Skocz do zawartości

Opolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po przeczytaniu tych wszystkich opinii o warsztacie na spokojnej zdecydowałem się przejechać te 70 km. i oddać tam moją BMW E39.

Pęknięta głowica (poczciwy TDS;) do tego doszła wymiana rozrządu,jednak 260 tyś. już ma nalatane i padła taka propozycja ze strony Panów z ul.spokojnej.Do tego problemy z odpalaniem na ciepłym,mam nadzieję,że nastawienie pompy będzie tu pomocne jak również wymiana wspomnianego rozrządu.Auto wstępnie będzie do odebrania w najbliższy wtorek (02.11),więc myślę,ze w najbliższym czasie będę mógł wystawić również swoją opinię.

Jak na razie mogę tylko pochwalić Panów za kontakt.Wszystko wiadomo na bieżąco,a odpowiedzi udzielają na każde pytanie;)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :wink:

Rowniez polecam Majewski BMW service. Profesjonalna obsluga, mila atmosfera. Widac, ze zna sie na rzeczy.

I z gory przepraszam za ortografie, ale niestety nie posiadam polskich znakow w laptopie, bo dziadek mi go z USA przywiozl.

 

 

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
witam.moze to dziwne ale do napraw mechanicznych (tylko mechanicznych) polecam serwis Slask Auto w Nysie.co prawda jest to serwis volkswagena, ale z moja bmw poszlo im bardzo dobrze (np.wymienialem 4 tuleje tylnych sanek w bmw 525d turing-wymiana ciezka dla wiekszosci "znawcow" bmw ktorzy pragna wybijac te tuleje poza samochodem), oni zrobili to w dwie godziny - tak w 2 cale godziny "na samochodzie".cena - wedlug cennika VW za kazda godzine czyli nie duzo + materialy.znam ich od kilku lat -sa godni zaufania - szkoda, tylko ze nie chca dotykac elektroniki.jezeli bedziecie korzystali z ich uslug to musicie rozmawiac z Waldkiem- on reszta pokieruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich i pytanko:

Czy panowie z warsztau na Spokojnej mają możliwośc sprawdzenia przebiegu w bazie? Chodzi mi konkretnie o sprawdzenie auta przed kupnem czyli całe auto plus sprawdzenie książki serwisowej ze stanem faktycznym, ale nie aucie tylko z bazy. Jeśli nie, to gdzie polecilibyście w opolskiem jakiś warsztat lub ASO?

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich. jest tutaj nowy. zalogowalem sie gdyz poszukuje mechanika dla swojego bmw. musze powiedziec , ze recenzje na temat panow z partyzantow i spokojnej sa po rowno dobre. dziwia mnie jednak pozytywne komentarze na temat pana z brzegu, pana majewskiego. chyba bede piwreszy z negatywem dla niego. oddalem auto a on nic nie zrobil, nic nie potrafil stwierdzic tylko domniemywal. fakt , nie wzial za to ani centa , ale kto by dal. podlaczyl mnie do kompa nie wykrywajac bledow jakimi bylem zainteresowany tylko cos o klimie , ale co, to do konca nie potrafil sam powiedziec.nie posiada on profesjonalnego programu do BMW!! zawiozlem auto do STANDO we wrocławiu i tam dowiedzialem sie co boli moja niunie. p[odlaczono mnie do kompa i zrobilem 5 kursow z elektrykiem co dalo kolo 2 h i 25km za jedna ,niezbyt niska cene, ale mysle ze oplacilo mi sie. mam spadki mocy na wysokich obrotach, turbina nie osiaga 100% mocy a na jałowym biegu wylacza sie czasami cylinder, co kierowca w stando od razy wyczyl w aucie. skonczylo sie wymiana przeplywomierza , co bylo jedna z wad auta no ale pleblemu calego nie usunalem. szukam w opolu z nadzieja ze bedzie taniej niz tam i rownie dobrze.

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Nowa siedziba krzysztofa majewskiego z brzegu to ulica krakusa3

link do strony

http://www.majewskiserwis.pl/?kontakt-z-nami,10

profesjonalne podejscie naprawde polecam :)

dzięki forestowi tam trafiłem pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałbym pytanko do was.

 

Moje Bmw ma niecałe 3 lata i mam przedłużoną gwarancje wiec musi być serwisowane w bmw.

Te warsztaty o których piszecie to chyba nie są warsztaty bmw lecz są „tylko“ wyspecjalizowane w bmw?

 

Jeśli tak to jaki możecie mi polecieć warsztat? Najlepiej w okolicach Kędzierzyna ale nie wiem czy tam wogole jest jakiś dealer bmw.

 

Wiem ze w Katowicach jest ale to jest parę kilometrów.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji w modeli BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na http://www.menupolskie.pl

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przeczytałem temat ale opinie są już dosyć stare i przez ten czas mogło się coś zmienić czy to na lepsze czy na gorsze :) Muszę oddać moją e46 do serwisu i chciałbym poznać opinie o BMW Serwis Majewski z Brzegu... Ktoś robi u niego swoje biem? Albo robił niedawno? Zależy mi na znalezieniu dobrego i uczciwego fachowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

M-auto service ze Spokojnej w Opolu. Moje doświadczenia: naprawa X5 E70 3.0d po zerwaniu łańcucha rozrządu, i padnięty czujnik ABS, wymiana oleju w skrzyni i naprawa CCC w 530d E60.

Po drugie zajedź na plac zobacz jakie samochody stoją i jaka marka.Nic więcej nie będę musiał dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Polecam ,i to bardzo :cool2:

Auto odwiedziło czterech elektroników i wielka d..a

Auto oddane na jeden dzień do chłopaków ze Spokojnej i wszystko gra.

Jeżeli chodzi o koszty to się trochę zdziwiłem (pozytywnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

To mój pierwszy post bo szukam najlepszego fachowca mechanika jasnowidza w Opolu.

W moim e46 325 od dłuzszego czasu drzy kierownica w przedziale od 70 km w góre. Przy hamowaniu w przedziale 120-80

Wymieniony magiel , tuleje pływajace wahacza przedniego , sprawdzone zawieszenie , nowe tarcze przód ATE + klocki Textar odpowiednio docierane.

Tarcze sprawdzane zegarem - proste . Koła wazone+test drogowy w Latexie.

Opony GOOD YEAR Eagle F1 a wiec nie chinczyk....

 

Poradźcie gdzie jechać. Czytałem ze ten najlepszy serwis w Opolu się podzielił..kto wykryje usterkę i naprawi zyska wiernego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.