Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Bosch service na ul. Moniuszki w Białymstoku przynajmniej jeżeli chodzi o elektronikę. Byłem u nich już z kilkoma autami. Kiedy inni mechanicy opowiadali mi jakieś herezje i kazali wymieniac niepotrzebne czesci to oni zawsze znalezli problem. Nie są tani ale czasem szkoda czasu na jeżdzenie od warsztatu do warsztatu i słuchanie historyjek.

 

A ja go nie polecam. W sumie sam chyba na głowę upadłem zgadzając się na ich ceny... Od miesiąca szukają przyczyny rzucania silnikiem na mrozie po odpaleniu i prócz informacji o wysokości rachunków za wszystko co mi już wymienili "przy okazji" i na zasadzie "to może pomóc" ale gwarancji nie dajemy niczego sensownego się nie dowiedziałem. Być może elektronika mają dobrego ale widzę że diagnostyka to na początek naciąganie klienta poczynając od najdroższych usług począwszy od badania wtryskiwaczy wykręcając każdy z osobna poprzez wymianę akumulatora kończąc na zaworze listwy wtryskowej itp... Obsługa niby sympatyczna ale tu przecież nie chodzi o sympatię a o skuteczność. Działają na zasadzie lekarza do którego przyszedł facet ze złamanym żebrem a ten daje mu maść na wysypkę bo ją akurat zauważył i kasuje za wizytę.

 

Zresztą jeśli chodzi o mechaników to omijać radzę Auto Breczko i to nie ze względu na mechaników bo ponoć maja 2 specjalistów pierwszej wody ale przez samo podejście do klienta. Wymienionej wyżej usterki u Breczki nawet nie stwierdzono!! Za kompa 2 razy skasowali i niczego nie znaleźli. Jak widać grunt to komputer, bez niego schody.

 

Auto zawiozłem dziś na Pogodną do wymienionego wyżej mechaniora i zobaczymy. Z góry mnie opieprzył za wstawienie żeliwnego kolektora, który pasuje ale ponoć przez niego jest utrata mocy. Radził natomiast usunąć klapki w kolektorze - jedni odradzają inni doradzają jak widać. Sądząc po ilości beemek przed warsztatem musi się facet znać na robocie, chyba że to jego:) Napiszę o nim więcej jak coś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto zawiozłem dziś na Pogodną do wymienionego wyżej mechaniora i zobaczymy. Z góry mnie opieprzył za wstawienie żeliwnego kolektora, który pasuje ale ponoć przez niego jest utrata mocy. Radził natomiast usunąć klapki w kolektorze - jedni odradzają inni doradzają jak widać. Sądząc po ilości beemek przed warsztatem musi się facet znać na robocie, chyba że to jego:) Napiszę o nim więcej jak coś znajdzie.

 

No i jak Twoje wrażenia po wizycie na ul.Pogodnej?

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na początek wymiana rozrusznika bo jakoś nikt wcześniej nie zauważył że ciężko kręcił /ani w boschu ani w bmw/. Potem kasowanie błędów z kompa bo w BOSCHU zapomnieli o tym po ostatnich zabiegach, następnie o zgrozo, odkryli, że po sprawdzeniu wtrysków w BOSCHU panowie nie zakodowali wtrysków na cylindry bo po wyciągnięciu i ponownym montażu na chybił trafił zapomnieli o tym. Jak się dzisiaj okazało nie zapomnieli a zrobili to celowo bo wg BOSCHA wtryskiwaczy się nie koduje. Nikt mnie jednak nie słuchał kiedy opowiadałem o falowaniu mocy silnika podczas jazdy... Ręce opadają. Mechanik stwierdził że dopiero na tyle doprowadził samochód do porządku że teraz może już zacząć szukać przyczyny odpalania. Facet rzeczowy, za to co zrobił wziął kilka razy mniej niż wzięliby panowie w wyżej wymienionych serwisach choć nie najtaniej:) Ale auto pali teraz na dotyk, silnikiem może i trzęsie przy rannym odpaleniu ale potem do następnego ranka spokój. W poniedziałek walczę dalej. Nie chce przechwalać tej Pogodnej ale wydaje się że szef zna się na rzeczy, no przynajmniej ktoś wreszcie zrobił coś, czego efekty widać gołym okiem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Polecam firmę Motocar na ul.Orbitalnej 14 tel.603-630-251. W zawieszeniach są na prawdę konkretni. Ludzie chwalą też Unimot1 na ul.Handlowej 7 ale ja tam nie byłem.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Panowie mam duży problem z układem kierowniczym w moim e34, cóś mi wali stuka w środku, luz niemiłosierny na kierownicy. Widzę że polecacie zakład na Pogodnej, nigdy tam nie byłem. Pytanie, czy ten fachowiec zajmuje sie takze e34 czy specjalizuje się tylko w nowszych modelach?

 

A może jakiś inny zakład polecicie gdzie takie rzeczy mogę zrobić?

