Skocz do zawartości

Cos zamiast ringów na zegarach....


mamci

Rekomendowane odpowiedzi

o ja Cię pierr.... :lol: hahahah no to wygląda tragicznie do sześcianu, poza tym to wygląda na taki materiał jak kiedyś kupiłem buty do ktorych był przyczepiony breloczek właśnie na takim łańcuszku - już wtedy jako małe dziecko wiedziałem, że muszę to wypierniczyć jak najdalej :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted2:

przepraszam .... jzu nie bede :mrgreen: ooo wymsknelo sie...

myslicie że gdzies dostane komplet do e38 na zegary... myslałem jeszcze aby dokupic na przyciski radia i na kierownice na multifunkcje... lubie takie reczy... sam chętnie takie założe... myslałem jescze o lusterku wewnetrzym na około...

prawda że byłoby ładnie...

OBudziłem sie....

heheh sorry o gustach sie nie dyskutuje... ale dla mnie ten kto to zrobił... a wedlug mnie mógł to zrobic tylko dla żartów to totalne bezguście... jakbym zrobił cos takiego w swoim samochodzie to myśle ze zaczełaby mi się cała psuć ... PO ZŁOŚCI

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moje zegary a nawet jeżeli by były to co? poprostu pokazywałem wam bo chcialem cos zrobic innego zamiast oklepanych ringow. a rozklejanie szyby nadal aktualne...

 

moze warto przemyslec czy opłaca się byc oryginalnym za wszelką cene. pewnych rzeczy nie powinno sie zastepowac czyms innym :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra juz wiadomo ze porażka ale czy juz ktos cos wie na temat rozklejenia tego szkła z zegarów od reszty....

 

Heh no obawiam się, że teraz to Ci nikt nie pomoże "na wszelki wypadek" :twisted2: Ja niestety nie znam tajników rozklejania, chyba że przednich reflektorów. Zdrowaśka na blacie jak w służbowym Maybachu ojca dyrektora http://members.chello.pl/a.syrzycki/lol.gif

 

Heh to nawet lepsze niż czarne pasy na mojej isce :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.