Skocz do zawartości

predkość max ile ?


krystian

Rekomendowane odpowiedzi

mam 320i automat ile one mogą wyciągnąć i czy mają ograniczenie prędkości ? :cry: 220km/h leciałem i miała ochotę jeszcze bo te 220 to na czwartym biegu miałem w sport programie piątki jeszcze nie wrzuciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ograniczenie na bank jest jak w kazdym niemcu (prawie kazdym ) 250km/h i koniec

a ile ci poleci to zalezy od auta , wyskocz na autobane i jazda w tedy bedziesz wiedzial

Pozdrawiam

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sądziecie że to dość dziwne :jawdrop:

Katalogowo 214 a tu jest na liczniku 220 i jeszcze piątki nie wrzucił.

Wychodzi że na 5 biegu poleciałaby jeszcze więcej no chyba że silnik nie wytrzymałby już oporu powietrza :wink:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..prędkość sprawa względna.

Ja na A4, 195 kmh. Motor 102 HP, pojemnosć 1600. Pusty wózek.. Jeszcze jak bym wcisnął to może...coś więcej(205kmh?) ale czy ma to znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? slepy nie jestem i 220 to spoko leciła :lol: ale droga sie zkonczyła :!: i tak jak mówie opcja sport i jeszcze nie miała 5tki :!: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją jechałem ponad 225 km/h ale to na manualu a z tego co sie orientuje to na automacie jedzie troche wolniej. Z obliczeń wynika ze moja musiaby jechac jeszcze szybciej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z kumpli to twierdzi że bmw zamyka zegar :roll: i tak mnie to ciekawi :?: moja ma na szafie 260 a widziałem film e36 325 miał 240na zegarze i wygarnoł260 :!: :duh: no szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo zamyka i to jest fakt :cool2:

325i Vanos prędkościomierz na 260 a obroty nieco pod 7000 obr/min. (blokada prawdopodobnie usunięta), gdybym tego nie zobaczył na 100% bym nie uwierzył...

 

Sprawdzone :mrgreen:

 

200 - 230 nie problem na trasie, od 140 na V biegu przyśpiesza aż miło - nie redukuje przy wyprzedzaniu.

 

Oststnio przy 180 kolo 530d E39 wymiękł, chociaż dobrze mu szło po zakręcie (ja wypadałem z fotela), ale potem dosyć szybko go wyprzedziłem :twisted:

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 320i automat ile one mogą wyciągnąć i czy mają ograniczenie prędkości ? :cry: 220km/h leciałem i miała ochotę jeszcze bo te 220 to na czwartym biegu miałem w sport programie piątki jeszcze nie wrzuciła.

 

 

a może kolega niech sprawdzi np.. .z GPS'em ... bo czesto ta predkosc jest dość błedna...

ja swoim is'em jechałem 235... ehehhe co tak naprawde nie wierze... myśle że było ze 215 albo 210... nie miałem wtedy jak zmierzyc... ale kilka miesięcy temu bawiłem sie gPs i własnie sprawdzałem predkośc w kilku autkach...

 

Accord zanizał ok 3km

mercedes w210 praktycznie równo

matiz zawyzał heheh o ok 11-12 km

uno zawyżało ok 5km

panda zawyżała ok 2-3 km

vito zanizał ok 3-4km

carisma zanizała ok 8-10 km

 

wszystkie te pomiary robiłem do max predkosci 100- 110 km... wiec jesli przy tej predkosci zawyzał np .. 5 to przy 200 napewno ten wskazników błedu bedzie wiekszy... nie wiem czy jest to spowodowane gumami innych rozmiarów ,wiekiem... (accord panda i vito praktycznie nowe auta ) czy innymi czynnikami

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli mówimy o 320i w manualu to moja po chipie na 160 kucyków nie idzie wiecej niz 220 przy dyfrze 3,45 kolega ma 320i cabrio w automacie i tez wiecej nie pojedzie wiec nie wierze w bajke 220 na 4biegu przy seryjnych czesciach
KUPIE E30 325i lub 325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz ze moj licznik blednie pokazuje predkosc?? No ja szczerze mowiac sprawdzalem predkosc jadac rowno z innym autem i bylo tak samo (+- 1 moze 2 km/h) przy predkosci 120 km/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomka który twierdzi że E36 325i w 4 osoby bez problemów zamyka 250km/h ale jakoś w to nie wierzę... A te GPS'y to są takie nieomylne urządzonka? Mam wrażenie że jednak mają spore opóźnienia w przesyle danych. Nieraz zdąrzę się zatrzymać a na GPS jeszcze wyświetla 5km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 325coupe przestawala jechac przy 250

a ostatnio sprawdzalismy e36 325 sedan bez vanosa (ta srebrna) i wynik byl 240 i odcinka.

Automat ma troche dluzsze biegi wiec moze jakims cudem polecial 220.

Sam mam automata w swojej maszynie ale prawde powiedziawszy jeszcze nie mialem okazji wykrecic jej do konca (brak amorow z przodu i zajechane lozysko z tylu).

A z ciekawostek to ostatnio slyszalem od znajomego ze jego seicento 1.1 na 3 leci 160!! :jawdrop: I ostro sie upiera ze tak bylo na 100% i zaden blad w pomiarach nie wchodzi w gre.

Dobre auto nie jest zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy dobrze kolego doczytales ale te 160 to na 3 biegu! Fiacik totalna seria zaden tam nawet sporting a wg wlasciciela predkoci ponad 180 to zaden wyczyn dla tego wozidla.
Dobre auto nie jest zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb S służy raczej do zmiany sposobu przełączania biegów - przełożenia skrzyni zostają te same, więc i prędkośc maksymalna raczej też - inna sprawa, że jak się chce auto rozbujać, to trzeba silnik wysoko kręcić - inaczej będzie to trwało wieczność

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje 318i lecialo 230 i musialem hamowac - w to to chyba nikt z was nie uwierzy ale mam udokumentowane 220 :mrgreen:

 

Na oponkach 185/35/15 chyba :wink:

Ja zamknąłem szafę na podnośniku w garażu :D

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140km\h w 2 osoby i 4 torbami podróżnymi Mi wystarczyło,bez żadnego deptania w pedał gazu,kręcąc max do 2.2tyś obrotów,nie widze sensu większej predkości na tych drogach :mad2: :mad2:a do tego szkoda żyłować dieselka na jakiś astronomicznych dla niego obrotach jak najlepiej się czuje właśnie na dołach :mrgreen:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.