Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Petersen.

Pytałem bardziej czy masz pewnego i sprawdzonego mechanika od zawieszeń. Z tego co napisałeś to raczej chyba nie.

 

W silniku chciałbym sprawdzić trzy rzeczy:

- turbinę: jej stan i perspektywy

- wtryski

- głośność, która jak na to auto moim zdaniem jest zbyt duża; dodam tylko, że wydech jest całkowicie sprawny.

Poza tym cały czas szukam dobrego mechanika do regularnych przeglądów auta co 15 kkm. Właśnie kolejny się zbliża.

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Petersen.

Pytałem bardziej czy masz pewnego i sprawdzonego mechanika od zawieszeń. Z tego co napisałeś to raczej chyba nie.

 

W silniku chciałbym sprawdzić trzy rzeczy:

- turbinę: jej stan i perspektywy

- wtryski

- głośność, która jak na to auto moim zdaniem jest zbyt duża; dodam tylko, że wydech jest całkowicie sprawny.

Poza tym cały czas szukam dobrego mechanika do regularnych przeglądów auta co 15 kkm. Właśnie kolejny się zbliża.

 

to będziemy w kontakcie bo mam podobny dylemat(też zbliża się przegląd)jak coś wymyslę to dam znac a jak Ty cos wymyślisz to się odezwij

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię swoją u Filipa w Perfect Auto na Andersa. Jestem bardzo zadowolony. Ostatnio moja stała u nich 2 tygodnie bo miałem problem z elektryką (akumulator się rozładowywał i na zimnym gasła samoczynnie). Sprawdzili wszystko co mogli ale, że samochód zbyt nowy i zbyt nafaszerowany elektroniką i jakimiś wynalazkami (2006 507 KM) to nie mieli informacji. Teraz postawiłem do Bawaria Motors w Wa-wie, tam gdzie kupywałem, to może naprawią. Ale co najważniejsze w Perfect Auto grosza ode mnie nie chcieli bo nie naprawili !!!! Szacuneczek, walczyli 2 tygodnie i kasy nie chcieli. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię swoją u Filipa w Perfect Auto na Andersa. Jestem bardzo zadowolony. Ostatnio moja stała u nich 2 tygodnie bo miałem problem z elektryką (akumulator się rozładowywał i na zimnym gasła samoczynnie). Sprawdzili wszystko co mogli ale, że samochód zbyt nowy i zbyt nafaszerowany elektroniką i jakimiś wynalazkami (2006 507 KM) to nie mieli informacji. Teraz postawiłem do Bawaria Motors w Wa-wie, tam gdzie kupywałem, to może naprawią. Ale co najważniejsze w Perfect Auto grosza ode mnie nie chcieli bo nie naprawili !!!! Szacuneczek, walczyli 2 tygodnie i kasy nie chcieli. Polecam.

 

 

muszę przyznac ze odważny jestes,M5 wstawic do takiego warsztatu,z drugiej strony ,może po prosu masz o nich dobrą opinię.A dlaczego do Bawaria w wa-wie a nie u Breczki,jest tam taki p. Władek ktory pracuje już u niego b.długo(elektronik)pewnie poradził by sobie.

 

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Byłem u Breczki to na początek (powtórzę "na początek") zaproponowali mi wgranie nowego oprogramowania :) (1 dzień to by trwało i skasowaliby 1500 zł). Jeśli ktoś proponuje mi naprawę zaczynając od słów "na początek" to mi od razu wyświetla się cdn... :) Ciekawe czym by się skończyło. Tu u nas są tylko 2 czy 3 takie samochody i oni po prostu pojęcia nie mają jak się do niej zabrać. Natomiast w Wa-wie mają takich kilkanaście to i pewnie sobie poradzą. A zresztą chcę żeby zrobili mi ją w ramach rękojmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Skąd taka opinia Petersen?

 

ja jestem b.zadowolony po wizycie u niego,postawiłem swoją staruszkę e39 tds,liczyłem się z wymianą pompy albo co najmniej nastawnika ,obie częsci b.kosztowne,przygotowywałem się do tego ponad pół roku.Po wszelkich konsultacjach,naradach :D ,gdzie rozważałem nawet wyjazd gdzieś w polskę na śląsk(wiedząc że defekt nie jest poważny pod warunkiem prawidłowego podejścia do pomp wtryskowych)postawiłem do niego ,z rana ,a na drugi dzień dwoni że auto gotowe.Zrobił,wyregulował,pokasował błędy i wziął naprawdę uczciwe pieniadze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Nic tylko się cieszyć.

Jeżeli ktoś ma / będzie miał opinię o tym warsztacie to przekażcie proszę na forum.

 

Petersen,

Może jakieś bliższe namiary byś przekazał: telefon, adres, nazwę firmy et.

 

z góry dzięki

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam

 

 

Co do Sowlanskiej to kolega robil kiedys tam E30 jak ja odebral brakowalo kilku czesci wiec uwazajcie.

to ten co nie dopłacił stówy i pożyczył akumulator a teraz robi mi porutę na forum bo się upomniałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ponawiam prośbę o mechaniora teraz już konkretnie chodzi o alternator do naprawy

 

Na ul.Gajowej 110 w Białymstoku znajduje się firma Polstarter. Zajmują się naprawą i regeneracją rozruszników i alternatorów.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cofam wszystko na temat BOSHa na Kolejowej. Omijajcie z daleka. Dawno tu nie byłem, ale 3 miesiące po wymianie podpory zaczęły dziać się cuda. Zerwało śruby (się okazało że albo nie było dobrze skręcone, albo po prostu skręcili jakimiś pordzewiałymi odpadami), rozwaliło nowo wymienioną podporę, na początku nie było czuć w budzie ale od wibracji wału walnęła uszczelka w moście, wyciekł olej i będzie pewnie most do wymiany... Zjebali na całej linii...

 

Szkoda słów...

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki warsztat polecacie zeby pogrzebali mi przy silniku ? moja beemka cierpi na chroniczny brak mocy na niskich obrotach :( do 2000 obr/min zachowuje sie jakby miala z 70KM a nie 136 :(

 

Sprawdzałeś mechanika na pogodnej za szkołą ZDZ ? Chodzą słuchy że to najlepsza fachura w Bstoku od BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki warsztat polecacie zeby pogrzebali mi przy silniku ? moja beemka cierpi na chroniczny brak mocy na niskich obrotach :( do 2000 obr/min zachowuje sie jakby miala z 70KM a nie 136 :(

 

Sprawdzałeś mechanika na pogodnej za szkołą ZDZ ? Chodzą słuchy że to najlepsza fachura w Bstoku od BMW.

 

potwierdzam,korzystałem z ich usług :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

potrzebuję sprawdzić geometrię i zbieżność i ewentualnie ustawić. Możecie koledzy polecić jakiś warsztat albo stację diagnostyczną? Myślałem żeby wybrać się do mechaniora na pogodną, ale nie wiem czy ma odpowiedni sprzęt do tego. Poza tym zastanawiam się nad stacją diagnostyczną Auto Polzbyt na zwycięstwa i Autoserwis Choroszczańska albo Auto-serwis Adako na horodniańskiej bo tam na pewno mają możliwość laserowego sprawdzenia. Słyszałem, że w Białymstoku nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca od zbieżności i geometrii.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.