Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nawet do warsztatu wjechać nie umiesz.! :cry2: To co z tobą dyskutować.?? Podałem ci kilka przykładowych cen szacowanych orientacyjnie ,za dużo pytasz i przeszkadzasz w pracy a odpowiedzi i tak nie rozumiesz .I nie mów, że cię ktoś kroił bo to nieładnie tak ludzi obgadywać.! Następnym razem jedź, gdzie taniej, zobaczysz czy będzie lepiej.!!! Edytowane przez mr-mad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja za wymianę pompki za taką cemnę pojechał bym do ASO :8)
I tam postał byś na parkingu za te pieniądze, bo z wymianą ,pompą , czy robotą to trzeba by było się cofnąć.A swoją drogą to racja z tym ASO ,bo oni tam sami do warsztatu wjeżdżają :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa może nie na temat troszkę ale znalazłem kogoś kto jest z moich stron i ma taką samą maszyne pytania kierowane do qqiz

 

co do warsztatów to jest kilku gosci w suwałkach co znają sie na bmw i np na e30 najlepiej zna się gość na ul 23 pażdziernika kilka domów przed pom-em ale czasami drogi (za drogi) jednak na pewno usunie usterkę co do nowszych modeli nie powiem nic nie robiłem u niego ale raczej tylko e30 e34 troszkę e36

 

za to śmiało można polecić pana elektryka który ma warsztat przy wyjeżdzie z suwałk za torami w prawo i do końca w stronę sudowi na zakręcie prosto niestety niewiem jaka to ulica trzeba sie umawiać z wyprzedzeniem na tydzień ale warto

np naprawa tempomatu +wymiana przekażnika od prędkościomierza +podłaczenie pod komputer +pełna diagnostyka elektroniki+wymiana żarówek w desce rozdzielczej + kasacja inspekcji + skasowanie błedów= 90zł uważam ze to nie drogo samo podłaczenie w białym trzeba dać od 150-350zł wiem bo dzić dzwoniłem szok pozdrawiam

150 netto to w ASO .A reszta to nie powiem. Nie strasz ludzi , jak zaczynasz rozmowę od pytania o cenę to słuchaj odpowiedzi o co chodzi w tej cenie i za co płacisz . :mrgreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Polecam serwis klimatyzacji fachowa i miła obsługa ,przystepne ceny

Za napełnienie klimy 50 zł

 

Auto- Klimatyzacja

ul. Sowińskiego 1

Białystok 15- 346

tel. 604 207 970

 

dla mnie juz za dobicie bo 0.5kg bylo wiec 1 kg wlozyl zabral 100pln + 40pln za srodek ktory pokaze nieszczelnosc, nie jest platnikiem VAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Odnośnie polecanej firmy ADIS z ul.Choroszczańska to moje doświadczenia mówiąc dyplomatycznie są "NIE CIEKAWE".

Założyłem w/w firmie alarm /nadmienie, że nie najtańszy/.

Po tygodniu zauważyłem a raczej usłyszałem, że mój alarm kilka razy dziennie sam się aktywuje. Zgłosiłem usterkę, poczekałem tydzień na wolny termin i pojechałem do nich. Po kilku godzinach odebrałem naprawiony wóz i zadowolony pojechałem do domu. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy następnego dnia rano zamiast budzika obudził mnie alarm w moim bmw. Alarm naprawiali mi jeszcze dwukrotnie z takim samym skutkiem czyli z ŻADNYM. Zmęczony niekompetencją, "olewawczym" podejściem lub brakiem fachowej wiedzy skorzystałem z pomocy firmy konkurencyjnej i moje problemny się skończyły. Dodam jeszcze, że centralka alarmu umieszczona jest tak niedbale, iż na każdym wyboju przypomina mi "trzaskiem" o firmie ADIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Witam! Koledze z 325 tds polecam warsztat w Białym, sam naprawiałem, spokojnie można zostawić autko i iśc na piwo, robili mi pompę i gra jak bajeczka, mechanik Radek zna się na rzeczy,,, Bacieczki 64 w Białymstoku,,,numerki tel w necie można znaleść na Białystok on line. Naprawdę godni polecenia!!!!!! a tak przy okazji może ktoś poleci mi serwis klimatyzacji do e34 w Białymstoku ??? Byłbym zobowiązany. Pozdrawiam
Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Odwiedziłem VMAX na Kopernika. Kilka wniosków:

1. Chyba się nawet znają trochę na BMW choć nie do końca; jak zaczęli pytać jaki olej trzeba zalać do skrzyni biegów (automat) i silnika to zacząłem się zastanawiać; do skrzyni zaproponowali fabryczny z ASO.

