Skocz do zawartości

prosze o opinnieee... i rade... M3


wision

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% białe kierunki powinny być.

Poproś o fotki w środku bo tam też jest kilka sczegółów innych niż w standardzie.

Np. kiera taka jak ja mam jest od M3 (linkponiźej).

Nie wiem jak w 3 ale w 5 np zamiast ekonomizera jest olej, M5 jest 4-ro osobowa.

Jeśli M3 to super fura. Może kiedyś sobie kupię.

 

A zużycie paliwa przy takim aucie to chyba mniej istotne.

Była: BMW E36 320i Sedan (vanos) - 94r

Było (i więcej nie będzie): Opel Vectra B 2.0 16V CDX - 98r


Nie zrozumieją ci którzy nie obcowali z BMW sam na sam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem ze w M3 byly z tylu oryginalne baile kierunki :doh:

 

widziałem kiedys na mobile.de m3 wlasnie z żółtym kierunkiem w tylniej lampie i też byłem zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie to super wyglada tylko dziwne ze nie zrobił zdjęć wnetrza moze ma małe auła bo z takim silnikiem to do głowy róne pomysły przychodzą ale sam bym taką chciał chociaż na tydzień bo na tyle by mi wystarczyło kasy na paliwo

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje pojezdzic m3 321km spalanie w miescie grubo ponad 20l a na trasie 19-20 cos kolo tego spalalo...moze jest jakis uzytkownik m power ktory mogl sie na temat spalania wypowiedziec jak jest co do spalania.. ja uzytkowalem krotki czas emmkie i spalanie wynosilo tyle ile napisalem... troche duzo ale wkoncu to emmka heh mam nadzieje ze nie zbankrtuje heheh :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% białe kierunki powinny być.

Poproś o fotki w środku bo tam też jest kilka sczegółów innych niż w standardzie.

Np. kiera taka jak ja mam jest od M3 (linkponiźej).

Nie wiem jak w 3 ale w 5 np zamiast ekonomizera jest olej, M5 jest 4-ro osobowa.

Jeśli M3 to super fura. Może kiedyś sobie kupię.

 

A zużycie paliwa przy takim aucie to chyba mniej istotne.

 

Były M3 bez białych kierunków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując takie auto nie patrzyłbym raczej na spalanie. Takie auto spali ile wlejesz. Samochod do dawania przyjemności... wdlg mnie jesli dla kogos istotna jest sprawa spalania takiego samochodu to poprostu go na nie nie stać. Potem powstają rozne dziwne tematy typu LPG w M3 :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód w ogłoszeniacj przewija się conajmniej już rok. Auto zhamione niesamowitymi wlotami powietrza na błotnikach i tymi felgami. Białe kierunki to była opcja wyposażenia. Ta ma akurat pomalowane na czerwono.

Jezeli chodzi o splanie to w mojej 3.0 wygląda to tak:

trasa 11, miasto 16, upalanie 25+

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy a takze własnie zaczynam moja przygode z BMW a dokładnie z M3 E46 z gory sorrki ze w tym temacie pisze ale jakos sie tak złozyło , chciałbym sie dowiedziec jak najwiecej na temat m3E46 od uzytkowników tzn spalanie co sie wymienia najczesciej itp z góry dzieki za info. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynka konkret tylko.....ciekawe jaki stan rzeczywisty...tanio troche...a tymi lampami się nie przejmuj....widać ktoś robił tzw. tuning w stylu "zrób byle co aby coś było widać..." czyli po prostu lampy albo pomalowane albo oklejone folią..wyraźnie widać bo zawsze gdy ppomalujesz badź okleisz lampy nie są czysto czerwone tylko wpadają tak jakby w różowy.....

 

Poszukaj jeszcze, może trafisz cos lepszego...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem do swojej na tydzień 16tki żeby porównać. Dobrze, że ten tydzień już się skończył - ale 18tki na nasze drogi!!!

 

Pozatym 1sza chyba rzeczywiście za duża okazja, a 2ga wygląda interesująco. Ciekawe jak mocno była tłuczona.

 

ja mam w swojej M3 e36 18 i jeździ mi się wyśmienicie, dużej różnicy między 17 nie ma.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o znów mój ulubiony temat, M3 i spalanie, a do tego jeszcze , rozmiar felg "nie na nasze drogi" - uwielbiam to :lol: :lol: :lol: ,widocznie deu tiko sie znudziło i cza sie jakąś bejcą pokazać... :mad2:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, a tu masz akurat dobrą żeby się pokazać :lol:

 

z zakładaniem 16" do M3 może być ciężko :idea:

 

BTW - ciekawe czy cena jest tak niska przez chamskie przeróbki, czy z innego powodu, o którym sprzedający nie wspomina

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.