stare, tyle że dokładnie wyczyszczone, wypolerowane papierem i odtłuszczone, no i wymiana płynu hamulcowego - i znowu: fachowość, cierpliwość dla laika, odpowiedzi na 100 pytań, kultura, takt i naprawdę spora wiedza - wszystko za 2100 pln (niestety orginalne części kosztują majątek).

 

Zostały mi jeszcze do wymiany wahacze wzdłużne i końcówki drążka oraz pełna obsługa klimy - NA 100% POJADĘ Z TYM NA SPOKOJNĄ, ot tak, żeby mieć potem spokojną głowę.

 

To nie żaden tekst reklamowy tylko moja w pełni subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

A ja niewiem co wy narzekacie tak na pana Andrzeja z ulicy Partyzanckiej.Jak dla mnie super serwis,zawsze pomogą co prawda mało miejsca zawsze się cisną wszyscy,a wyjazd to tragiczny,ale serwis sam w sobie super.Pan Andrzej bardzo miły,wytłumaczy co i jaknie naciąga tylko mówi jak jest.Ostatnio mi dorzucił nawet jak przyjechałem się tylko o coś zapytać,tabletki orginalne z BMW do spryskiwaczy.POLECAM!!! :D

Jezdzę tam od 3 lat i jestem w 100% zadowolony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Polecam gościa z Brzegu - Krzysztof Majewski. Pracował trzy lata w serwisie BMW w Opolu, posiada oryginalny komputer diagnostyczny GT 1, prowadzi naprawy bieżące. Byłem u niego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gość jest uczciwy i szukając usterki wyklucza po kolei poszczególne czynniki. Miałem problem z niskim ciśnieniem paliwa. Załatwił na podmiankę pompę paliwową pod progiem, czujnik pompy paliwowej przy silniku, całą listwę common rail z czujnikiem, pompkę w baku. Przy okazji wyczyścił mi AGR i kolektor dolotowy. Szczerze mówiąc ja osobiście nie będę już jeździł do innego mechanika. Poziom wiedzy tego gościa zasługuje na pełny szacunek a robota pali mu się w rękach. Można z nim pogadac, chętnie doradzi, nie zadziera nosa - ja tu jestem szefem, nie przeszkadzaj... Sprawdzał po kolei wszystkie możliwości wystąpienia usterki. Nie robi tak - podejrzewam, że to wina pompy. Wymiana 1000 zł. Problem jest nadal więc wymieniamy następną część... Ma dostęp do części nowych i używanych. W tej chwili prowadzi warsztat na ul.Kopernika 2, od 1 maja przenosi się w inne miejsce. Numer kontaktowy - 692 633 533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ostatnio pojachałam na Partyzancką z prosbą o wymienienie zarówki spalonej z przodu.Miły Pan A.oczywiscie z ochotą zabrał się do roboty, w skutek czego wyrwał cały mechanizm.Z prostej wymiany zarówki zrobiło się wymiana mechanizmu całego. Podczas wyciągania zarówki uszkodził się cały element gdzie wkręca się zaróweczkę.Baa.. ale jakie pozniej zdziwnie mnie ogranęło jak musiałam z własnej kieszenie zapłacić to,a na rachunku zamiast 20 zł, widniało ponad 100.Mega droga zaróweczka.Na tym historia z warsztatem na Paryzanckiej dobiegła konca.A pan skwitował krótko ze musiał ciągnąć na siłę...Szykuje mi się wymiana nie ktorych częsci w samochodzie, wiec zapewnie po tych sypmatycznych opiniach odwiedzę warsztat na Spokojnej(polecany przez znajomą z BMm525)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Ja również polecam Krzyśka Majewskiego z Brzegu,co tu dużo mówić zna się na robocie,fachowo doradzi,profesjonalizm i co najważniejsze "kocha tą marke" :D w żadnym wypadku nie wciśnie wam kitu żeby odbić temat i mieć spokój z delikwentem. To jego aktualny adres: 49-300 Brzeg ul.Krakusa 3 (na terenie Garbarni). Internet: www.majewskiserwis.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ostatnio pojachałam na Partyzancką z prosbą o wymienienie zarówki spalonej z przodu.Miły Pan A.oczywiscie z ochotą zabrał się do roboty, w skutek czego wyrwał cały mechanizm.Z prostej wymiany zarówki zrobiło się wymiana mechanizmu całego. Podczas wyciągania zarówki uszkodził się cały element gdzie wkręca się zaróweczkę.Baa.. ale jakie pozniej zdziwnie mnie ogranęło jak musiałam z własnej kieszenie zapłacić to,a na rachunku zamiast 20 zł, widniało ponad 100.Mega droga zaróweczka.Na tym historia z warsztatem na Paryzanckiej dobiegła konca.A pan skwitował krótko ze musiał ciągnąć na siłę...Szykuje mi się wymiana nie ktorych częsci w samochodzie, wiec zapewnie po tych sypmatycznych opiniach odwiedzę warsztat na Spokojnej(polecany przez znajomą z BMm525)

 

Kolego z e46 po pierwsze w tym samochodzie żaróweczek z przodu sie nie wkręca chyba ze masz założone takie na 220V :D , po drugie znam pana A. od kilku lat i jest to bardzo uczciwy człowiek, byłem świadkiem kiedy przy wymianie chłodnicy pękła plastikowa atrapka, pan A. zamówił tą atrapke i zapłacił za nia ze swojej kieszeni, więc prosze nie wypisywać bzdur. Gorąco POLECAM BMW PARTYZANCKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

ja również miałem do czynienia z serwisem p. Krzyśka Majewskiego w Brzegu, podoba mi się profesjonalne podejście do tematu (min. współpraca z ASO we Wrocku, oryginalny komputer diagnostyczny), szczerze, bez ściemy i owijania w bawełnę, stosunkowo niedrogo :D ode mnie naprawdę duży plus :cool2: a z tego co zauważyłem to połowa okolicznych beemek "robi się" u niego :8) po prostu miły i konkretny gość, który nie wciska kitu na siłę i potrafi doradzić, ze spokojem wszystkim polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.