2. Robotę robią szybko i sprawnie

3. Obsługa bardzo surowa i z dużą dawką wulgarnych epitetów

4. Nieprzyjemne towarzystwo, które w dziwny sposób potrafi jedynie przeklinać i być nieprzyjemne

5. Dwóch właścicieli: jeden "trudny" drugi raczej sympatyczny

 

Wnioski:

1. Więcej raczej tam nie zajadę.

2. Nie miałem okazji zapoznać się z innymi umiejętnościami VMAX i raczej nie chcę tego w przyszłości.

 

Dziś za to wymieniałem olej w skrzynce w warsztacie na Tęczowej 2.

Szybko, sprawnie, miło i przyjemnie. Widać, że fachowcy w automatycznych skrzyniach biegów. Polecam bardzo gorąco!!!

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odświeżamy, to dorzucam od siebie. "STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW" ul. Kolejowa 12/1 (koło dworca PKP), autoryzowany serwis BOSH. Dobrze robią, cena jest ok, ale ekipa bardzo szybko się zmienia. Młode chłopaki, i kilku starszych wyjadaczy. Młodziaki wymieniali mi sprzęgło elastyczne i podporę wału. Poszło dobrze, ale po ich wymianie puściła obejma między tłumikiem środkowym a końcowym. Każdemu może się zdarzyć, trudno, wystarczyło dwie śrubki dokręcić. To nie pierwsza moja naprawa tam i ogólnie daję temu warsztatowi 5- w skali od 1 do 6 :)

 

Obok jest firma "Fota", w której kupują części i do tego mam największe zastrzeżenia - wymieniłem podporę wału, 2 tygodnie było ok i znowu to samo (huczy przy ok 80km/h). W poniedziałek jadę reklamować, bo wygląda na to, że podpora (a dokładniej łożysko) nie wytrzymało nawet dwóch tygodni! Co na prawdę się stało, będzie wkrótce wiadomo - napiszę. Może młodziaki źle złożyli wał i od wibracji poszło łożysko w podporze?! Wkrótce będzie wiadomo...

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie wiedzialem w jakim dziale napisac .... ktos sie orientuje gdzie w Bialymstoku mozna zostawic fure aby mi srodek doprowadzili do polysku ? poprzedni wlasciciel nie dbal o samochod i trzeba troche poszorowac srodek.

 

 

Witam

Ja korzystam z usług ..... nie kojarzę nazwy ulicy,ale spróbuję Ci wytłumaczyc >>pierwsza albo druga ulica w prawo ze Zwierzynieckiej od strony Mickiewicza (vis a vis zakładu blacharskiego Kalinowki na zwierzynieckiej,jest mały szyld)

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do VMaxa..hmm jednego z tych wlascicieli tez jakos nie darze symaptią, ale drugi calkiem sympatyczny, mozna pogadac, doradzi. Mechanicy są w porzadku, jako ze niewiele starsi ode mnie, mozna sobie spokojnie i na luzie pogadac;-) Doradzą wytłumacza i podpowiedzą. Do nich nic nie mam. Choc z olejem to akurat sie boje do nich jechac. Ale reszte rzeczy jak do tej pory zrobili extra;-)

 

A teraz inne pytanie, kto ma godnego polecenia blacharza/lakiernika, co doradzi i zrobi, ale zrobi dobrze.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś naprawiałem auto u Pana Piotra Gołaszewskiego. Wcześniej wykonywał naprawy dla ASO Skoda. Całkiem porządny mechanik. Prywatnie jeździ BMW i na pewno się na nich zna.

Jak potrzebujesz to podaj namiary Dębowy. Wyślę Ci numer telefonu. Warsztat ma w okolicach Plażowej (wiem jak dojechać, ale numeru nie znam)

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębowy,

 

Dokładnie tak. P. Gołaszewski realizuje głównie naprawy blacharsko-lakiernicze. Choć zna się też na mechanice i to całkiem nieźle. Natomiast Jego core business to blacharka.

 

Up to You! :8) :lol:

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.