 

Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczny za odpowiedź

Dębowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Wiecie może który z mechaników podjoł by się zmiany na nowsze oprogramowania od blokady kierownicy(co nieraz wyskakuje alarm żółtej kierownicy z kluczem podczas próby odpalenia w e90)bo podobno może to pomóc.

 

Serwis breczki życzy sobie 1800 PLN z tego co słyszałem osobiście i oczywiście bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dobrego mechanika od silników z białegostoku lub okolic, muszę wymienić łańcuszek rozrządu w e36 compact tds. Byłem u Breczki za same części 1500 zł a za robociznę 900 zł. Chyba, że coś jakiegoś innego(dobrego, ale tańszego) mechanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Zapaliła mi się kontrolka airbagu w moim X-sie. Umówiłem się do warsztatu przy ul.Pogodnej 63/1. Pan Wojtek szef zabrał się do tego jak prawdziwy fachowiec. Pełna diagnostyka, kasowanie błędu, oględziny całego auta. Okazało się że leży akumulator i to było przyczyną, przy okazji wyszło że należy wymienić również płyn hamulcowy. Całość operacji pół godziny i 50zł PLN. Autami zajmują się kompleksowo. POLECAM WSZYSTKIM a Panu WOJTKOWI WIELKIE DZIĘKI za profesjonalne podejście i super obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A ja polecę Pana Roberta 602 335 088 (http://www.auto-elektryk.za.pl/). W mojej e36 zabrakło mocy. Szybko i sprawnie doszedł ze czujnik walka jest uszkodzony. Obecnie auto śmiga pięknie. Szybko i fachowo, cenna bardzo fajna za robotę z częściami.

Nie wciska podróbek w miejscu gdzie ich stanowczo nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Słuchajcie potrzebuję szybko kupić pompę paliwa tą co jest na baku do swojego E39. Do którego sklepu najlepiej jest zadzwonić i zapytać o dostępność? (pomijając InterCars).

Dzięki.

 

Chyba to jedyne miejsce gdzie maja coś od reki w Bialym. Porównaj jeszcze cenne z breczko.

Polecam ten e-sklep http://www.czescidobmw.pl/ (zapytaj na gg jeżeli nie ma w sklepie części)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Możecie polecić jakiś warsztat w Białymstoku ewentualnie okolice, w którym ustawią mi zbieżność ? wraz z tylnymi kołami ??

 

pozdrawiam

 

MotoCar Sławek Gorzelski na ul.Orbitalnej (Bacieczki) w Białymstoku albo UniMot na ul.Handlowej. Pierwszy warsztat sprawdziłem osobiście i mogę polecić natomiast o drugim też słyszałem pozytywne opinie.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ta orbitalna to bez rewelacji. Bardzo mały warsztat i nie widziałem tam żadnego stałego stanowiska dedykowanego do zbieżności.

Obsługa bardzo przyjemny i zrobili fachowo to o co prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta orbitalna to bez rewelacji. Bardzo mały warsztat i nie widziałem tam żadnego stałego stanowiska dedykowanego do zbieżności.

Obsługa bardzo przyjemny i zrobili fachowo to o co prosiłem.

 

Warsztat ma tylko 3 stanowiska ale Sławek jest na prawdę solidny i szczegółowy w tym co robi. Poza tym geometrię też u nich ustawiałem.

http://imageshack.us/a/img22/2969/p1070367s1.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/25837/icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć

 

Możecie polecić jakiś warsztat w Białymstoku ewentualnie okolice, w którym ustawią mi zbieżność ? wraz z tylnymi kołami ??

 

pozdrawiam

Cześć

 

W końcu znalazłem chwilę żeby napisać co i jak. Umówiłem się w piątek (tydzien czy dwa tygodnie temu) do polecanego MotoCar Sławek Gorzelski na ul.Orbitalnej (Bacieczki) na środę w następnym tygodniu. Zajeżdżam mówię że umówiony byłem na zbieżność a tu zonk nie zapisali mnie. Chcieli się umówić na inna datę ale podziękowałem i więcej mnie tam nie zobaczą. Pomyślałem co mi tam jadę do Mototransport na wierzbową (tam gdzie jest stacja diagnostyczna). Przyjęli z miejsca nie było nikogo na stanowisku do zbieżność. Ciśnienia w kołach nie sprawdzili (spodziewając się tego sam to zrobiłem wcześniej), dociążenia auta też nie było. Przód ustawiony laserami (nie mają komputera), spoko kierownica prosto nie ściąga. Zabierają się za ustawianie tyłu i oczywiście śruba mimośrodowa zapieczona. Powiedzieli że nie odkręcą bo jak się zerwie to takiej nie mają, najlepiej żebym przyjechał ze śrubami i wtedy ustawią. No to do kasy zapłaciłem 60 zl za sam przód a tył jeszcze czeka. Sam spróbuje poluzować śruby jak się nie zerwą to chyba tam wrócę i niech kończą robotę, a jak się zerwie kupie nowe, założę i wtedy na ustawianie. Sami oceńcie czy warto tam jechać.

 

pozdrawiam

BMW E46 320D 2000r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.